Čtečky e-knih

Názory našich zákazníků

 • Pocketbook 626 Touch Lux 2, white (roman vrana, 08. 06. 2014)

  Zatim velka spokojenost.

 • Amazon Kindle Paperwhite 2 all-new 6",WIFI sponzor (Jana, 17. 03. 2014)

  Mám ho měsíc a zatím slouží výborně. Jsem spokojená!

 • Pocketbook Mini 515 Wifi, b (Jiří Honěk, 29. 01. 2014)

  Čtečku jsem vybíral pro manželku, vzhledem k tomu, že denně dojíždí vlakem, tak mne zaujala velikost čtečky. 5" je podle mě na čtení vyhovující a na přenášení v kabelce perfektní. Výdrž baterie, ani čitelnost displeje na přímém slunci zatím nemohu posoudit (máme ji krátce). Je to první čtečka v domácnosti, takže nemám s čím porovnat. KLADY: - Velikost - je opravdu kapesní a čtení je na 5-ti palcovém displeji dobré. - Podpora spousty formátů - Jemnost displeje. Má stejné rozlišení jako čtečky s 6" displejem ZÁPORY: - Použití internetového prohlížeče je opravdu jen v nouzi. "Nahánění" kurzoru čtyřsměrným ovladačem je pro silné nátury. Dotykový displej bude asi vhodnější, ale viděl jsem jen u 6-ti palcových čteček. - V internetovém prohlížení nefungují korektně některé stránky, konkrétně se nelze přihlásit do emailu na hotmail.com.

 • Amazon Kindle 5, 6" E-ink displej, WIFI, sponsored (Jaroslav Vojtěch, 22. 12. 2013)

  Zatím nemůžu hodnotit,je to jajo dárek pro manželku,ale dal jsem na doporučení několika známích a ti jsou nadmíru spokojeni.Manžela bude určitě taky spokojená.

Čtečky e-knih na Comfor.cz. Vybíráte novou čtečku e-knih? Máme velký výběr modelů skladem. Vybrat tu správnou čtečku e-knih Vám pomůže naše parametrické vyhledávání a recenze ostatních uživatelů, kteří čtečku e-knih zakoupili.

Čtečky e-knih jsou také označené jako akční zboží – vybrané čtečky e-knih za akční ceny. Čtečky e-knih máte možnost vyzvednout zdarma na více než osmdesáti prodejnách po celé České republice.

Uživatelská sekce

Přihlásit se | Registrace

Bezplatná linka pro objednávky 800 105 205

navysku_tiskarnaknotebooku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím