OP Lidské zdroje a zaměstnanost

Společnost Comfor Stores a.s. chápe vzdělávání svých zaměstnanců jako důležitou složku pro konkurenceschopnost společnosti na trhu. V rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost se stala příjemcem finanční dotace na vzdělávání svých zaměstnanců ve výši 4 317 098,19 Kč. Vzdělávací projekt s názvem: "Zvyšování kvalifikace zaměstnanců společnosti COMFOR STORES a.s.", registrační číslo: CZ.1.04/1.1.02/35.01158 bude realizován v období od 1. listopadu 2010 do 31. října 2012. Cílem projektu je podpořit změnu firemní strategie v jednotlivých prodejnách na vysoce zákaznicky orientovanou.

 

EU

 

Oznámení o probíhajícím výběrovém řízení ze dne 24.2.2012 v oblasti IT a měkkých dovedností.
Společnost jako příjemce podpory z evropských sociálních fondů vyhlásila výběrová řízení na dodavatele IT, pro nákup služeb v oblasti IT a v měkkých dovednostech (soft skills).

IT:
Jedná se o vysoce specializované kurzy, pro zaměstnance - servisní techniky společnosti. Společnost tak činí v souladu s metodikou pro zadávání zakázek.
Upřesnění a podrobnější informace jsou součástí zadávací dokumentace. Možní zájemci mají možnost si tuto zadávací dokumentaci vyžádat na e-mailu kontaktní osoby.

SOFT:
Jedná se o dokoupení potřebných kurzů pro zaměstnance společnosti. Jedná se o školení prodejců, vedoucích prodejen a vedení společnosti.
Nákup těchto kurzů se ukázal jako nezbytný pro dokončení procesu vzdělávání zaměstnanců.
Upřesnění a podrobnější informace jsou součástí zadávací dokumentace. Možní zájemci mají možnost si tuto zadávací dokumentaci vyžádat na e-mailu kontaktní osoby.

Termín pro odevzdání nabídek je 9.3. 2012. Místo pro doručení nabídek je sídlo společnosti : COMFOR STORES a.s., Běly Pažoutové 742 /1, Brno, 624 00

Kontaktní osoba:
Sandra Peterková, sandra_peterkova@comfor.cz
Případné dotazy můžete vyřídit také telefonicky na lince 541 520 200.

 

V rámci výběrového řízení ze dne 24.2.2012 proběhlo hodnocení došlých nabídek dle metodiky „Pokyny pro zadávání zakázek" Vítězní dodavatelé budou nadále pomáhat společnosti COMFOR STORES zvýšit kvalitu nabízených služeb, a to již zmíněnými školeními našich zaměstnanců.

Oba dodavatelé s naší společností budou spolupracovat po dobu trvání realizace projektu, tedy do října roku 2012. Zaměstnanci se tak mohou kvalifikovat v oblasti IT i měkkých dovedností. Obě tyto oblasti jsou velmi důležité, proto, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout rozsáhlejší a kvalitní služby. To se nám díky poskytnuté podpoře z EU nadále daří.

 

Uživatelská sekce

Přihlásit se | Registrace

Bezplatná linka pro objednávky 800 105 205

navysku_tiskarnaknotebooku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím