JAK VYBRAT SPRÁVNOU KLÁVESNICI III.

11. 05. 2016

HERNÍ KLÁVESNICE

Pro herní klávesnice jsme se rozhodli udělat samostatnou kapitolku, protože vybrat herní klávesnici není jen tak, a pokud byste ji chtěli vybrat jako překvapivý dárek, tak je nutno o tom něco vědět.

Herní klávesnice bývají prakticky vždy podsvícené, a dokonce s ovládáním intenzity, protože hráči na nich hrají dnem i nocí. Nejlepší je podsvícení bílé, protože je nejšetrnější k očím, ale jsou hráči, kteří preferují červené modré či barevné podsvícení.

herni klavesnice

Pokud byste se rozhodovali, zda pořídit herní klávesnici bezdrátovou nebo drátovou, tak můžeme s klidem doporučit s kabelem. Využití totiž v tomto případě bude hlavně v bezprostřední blízkosti počítače. Herní klávesnice většinou ani neobsahuje diakritická znaménka. Ke hře totiž nejsou potřeba, nicméně je potřeba dodat, že herní klávesnici můžete používat i na psaní, takže je potřeba pečlivě vybrat.

U herní klávesnice oceníte přidaná tlačítka, kterým lze přidávat funkce dle volby, což je skoro povinnost.

Velmi užitečnou věcí je, aby klávesnice disponovala tzv. anti-ghostingem. Vysvětlíme si to hodně zjednodušeně, prostě se může stát, že při stisku 3 kláves dojde ke stisku i čtvrté z nich (aniž byste ji stiskli vy sami – obyčejná klávesnice je prostě takhle naprogramovaná a je to její logický chyba), což je při hraní her samozřejmě nežádoucí jev, který se jmenuje ghosting, a právě anti-ghosting tenhle jev potlačuje. Jasnější? :-)

Mrkněte na naše herní klávesnice herní klávesnice

herni klavesnice

Uživatelská sekce

Přihlásit se | Registrace

Bezplatná linka pro objednávky 800 105 205

navysku_tiskarnaknotebooku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím