Možnosti platby

Platit můžete podle následujícího přehledu:

Platba na prodejně

Na prodejnách můžete platit následujícími metodami

  • Hotově
  • Platební kartou
  • Dále můžete na prodejně sjednat úvěr a zaplatit zboží na splátky


Dobírkou

Pokud zvolíte doručení zboží přepravní společností DPD, nebo Českou poštou, máte možnost zaplatit zboží dobírkou hotově. Přepravní společnost DPD poskytuje navíc možnost zaplatit dobírku platební kartou.

Platební kartou on-line

Možnost platby platební kartou on-line Vás přesměruje na platební bránu, kde po zadání čísla karty a dalších údajů zboží zaplatíte v reálném čase.

Nyní akce: Při placení přes platební kartu Paysec máte možnost mít dopravu zadarmo na celou objednávku. Doprava se vám automaticky odečte při výběru platby u nás.

Na splátky on-line - Essox

Pokud zvolíte tuto možnost, budete přesměrováni na on-line aplikaci společnosti Essox, kde nastavíte parametry úvěru a vyplníte on-line žádost. Jakmile je žádost ověřena, obdržíte e-mail se zprávou o výsledku posouzení, která obsahuje odkaz na zobrazení/tisk smlouvy. Smlouvu vytisknete a odešlete na adresu COMFOR STORES a.s. a bude Vám odesláno zboží. Detailní postup naleznete zde

Převodem na účet

Při platbě převodem na účet Vám poskytneme číslo účtu a variabilní symbol, na který budeme očekávat platbu. Jakmile platbu obdržíme, odešleme Vám zboží.

 

 

 

Uživatelská sekce

Přihlásit se | Registrace

Bezplatná linka pro objednávky 800 105 205

navysku_tiskarnaknotebooku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím