Servis na prodejně

Potřebujete servis PC nebo notebooku, zrychlit nebo odvirovat počítač? Naši specialisté jsou připraveni Vám pomoci.

Potřebujete servis PC nebo notebooku, zrychlit nebo odvirovat počítač? Naši specialisté jsou připraveni Vám pomoci.

Pomůžeme Vám s opravou Vašeho PC nebo notebooku, umíme odvirování, nebo zrychlení počítače. Nainstalujeme Vám libovolný software a provedeme aktualizace, doporučíme upgrade a mnoho dalších služeb.

Servis můžete objednat na internetu, nebo přímo na prodejně. Většinu servisních prací jsme schopni vyřešit během Vašeho nákupu v nákupním centru, takže můžete odcházet opět s funkčním zařízením. Servisní práci odvedeme rychle a kvalitně.

Níže najdete připravené balíčky servisních služeb, které můžete využít. Pokud vyžadujete jiný servis či službu, nebo chcete využít jen část balíčku, navštivte přímo Vaši pobočku Comfor, nebo nás kontaktujte na bezplatné infolince 800 105 205. Seznam poboček naleznete i zde.

REINSTALACE SYSTÉMU

Instalace operačního systému, včetně instalace ovladačů a aktualizací OS. Navíc k tomu přídáme balík softwaru zdarma (například Skype, antivirový program, aktuální kodeky pro přehrávání videa...).

GARANČNÍ PROHLÍDKA

Nepodceňujte údržbu vašeho miláčka a dopřejte mu dlouhou životnost a stabilní chod. Základní čištění PC/NTB, Kontrola funkčnosti HW (vizuálně + SW). Kontrola nastavení SW zabezpečení PC.

Odvirování/zabezpečení

Máte podezření, že se s vašim PC/NTB děje něco nestandardního. Nepodceňujte nebezpečí virů a jiného škodlivého softwaru. Obraťte se na náš servisní tým. Odvirujeme jej a zabezpečíme.

Výměna SSD

Zrychlení PC/NTB pouhou výměnou starého HDD za nový SSD. Vaše zařízení může být rychlé a svižné jako nikdy předtím. Náš profesionální tým se o vše postará.

Upgrade na Windows 10

Zcela nový operační systém Windows 10 je tady! Uživatelům starších verzí Windows 7 a Windows 8.1 jej společnost Microsoft nabízí dokonce zdarma. Nainstalujeme Vám jej!

Uživatelská sekce

Přihlásit se | Registrace

Bezplatná linka pro objednávky 800 105 205

navysku_tiskarnaknotebooku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím