Sluchátka

Názory našich zákazníků

 • náhlavní sada TRUST Urban Fenix Wireless (Harušťák, 30. 06. 2015)

  + Robusní konstrukce, dobře sedí na hlavě, i po delší době poslechu nebolí uši. Samozřejmě bezdrátová konektivita s dostatečným dosahem + snadné spárování. - Poněkud vyšší hmotnost, ale na to si zvyknete. Fatální je špatná kvalita zvuku, absolutně nevhodná pro poslech hudby. Naprostý přebytek nízkých kmitočtů, který "přetluče" středy a výšky, způsobí absenci detailů nástrojů, výsledkem je plochý "dunivý" zvuk bez dynamiky a prostoru. Sluchátka jsem kupoval za účelem sledování filmů a ke komunikaci na kompu. Toto splňují dostatečně. Této užitné hodnotě by spíše odpovídala cena do 1200,- Kč. Jsem přesvědčen, že se dají zakoupit levnější bezdrátová sluchátka s lepší reprodukcí hudby.

 • AfterShokz Bluez 2, Bluetooth sluchátka před uši, černo zelené (Miloš Sobotka, 03. 06. 2015)

  Super. Zcela nová zkušenost :)

 • náhlavní sada TRUST Como Headset (Božena Moudrá, 30. 01. 2014)

  vše ok, za cenu splňují to co od nich očekávám.

 • náhlavní sada TRUST Quasar (Pulsar) USB Headset (Jan Pačuta, 15. 10. 2013)

  Kvalitní zvuk i citlivý mikrofon, včetně solidního zpracování jsou znehodnoceny neuvěřitelně špatným vnitřním zpracováním vodičů a kontaktů. Pokud budete sluchátka polohovat (ohýbat mikrofon), měnit nastavení ušníků, sluchátka Vám za několik týdnů přestanou fungovat. Proč? Protože se kontakt na mikrofonech ulomí nebo se ultra-tenké drátky prodřou (mikrofon). Upřímně nechápu, proč tak zdánlivě kvalitní produkt může výrobce takto znehodnotit. Ledaže by chtěl, aby si lidé kupovali každý měsíc nový headset. Odpad.

Uživatelská sekce

Přihlásit se | Registrace

Bezplatná linka pro objednávky 800 105 205

navysku_tiskarnaknotebooku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím