Zápůjčka Macu do školy

Zapůjčíme vám MacBook na vyzkoušení ve škole. Rádi a zdarma.

Prevence digitální propasti 2024

Využijte finanční prostředky z NPO - Prevence digitální propasti na mobilní digitální zařízení.

Nejdostupnější iPad pro školy

Ušetřete při nákupu mobilních digitálních zařízení do školy.

Nový MacBook Air 15″

Neskutečně velký. Nepochopitelně tenký. Od 31 989 Kč.

Nový MacBook Pro 13", 14", 16"

Který notebook je pro vás ten pravý?

24palcový iMac

Inspirovaný tím nejlepším z produktů Apple.

Program Apple pro školství 2024

Oblíbený program Apple pro školství pokračuje jarní sérií. Zaregistrujte svou školu a získejte benefity programu.

Program Apple pro školství 2024

Oblíbený program Apple pro školství pokračuje jarní sérií. Zaregistrujte svou školu a získejte benefity programu. V rámci programu vám rádi a zdarma zapůjčíme MacBook Air na vyzkoušení ve škole. Pak si zařízení Apple budete moci odkoupit za výhodnější cenu nebo nám je jednoduše vrátíte.

Proč Apple pro školství

Tvořivost je dětem vlastní. Udržet a rozvíjet tuto vlastnost je nejdůležitějším úkolem pedagogů. Kreativní žáci umějí líp komunikovat a řešit problémy. Jsou připraveni uspět v dnešním světě a utvářet ten budoucí. Apple neustále rozvíjí prostředky, které učitelům pomůžou takové osobnosti vychovávat.

Produkty Apple pro vzdělávání

Objevte nejen výkonné produkty Apple jako Mac a iPad, ale taky nástroje a inspiraci pro vytváření kouzelných studijních zážitků. Aby každý okamžik, kdy se vzděláváme, stál za to.

Zavedení, správa, bezpečnost a podpora

Ať už plánujete úplně nové nasazení, nebo jen přidáváte zařízení Apple do existující infrastruktury, iPad i Mac začleníte snadno. A my v COMFOR vám s tím rádi pomůžeme.

Aplikace pro výuku

Vyberte si oblíbené výukové i další aplikace pro podpoření kreativity a práci ve třídě. Projděte si nápady do výuky a naučte se používat technologie efektivně.

Pro školy, učitele a žáky

Technologie bez omezení. Produkty Apple dávají učitelům i žákům naprostou svobodu vyjádření. iPad je tak intuitivní, že na něm svůj nápad může rozvinout kdokoli. Mac má výkon i na ty nejambicióznější projekty. Žáci dokonce můžou začít tvořit na iPadu a pak pokračovat na Macu. iPad a Mac s baterií na celý den vydrží pracovat ještě dlouho po škole.

Apple pro školy

Integrace iPadu a Macu do školy je bezproblémová. Díky podpoře Microsoft Azure Active Directory můžete zaměstnancům, učitelům a žákům ještě jednodušeji poskytovat přístup k aplikacím. Všechny aplikace a služby, které vaši učitelé a žáci denně používají, jako Microsoft Office nebo Google Drive, jsou na Macu a iPadu dostupné. 

Mac a iPad pro učitele

Zjednodušte si každodenní práci a umožněte každému žákovi individuální výuku. Aplikace Třída coby všestranný asistent při výuce ve třídě i na dálku umožňuje mít pod kontrolou všechny iPady a Macy. V aplikaci Škola můžete žákům snadno přiřazovat cokoli od pracovních listů až po aktivity v aplikacích, sledovat jejich pokrok a spolupracovat.

iPad pro žáky

Každý se učíme trochu jinak. Produkty Apple jsou navržené tak, aby braly ohled na různé způsoby učení. Proto obsahují inovativní asistenční technologie pro žáky se speciálními výchovně-vzdělávacími potřebami. Ve výchozích aplikacích a intuitivním softwaru najdou žáci neuvěřitelně osobní učební prostředí – stejně jedinečné, jako jsou oni sami.

Reference a případové studie

Když jsme zjistili, že veřejnou soutěž na dodávku žákovských počítačů vyhrála společnost COMFOR, opadly z nás obavy o plnění zakázky. Společnost totiž předcházela pověst spolehlivého partnera a svému závazku dostáli na jedničku. Kéž by všichni vysoutěžení dodavatelé měli takové férové jednání jako COMFOR.
Martin Hrošek, správce sítě
Mendelovo gymnázium, Opava
Společnost COMFOR nám pomohla s výběrem IT vybavení pro naši školu. Po rychlé dodávce notebooků i tabletů a nabíjecích boxů se postarala o zajištění systému pro jejich jednoduchou a bezpečnou správu. Od počátku byla spolupráce bezchybná a vždy vyšli vstříc našim požadavkům.
Mgr. Marek Houzar, zástupce ředitele
ZŠ a MŠ Antonínská, Brno
Za sebe i naši školu mohu napsat nejvyšší spokojenost. Jednání vždy korektní rychlé, spolehlivé, a také velmi příjemné. Hlavně vím, kam se v případě nouze obrátit, nejen pro IT materiál, ale i pro odbornou radu.
Mgr. Vladimír Ruban, učitel a ICT koordinátor
ZŠ Mokrá-Horákov
Se společností COMFOR spolupracujeme už několik let, vždy k naší naprosté spokojenosti. Zástupce firmy je vždy vstřícný, erudovaný a spolehlivý při svých doporučeních.
Hana Dobrovolná, ředitelka školy
Základní škola Sekaninova, Brno

Potřebujete poradit nebo se na cokoliv zeptat?

Napište nám a naši specialisté na Apple se vám ozvou zpět.
A nebo nám rovnou zavolejte na 515 266 300.

Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tím, aby vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a archivovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. v rámci činnosti správce, společnosti COMFOR STORES a.s. a to na dobu neurčitou.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Krátce o nás

COMFOR je síť 180 prodejen s IT a spotřební elektronikou, která působí na českém trhu již od roku 1992. Prodejny najdete v nejvýznamnějších nákupních centrech a městech v celé České republice.

Spolupracujeme již s více než 400 školami a jejich zřizovateli. Máme zkušenosti s dotačními tituly a realizací projektů v rámci NPO, OP JAK a IROP. Objednejte si produkty online, poptejte řešení na míru, anebo se na nás obraťte při výběrovém řízení. Jsme tu pro vás.