Program Apple pro školství 2024

Oblíbený program Apple pro školství pokračuje jarní sérií. Zaregistrujte svou školu a získejte benefity programu. V rámci programu vám rádi a zdarma zapůjčíme MacBook Air na vyzkoušení ve škole. Pak si zařízení Apple budete moci odkoupit za výhodnější cenu nebo nám je jednoduše vrátíte.

Základní informace o škole

Ředitel-ka školy

Bezplatná zápůjčka

V rámci jarní série programu Apple pro školství 2024 vám rádi zapůjčíme jeden až dva MacBooky na vyzkoušení ve škole. Zvolte si prosím počet kusů zařízení. Vybraná zařízení vám zašleme kurýrem do školy. Zároveň vám e-mailem přijde smlouva o výpůjčce k podpisu.

Pokud plánujete nasazení zařízení Apple ve vaší škole, rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějších produktů a jejich nasazením. A to včetně registrace zařízení u Apple, přidání do aplikace Apple School Manager a implementace MDM řešení pro hromadnou správu mobilních zařízení ve škole.

MacBook Air s čipem M1
paměť 8 GB, pevný SSD disk 256 GB
Počet:
iPad 9. generace
Wi-Fi, 64 GB
Počet:

Inovativní učitelé školy

Zde prosím uvěďte inovativní učitele vaší školy, kteří budou zapůjčené produkty Apple používat.

1. Učitel-ka

Zkušenost s produkty Apple

2. Učitel-ka

Zkušenost s produkty Apple

Před odesláním

Po odeslání formuláře se s vámi spojíme a domluvíme se na termínu odeslání zařízení a smlouvě o výpůjčce.

Zapůjčená zařízení Apple je možné, po splnění podmínek programu, odkoupit školou nebo učitelem za výhodnou cenu. Je jen potřebné, aby škola uspořádala min. 1 školení/seminář v průběhu zápůjčky pro učitele nebo rodiče žáků. Cílem je představení možností využití zařízení Apple ve výuce. Je potřebné poslat nám zpětnou vazbu: popis aktivit semináře/školení, fotografie s účastníky ze školení/semináře a krátkou referenci pro marketingové účely.

Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tím, aby vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a archivovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. pro účely v rámci činnosti správce, společnosti COMFOR STORES a.s. a to na dobu neurčitou.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Potřebujete poradit nebo se na cokoliv zeptat?

Napište nám a naši specialisté na Apple se vám ozvou zpět.
A nebo nám rovnou zavolejte na 515 266 300.

Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tím, aby vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a archivovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. v rámci činnosti správce, společnosti COMFOR STORES a.s. a to na dobu neurčitou.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Krátce o nás

COMFOR je síť 180 prodejen s IT a spotřební elektronikou, která působí na českém trhu již od roku 1992. Prodejny najdete v nejvýznamnějších nákupních centrech a městech v celé České republice.

Spolupracujeme již s více než 400 školami a jejich zřizovateli. Máme zkušenosti s dotačními tituly a realizací projektů v rámci NPO, OP JAK a IROP. Objednejte si produkty online, poptejte řešení na míru, anebo se na nás obraťte při výběrovém řízení. Jsme tu pro vás.