Program Apple pro školství

Oblíbený program Apple pro školství pokračuje v novém školním roce 2023/2024. Zaregistrujte svou školu a získejte benefity programu. V rámci programu vám rádi a zdarma zapůjčíme iPad a MacBook na vyzkoušení ve škole. Pak si zařízení Apple budete moci odkoupit za výhodnější cenu nebo nám je jednoduše vrátíte.

Základní informace o škole

Ředitel-ka školy

Bezplatná zápůjčka

V rámci programu Apple pro školství vám rádi zapůjčíme jeden až dva iPady a MacBooky na vyzkoušení ve škole. Zvolte si prosím počet kusů zařízení. Vybraná zařízení vám zašleme kurýrem do školy. Zároveň vám e-mailem přijde smlouva o výpůjčce k podpisu.

Pokud už plánujete nasazení zařízení Apple ve vaší škole, rádi vám pomůžeme s výběrem produktů a jejich nasazením, včetně přidání do aplikace Apple School Manager a doporučení MDM pro hromadnou správu mobilních zařízení.

MacBook Air s čipem M1
paměť 8 GB, pevný SSD disk 256 GB
Počet:
iPad 9. generace
Wi-Fi, 64 GB
Počet:

Inovativní učitelé školy

Zde prosím uvěďte inovativní učitele vaší školy, kteří budou zapůjčené produkty Apple používat.

1. Učitel-ka

Zkušenost s produkty Apple

2. Učitel-ka

Zkušenost s produkty Apple

Před odesláním

Po odeslání formuláře se s vámi spojíme a domluvíme se na termínu odeslání zařízení a zápůjční smlouvě.

Zapůjčená zařízení Apple je možné, po splnění podmínek programu, odkoupit školou nebo učitelem za výhodnou cenu. Je jen potřebné, aby škola uspořádala min. 1 školení/seminář v průběhu zápůjčky pro učitele nebo rodiče žáků. Cílem je představení možností využití zařízení Apple ve výuce. Je potřebné poslat nám zpětnou vazbu: popis aktivit semináře/školení, fotografie s účastníky ze školení/semináře a krátkou referenci pro marketingové účely.

Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tím, aby vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a archivovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. pro účely v rámci činnosti správce, společnosti COMFOR STORES a.s. a to na dobu neurčitou.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Potřebujete poradit nebo se na cokoliv zeptat?

Napište nám a naši specialisté na Apple se vám ozvou zpět.
A nebo nám rovnou zavolejte na 515 266 300.

Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tím, aby vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a archivovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. v rámci činnosti správce, společnosti COMFOR STORES a.s. a to na dobu neurčitou.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Krátce o nás

COMFOR je síť 180 prodejen s IT a spotřební elektronikou, která působí na českém trhu již od roku 1992. Prodejny najdete v nejvýznamnějších nákupních centrech a městech v celé České republice.

Spolupracujeme již s více než 400 školami a jejich zřizovateli. Máme zkušenosti s dotačními tituly a realizací projektů v rámci NPO, OP JAK a IROP. Objednejte si produkty online, poptejte řešení na míru, anebo se na nás obraťte při výběrovém řízení. Jsme tu pro vás.