Niceboy ION SmartBulb AMBIENT 4,5,W - E14 SET 2 ks

Niceboy ION SmartBulb Ambient E14 Chytré osvětlení vaší domácnosti Inteligentní LED žárovka s příkonem 5,5W přinese do vaší domácnosti hned několik ... Celý popis
139 Kč
Výrobce:
Kód produktu:
SA-E14-set

Detailní popis produktu

Niceboy ION SmartBulb Ambient E14


Chytré osvětlení vaší domácnosti


Inteligentní LED žárovka s příkonem 5,5W přinese do vaší domácnosti hned několik pozitivních změn – ušetří energii, navodí tu správnou atmosféru a můžete nastavit i časové plány pro automatické zapínání a vypínání světel. Můžete ji ovládat přes mobilní aplikaci Niceboy ION nebo pomocí hlasových asistentů Amazon Alexa i Google Assistant. Můžete ladit atmosféru osvětlení díky celé škále bílé barvy a variabilnímu jasu.


Tisíce odstínů bílé barvy pro tu pravou atmosféru
Přizpůsobte si barvu osvětlení náladě nebo okamžiku. Na výběr máte odstíny z
kompletní škály bílé barvy. Kromě samotné barvy je k dispozici nastavení i jasu (1-100%). Pro rychlé nastavení najdete v aplikaci i sadu přednastavených scén.


Přes mobilní aplikaci Niceboy ION ovládáte světla i celou domácnost
Kompletní ovládání chytré žárovky Niceboy ION SmartBulb Ambient E14 naleznete v mobilní aplikaci Niceboy ION. Ze svého telefonu si pohodlně nastavíte parametry barvy světla, nastavíte časové plány a organizujete svá zařízení do skupin. Z aplikace mimo žárovek ovládáte všechny produkty chytré domácnosti Niceboy ION.


Nastavte si automatické zapínání světel
Světla na automatický provoz jsou základem každé moderní chytré domácnosti. Co
takhle například každý večer přepnout světla z modrého světelného spektra na
červené spektrum pro lepší spánek? A ráno naopak vstávat za jasnějšího světla pro lepší start dne? Je to jednoduché, v aplikaci Niceboy ION vytvořte časové plány a určete si, kdy a v jaké barvě mají vybraná světla svítit.


Jednoduchá instalace během vteřin - Instalaci zvládne opravdu každý. Stáhnete mobilní aplikaci Niceboy ION, zašroubujete žárovku a dále již pokračujete podle pokynů na displeji.


Desetkrát úspornější než běžná žárovka - Díky pokročilé LED technologii ušetříte až o 90% více, než v případě ekvivalentní standardní žárovky.


Životnost až 25 000 hodin - S životností žárovky dosahující až 25 000 hodin ušetříte na energii v dlouhodobém horizontu opravdu výraznou částku.


Ovládejte světla odkudkoliv s mobilní aplikací
Už nejste svázání tlačítkem vypínače. Například si nejste jistí, jestli jste při odchodu z domova zhasli? Nebo jste na dovolené a chtěli byste, aby to vypadalo, že v domácnosti stále někdo je? S mobilní aplikací Niceboy ION můžete ovládat světla i jeho úpravy na dálku.


Kompatibilní s hlasovými asistenty
Ovládání nejen s mobilní aplikací. Ovládejte světla i hlasem, žárovky jsou kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant.


Ovládejte více žárovek najednou
Není třeba pečovat o každou žárovku v domácnosti zvlášť. Propojte několik světel najednou, vytvořte si skupiny a ovládejte je najednou. Nastavte jednotnou barvu, teplotu, jas i časové plány.


Obsah balení


 • Niceboy ION SmartBulb Ambient E14
 • Návod k obsluze

Parametry


 • Podporované OS: Android, iOS
 • Podpora hlasových asistentů: ano (Amazon Alexa, Google Assistant)
 • Připojení: WiFi
 • Patice: E14
 • Příkon: 5,5W (ekvivalent 40W klasické žárovky)
 • Napájecí napětí: 220-240V
 • Světelný tok: 470 lm
 • Typ žárovky: LED
 • Chromatičnost: 2700-6500K
 • Životnost: 25 000 hodin

Parametry

Připojení
Připojení BEZDRÁTOVÉ
Ostatní
Kompatibilita GOOGLE ASSISTANT + AMAZON ALEXA
Oblast využití OSVĚTLENÍ
Niceboy ION SmartBulb AMBIENT 4,5,W - E14 SET 2 ks
Niceboy ION SmartBulb AMBIENT 4,5,W - E14 SET 2 ks
139 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.