Bezplatná linka pro objednávky
800 105 205 (po-pá 09-17)
Váš košík je prázdný
Využijte nabídku DOPRAVY ZDARMA
a nezapomeňte se PŘIHLÁSIT
Microsoft | Intel

Pomozte svým zaměstnancům pracovat na dálku

Získejte vylepšené funkce ochrany osobních údajů a zabezpečení, které jsou k dispozici na nových zařízeních se systémem Windows 10 Pro, Microsoft 365 a platformou Intel vPro®.1,2

Zobrazit nabídky

Podpora systému Windows 7 skončila a podpora Office 2010 skončí brzy. Nyní je ideální doba pro přechod na nová moderní zařízení se systémem Windows 10 Pro, Microsoft 365 a platformou Intel vPro®.2,3

Podpořte produktivitu

Nové počítače se systémem Windows 10 Pro a procesory 8. generace Intel® Core™ vPro®6 nabízejí až 1,3× rychlejší multitasking7,8,9 a výdrž baterie až 11 hodin pro produktivnější pracovní den.10 Podpora systému Windows 7 skončila a podpora Office 2010 skončí brzy. Při ochraně své firmy se nespoléhejte na zastaralá zařízení. Podle 75 % dotazovaných IT manažerů jsou zařízení založená na platformě Intel vPro® bezpečnější.3 Právě teď je tedy vhodné přejít na nová moderní zařízení se systémem Windows 10 Pro, Microsoft 365 a platformou Intel vPro®.2

Umožněte svým zaměstnancům virtuálně spolupracovat s vylepšenými funkcemi ochrany osobních údajů a zabezpečení. Mohou chatovat, setkávat se, volat si a spolupracovat z jednoho místa díky Microsoft Teams.19 Zaměstnanci mohou také pracovat s integrovanými funkcemi, jako je sdílení notebooků a online tabule, a samozřejmě s obchodními aplikacemi pro produktivní práci, na které už jsou zvyklí.

Chraňte to, co jste vybudovali 

Díky funkcím, jako je Intel® Hardware Shield, Multi-Factor Authentication a Windows Defender, kombinují nová moderní zařízení se systémem Windows 10 Pro, Microsoft 365 a platformou Intel vPro® nejnovější software a nakonfigurované funkce pro zabezpečení hardwaru, které přispívají k ochraně vašich zařízení proti malwaru, virům a dalším hrozbám.1,2 

Víc než třetina úniků dat je náhodná4 a 61 % případů zahrnovalo ukradené přihlašovací údaje.5 Nová moderní zařízení zvyšují vaši ochranu před náhodnou ztrátou dat šifrováním služebních informací na vašich zařízeních a jejich oddělením od osobních informací.

Snižte celkové náklady na vlastnictví

Počítače starší než čtyři roky mohou vedle nákladů na údržbu stát ještě 1,5× tolik v opravách.11,12 77 % dotázaných IT manažerů uvedlo, že správa nových zařízení s platformou Intel vPro® a systémem Windows 10 je snazší.13 Toto je ideální okamžik pro přechod na aktualizovaná zařízení – Windows 10 je kompatibilní s 99 % aplikací pro Windows 714 a nová moderní zařízení jsou připravena na budoucnost díky efektivní podpoře pravidelných aktualizací systému Windows 10.

Bez nástrojů pro zvýšení produktivity není žádný moderní počítač kompletní. 

Podpora Office 2010 končí v říjnu 2020. Nyní je čas se zamyslet nad tím, které řešení Office se bude nejlépe hodit k nejbližšímu firemnímu upgradu vašich počítačů – jednorázový nákup (Office 2019 pro domácnosti a podnikatele), nebo Microsoft 365 fungující na bázi předplatného.  

NEJVÝHODNĚJŠÍ NABÍDKA 

Microsoft 365 Business Standard

Prémiové aplikace Office 

Word

Word

Excel

Excel

PowerPoint

PowerPoint

Outlook

Outlook

Access

Access2
(pouze PC)

Publisher (PC only)

Publisher2
(pouze PC)

Další výhody 

Microsoft Teams

Microsoft
Teams

OneDrive 1 TB

OneDrive
1 TB

OneNote

OneNote3

Exchange

Exchange

Bookings

Bookings

SharePoint

SharePoint

Předplatné na jeden rok pro jednu osobu, funguje v systémech Windows, Mac, iOS a Android‡, nepřetržitá technická podpora (přes chat nebo po telefonu) 

Office 2019 pro domácnosti a podnikatele 

Klasické aplikace Office

Word

Word

Excel

Excel

PowerPoint

PowerPoint

Outlook

Outlook

Jednorázové zakoupení pro jedno zařízení, funguje v systémech Windows nebo Mac, iOS a Android‡, technická podpora (pouze pro instalaci)  

 • * Pouze na PC. Další informace (včetně kompatibilních mobilních zařízení) najdete na office.com/information 
 • † Dostupné funkce pro OneNote se liší v závislosti na platformě. https://aka.ms/onenote-office2019-faq. 
 • ‡ Dostupnost aplikací se liší podle zařízení a jazyků. 
 • Informace o kompatibilních verzích Windows 10 a MacOS a další požadavky na systém najdete na stránce office.com/systemrequirements. 

Vy máte otázky, my máme odpovědi.

Proč mám upgradovat na nové zařízení?

Moderní zařízení využívající platformu Intel vPro® šetří čas a peníze. Disponují zlepšeným zabezpečením,1 rychlejším výkonem,7,9,15 svižnějším multitaskingem7,8,9 a delší životností baterie.10

Windows 10, Office a platforma Intel vPro® spojují nejnovější software a nakonfigurované funkce pro zabezpečení hardwaru, která pomáhá chránit vaše počítače.1 Každé zařízení je již v základu vybaveno nezbytnými funkcemi pro firmy, jako je brána firewall, zabezpečené spouštění, ochrana před ztrátou dat na úrovni souborů a funkce Intel® Hardware Shield, které vás chrání před dnešními kybernetickými hrozbami.  

Počítače se systémem Windows 10, Microsoft 365 a platformou Intel vPro® se přizpůsobí stylu vaší práce. Nová moderní zařízení poskytují 1,3krát rychlejší multitasking7,8,9 a hladce spolupracují s prvotřídními obchodními softwarovými nástroji. Díky rychlému spuštění a výdrži baterie po celý pracovní den10 vám nová zařízení pomůžou zůstat produktivní kdykoli a kdekoli.

Nová zařízení se systémem Windows 10, postavená na nejnovější platformě Intel vPro®, nabízejí zjednodušenou správu a procesy aktualizace. Pomůžou vám šetřit čas, snížit náklady a mít vše pod kontrolou. 

Kromě těchto skvělých výhod se moderní zařízení příjemně používají. Zahrnují předem nakonfigurované pokročilé funkce, jako je ovládání hlasem, přesný touchpad,16 biometrické zabezpečení17 a Windows Ink18 pro přirozené a přesné psaní.

Můžu svůj současný počítač upgradovat na Windows 10?

Ano, kompatibilní počítače s Windows 7 můžete upgradovat při splnění těchto požadavků, s plnou licencí. Abyste mohli využít nejnovější hardwarové možnosti, doporučujeme upgradovat na nový počítač s Windows 10.

Nejnovější moderní zařízení s funkcí Intel® Hardware Shield, která je dostupná výhradně na platformě Intel vPro®, poskytují ochranu před útoky na firmware. Intel® Hardware Shield pomáhá minimalizovat riziko spojené s injektáží škodlivého kódu tak, že zamyká firmware, když je spuštěný software. Brání tak vloženému malwaru v narušení operačního systému. Předávání informací o zabezpečení mezi hardwarem a operačním systémem umožňuje operačnímu systému vynucovat komplexnější zásady zabezpečení. 

Můžu dál používat Windows 7?

Ano, Windows 7 můžete používat i nadále. Vzhledem k tomu, že podpora skončila 14. ledna 2020, je váš počítač zranitelnější vůči bezpečnostním rizikům. Systém Windows bude fungovat, ale už nebudete dostávat aktualizace zabezpečení a funkcí.

Je stále možné aktivovat Windows 7?

Windows 7 můžete nainstalovat a aktivovat i po skončení podpory. Abyste se ale vyhnuli rizikům pro zabezpečení a virům, Microsoft doporučuje zvážit upgrade na Windows 10.

Je ve Windows 7 dál podporovaný Internet Explorer?

Podpora prohlížeče Internet Explorer na zařízeních s Windows 7 skončila 14. ledna 2020. Internet Explorer je součást operačního systému Windows a týká se ho stejný životní cyklus podpory.

Pokud organizace určitě zmešká termín ukončení podpory pro Windows 7, jaké má možnosti?

Organizace, pro které by mohlo být vhodné řešení pomocí virtualizace, mohou využít Windows Virtual Desktop – jedinou cloudovou službu, která poskytuje víceuživatelské prostředí Windows 10 optimalizované pro Microsoft 365 ProPlus a zahrnuje také bezplatné rozšířené aktualizace zabezpečení pro Windows 7. Tyto rozšířené aktualizace zabezpečení lze zakoupit také samostatně – jako poslední možnost pro organizace, které používají Windows 7 (a Windows Server 2008/R2 a SQL Server 2008/R2) a které vyžadují více času na přechod na Windows 10.

Kdy bude k dispozici nabídka rozšířených aktualizací zabezpečení (ESU) pro Windows 7?

Rozšířené aktualizace zabezpečení jsou k dispozici ve VLSC od 1. dubna 2019. Rozšířené aktualizace zabezpečení budou k dispozici prostřednictvím programu poskytovatelů cloudového řešení (CSP) od 1. prosince 2019.

Pokud bude ESU k dispozici pro organizace všech velikostí, proč by měla organizace uvažovat o přechodu na nová zařízení s Windows 10?

Microsoft chápe, že různé organizace plánují upgrade na různá časová období. ESU se doporučuje jako poslední možnost pro zařízení, která nelze včas migrovat na Windows 10. ESU pro Windows 7 se bude prodávat pro jednotlivá zařízení, přičemž cena se bude každoročně zvyšovat až do ledna 2023.

Aby mohly využívat nejnovější funkce zabezpečení, produktivity a správy, které systém Windows 10 nabízí v rámci pravidelných aktualizací a podpory, doporučujeme organizacím přejít na moderní zařízení se službou Microsoft 365, zahrnující Windows 10, Microsoft 365 a nejnovější funkce zabezpečení.

Další informace o placených rozšířených aktualizacích zabezpečení naleznete v našich odpovědích na nejčastější dotazy.

Co když budu dál používat Office 2010?  

Office 2010 můžete dál používat, ale až v říjnu 2020 skončí podpora, bude váš počítač více ohrožen. Systém Office bude dál fungovat, ale přestanete dostávat aktualizace zabezpečení a funkcí.

Jak se mám připravit na konec podpory Office 2010?

Právě teď mají zákazníci ideální příležitost posoudit svoji technologickou strategii a zvážit, jaké výhody by jejich firmě mohla přinést nejnovější řešení obsažená v Office 2019 pro domácnosti a podnikatele a Microsoft 365.

Bude Office 2010 dál fungovat s Microsoft 365?

Po 13. říjnu 2020 už nebude podporované připojení ke službám Microsoft 365, jako je Exchange Online. Zákazníci by měli upgradovat na nejnovější verze systému Office 2019 pro domácnosti a podnikatele nebo Microsoft 365, aby nedošlo ke ztrátě produktivity.

Proč mám upgradovat na Office 2019 pro domácnosti a podnikatele místo Office 2013 nebo Office 2016?

Office 2019 pro domácnosti a podnikatele je nejmodernější a nejaktuálnější verze, která nevyžaduje předplatné. Zajišťuje zaměstnancům optimální podmínky díky novým inteligentním nástrojům a funkcím, umožňuje nejlepší produktivitu ve své třídě a zároveň vám pomáhá zachovat si ochranu a vyhovět předpisům.

Jak přechodem na Office 2019 pro domácnosti a podnikatele nebo Microsoft 365 zvýším zabezpečení své firmy?

Office 2019 pro domácnosti a podnikatele je naše dosud nejbezpečnější verze s časově neomezeným používáním. Mezi funkce zabezpečení patří Windows Information Protection (WIP) ze systému Windows 10 Pro, která se integruje s aplikacemi Office 2019 pro domácnosti a podnikatele. Místní verze Office, včetně Office 2019 pro domácnosti a podnikatele, nezahrnují všechny funkce inteligentního zabezpečení nabízené společností Microsoft. Uživatelé, kteří chtějí získat naši kompletní sadu funkcí inteligentního zabezpečení, by měli zvážit předplatné Microsoft 365 Business Premium nebo Microsoft 365.

Jaký je rozdíl mezi Office 2019 pro domácnosti a podnikatele a Microsoft 365?  

Předplatné Microsoft 365 vám umožní odvádět nejlepší práci díky prémiovým verzím aplikací Office na všech vašich zařízeních: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access (Publisher a Access jsou k dispozici pouze na PC) a získáte s ním přístup k dalším funkcím OneNote (funkce se mohou lišit). Microsoft 365 můžete nainstalovat na několik zařízení, včetně počítačů PC, počítačů Mac, tabletů nebo telefonů se systémem Android™, zařízení iPad® a iPhone®. Microsoft 365 navíc zahrnuje služby jako cloudové úložiště OneDrive, minuty volání přes Skype pro domácí použití a pokročilé zabezpečení Outlook.com. Pokud máte aktivní předplatné Microsoft 365, máte vždy nejaktuálnější verzi aplikací Office.

Office 2019 pro domácnosti a podnikatele představuje jednorázový nákup a nabízí klasické verze aplikací Office, jako je Word, Excel a PowerPoint, pro použití na jednom počítači PC nebo Mac. Aplikace se neaktualizují automaticky. Pokud chcete získat nejnovější verzi, musíte znovu zakoupit systém Office, až bude dostupná nová verze. Aktuální verze aplikací Office, které jsou k dispozici pro jednorázový nákup, jsou Office 2019 pro domácnosti a podnikatele pro Windows a Office 2019 pro domácnosti a podnikatele pro Mac. Mezi předchozí verze patří Office 2016, Office 2013, Office 2011 pro Mac, Office 2010, Office 2007, Office 2008 pro Mac a Office 2004 pro Mac. Jednorázový nákup Office nezahrnuje služby obsažené v Microsoft 365.

Když chci používat Microsoft 365, je nutné připojení k internetu?

Po instalaci a aktivaci Microsoft 365 na zařízení už online být nemusíte. Přístup k internetu ale budete potřebovat k první instalaci a aktivaci služby Microsoft 365, k instalaci aktualizací a ke správě fakturace. Bez nainstalované stolní aplikace OneDrive je přístup k internetu nutný také pro přístup k dokumentům uloženým na OneDrive. Po instalaci aplikací Office (například Word, PowerPoint a Excel) je však můžete používat offline.

Měli byste se pravidelně připojovat k internetu, abyste měli Microsoft 365 stále aktuální a abyste si zajistili výhody automatických upgradů. Pokud se nepřipojíte k internetu alespoň jednou za 39 dní, vaše aplikace přejdou do režimu snížené funkčnosti a může se objevit chybová zpráva, že je váš produkt bez licence. Až budete chtít aplikace Office znovu aktivovat, jednoduše se znovu připojte k internetu a přihlaste se k Microsoft 365. Podívejte se na postup přihlášení.

 • 1. S Windows 10 se počet bezpečnostních událostí, vyžadujících odbornou pomoc, sníží až o 33 %. The Total Economic Impact™ of Microsoft Windows 10, Forrester, 2016. Žádný produkt nebo součást nemohou být absolutně bezpečné.
 • 2. V prodeji samostatně.
 • 3. The Total Economic Impact™ of the Intel vPro® Platform, Forrester, prosinec 2018.  Studie zadaná společností Intel a uskutečněná společností Forrester Consulting, která provedla průzkum 256 IT manažerů ve středně velkých organizacích (100–1 000 zaměstnanců) využívajících platformy Intel vPro® v USA, Velké Británii, Německu, Japonsku a Číně.  75 % dotázaných „souhlasilo“ nebo „rozhodně souhlasilo“ s tvrzením, že počítače s procesory Intel® Core ™ vPro® a systémem Windows 10 jsou lépe zabezpečené než dříve.  Celou studii si můžete přečíst na stránce intel.com/vProPlatformTEI
 • 4. Index úrovně narušení, případy narušení zabezpečení podle zdroje, 2018 datahttps://breachlevelindex.com/
 • 5. Zpráva o prověření úniku dat, Verizon 2019.
 • 6. Procesory 8. generace Intel® Core™ vPro® i7-8665U a procesory Intel® Core™ vPro® i5-8365U. 
 • 7. Výkonnostní výsledky vycházejí z testů provedených k 21. březnu 2019 a 3. dubnu 2019 a nemusí zahrnovat všechny veřejně dostupné aktualizace zabezpečení. Podrobné informace najdete v upozornění ke konfiguraci. Žádný produkt nemůže být absolutně bezpečný. 
  Software a zatížení použité při testování výkonnosti mohly být optimalizovány pro výkon pouze na mikroprocesorech Intel. U testů výkonnosti, jako jsou SYSmark a MobileMark, probíhá měření pomocí specifických počítačových systémů, komponent, softwaru, operací a funkcí.  Jakékoli změny uvedených faktorů mohou vést k odlišným výsledkům měření.  Pokud uvažujete o pořízení nového zařízení, pro získání komplexního přehledu byste měli porovnat i ostatní dostupné informace a testy výkonnosti, včetně výkonnosti daného produktu v kombinaci s jinými produkty. Další informace o výkonnostních výsledcích a výsledcích testování naleznete na webu http://www.intel.com/benchmarks.  
 • 8. Multitasking byl měřen na pracovním zatížení a produktivitě v Office s procesorem 8. generace Intel® Core™ i7-8665U a s procesorem 6. generace Intel® Core™ i7-6600U. Prezentace Microsoft PowerPoint.ppt, velikost 2,35 MB, 20 snímků – export jako videoprezentace ve formátu 1920x1080 H.264 .mp4, velikost 30 MB. Při vytváření videoprezentace 1) probíhá převod dokumentu .docx aplikace Microsoft Word o 801 stránkách a velikosti 6,49 MB do souboru ve formátu PDF o velikosti 3,7 MB a 2) probíhá přepočet hodnot v sešitu Microsoft Excel ve formátu .xlsm, který má velikost 68,4 MB.  
 • 9. NOVÉ AKTUALIZOVANÉ KONFIGURACE:  Referenční platforma Intel s procesorem Intel® Core™ i7-8665U, PL1= 15W TDP, 4C8T, turbo až 4,8 GHz, grafika: Intel® UHD Graphics 620, paměť: 2 × 4 GB DDR4-2400, úložiště: SSD Intel 760p 512 GB, OS: Microsoft Windows* 10 RS5 verze sestavení 1809 (sestavení 1763v1), BIOS: x177, MCU: A8 VS. OEM systém s procesorem Intel® Core™ i7-6600U, PL1=15W TDP, 2C4T, turbo až 3,9 GHz, Intel HD Graphics 620, obrazovka: 14" displej s rozlišením 1920 × 1080, paměť: 8 GB DDR4, úložiště: SSD 256 GB, kapacita baterie: 36 Wh, OS: Microsoft Windows* 10 Pro RS5 verze sestavení 1809 (sestavení 1763v292), BIOS: v1.0.1, MCU: C2 
 • 10. Výdrž baterie: Výdrž baterie až 11 hodin pro produktivní pracovní den s procesorem 8. generace Intel® Core™ i7-8665U, měřeno v testu MobileMark* 2018 pomocí pracovní zátěže v předprodukčním OEM systému s procesorem Intel® Core™ i7-8665U, PL1 = 15W TDP, 4C8T; turbo až 4,8 GHz; grafika: Intel® UHD Graphics 620; obrazovka: 14" displej s rozlišením 1920 × 1080, paměť: 16 GB, úložiště: Hynix 256 GB, velikost baterie: 52 Wh, OS: Windows® 10 Pro; BIOS: v.1.0.1; MCU: AA jas displeje nastaven na 150 cd/m2 při napájení stejnosměrným proudem. Bezdrátový síťový adaptér systému je zapnutý a připojený k bezdrátové síti, která není připojena k internetu. 
 • 11. Studie počítačů pro malé a středně velké firmy, Techaisle 2018
 • 12. Popsané scénáře snižování nákladů jsou použity jako příklady toho, jak může daný produkt s procesorem Intel za určitých okolností a v určitých konfiguracích ovlivnit budoucí náklady a znamenat úsporu nákladů. Okolnosti se budou lišit. Společnost Intel nezaručuje žádné náklady ani snížení nákladů.
 • 13. The Total Economic Impact™ of the Intel vPro® Platform, Forrester, prosinec 2018.  Studie zadaná společností Intel a uskutečněná společností Forrester Consulting, která provedla průzkum 256 IT manažerů ve středně velkých organizacích (100–1 000 zaměstnanců) využívajících platformy Intel vPro® v USA, Velké Británii, Německu, Japonsku a Číně.  77 % dotázaných buď „souhlasilo“, nebo „rozhodně souhlasilo“ s tím, že správa počítačů s platformou Intel vPro® a systémem Windows 10 je snadnější. Celou studii si můžete přečíst na stránce intel.com/vProPlatformTEI
 • 14. 99 % aplikací pro Windows 7 je kompatibilních s Windows 10. Platí požadavky na hardware/software; dostupnost funkce se může lišit. Je vyžadováno připojení k internetu. Kompatibilitu a další důležité informace o instalaci zjistěte na webu výrobce zařízení a adrese www.windows.com/windows10specs. Po určité době se na aktualizace můžou vztahovat další požadavky.
 • 15. Celkový výkon systému: Měřeno pomocí testu SYSmark* 2018 při srovnání procesoru 8. generace Gen Intel® Core™ i7-8665U a procesoru 6. generace Intel® Core™ i7-6600U. SYSmark 2018 vydává testovací konsorcium Business Applications Performance Corporation (BAPCo).  SYSmark testuje výkon aplikací pro stolní počítače v systému Windows* v realistických scénářích, které se zaměřují na:  produktivitu, kreativitu a citlivost.  Mezi běžné aplikace používané v těchto scénářích patří Microsoft Office*, Adobe Creative Cloud* a Google Chrome*.  Každý scénář se hodnotí podle individuálních metrik, které se započítávají do celkového skóre.  
 • 16. Je vyžadován specializovaný hardware pro touchpad.
 • 17. Vyžaduje specializovaný hardware pro biometriku, čtečku otisků prstů, infračervený snímač s osvětlením nebo jiný biometrický snímač.
 • 18. Windows Ink vyžaduje dotykový tablet nebo počítač. Příslušenství spojené s perem se prodává zvlášť
 • 19. Pro Microsoft Teams je nutné předplatné Microsoft 365 nebo Office 365. Srovnání plánů je zde.

  Technologie Intel mohou vyžadovat aktivovaný hardware, software nebo služby. 
  Žádný produkt nebo součást nemohou být absolutně bezpečné.  
  Vaše náklady a výsledky se mohou lišit.

  © Intel Corporation.  Intel, logo Intel a další značky Intel jsou ochrannými známkami společnosti Intel Corporation nebo jejích dceřiných společností.