Bezplatná linka pro objednávky
800 105 205 (po-pá 09-17)
Váš košík je prázdný
Využijte nabídku DOPRAVY ZDARMA
a nezapomeňte se PŘIHLÁSIT
Microsoft | Intel

Pracovní notebook již za 999,-měsíčně

Je čas přejít na Windows 10. Zařízení s Windows 10 Pro a procesory Intel® Core™ vPro™ 8. generace vám umožňují zvýšit produktivitu, ať už jste kdekoli, lze je snadno integrovat se zařízeními, která už máte a používáte, a pomáhají vám zabezpečit vaši firmu pomocí nejmodernější ochrany. 

Intel® Core™ vPro™ processor
Device with Windows 10 Interface
Od 14. ledna 2020 nebudou počítače s Windows 7 dostávat aktualizace zabezpečení. Přejděte na moderní počítač s Windows 10, procesorem Intel® Core™ vPro™ 8. generace a Office 365.

Na zařízeních s Windows 10 a procesory Intel® Core™ vPro™ 8. generace zvládnete více za kratší dobu. Moderní zařízení postavená pro Windows 10 umožňují rychlejší spuštění, lepší multitasking a mají delší životnost baterie než starší zařízení. Moderní zařízení navíc nabízejí vynikající přenositelnost, takže můžete pracovat a být produktivní, ať už jste kdekoli.

Při používání starších zařízení jste zranitelnější vůči kybernetickým útokům a únikům dat. Moderní zařízení s Windows 10 Pro a procesorem Intel® Core™ vPro™ 8. generace vám poskytuje koncovou ochranu bez dodatečných poplatků. Pomozte chránit svou firmu před moderními bezpečnostními riziky díky bezpečnostním prvkům, které jsou integrované přímo v systému, jsou neustále aktuální10 a chrání vaše informace i zařízení.

Přechod na počítače s Windows 10 a procesory Intel® Core™ vPro™ 8. generace je hladký díky snadné integraci s existujícími počítači, monitory a tiskárnami. Používejte nadále své obchodní aplikace a získejte plnou podporu pro virtualizaci. Díky našim nástrojům pro snadnou migraci se můžete podívat, jak budou stávající aplikace fungovat v systému Windows 10.

PŘEJDĚTE NA MODERNÍ POČÍTAČ S WINDOWS 10 PRO OFFICE 365 BUSINESS PREMIUM.

Woman working on laptop

Pracujte prakticky kdekoli a podle svého. Se sadou Office 365 Business Premium získáte hostování e-mailových služeb a navíc aplikace Word, Excel, PowerPoint a Outlook ve verzích pro stolní počítač, mobil a webový server, jakož i další nástroje, které vám pomohou řídit a rozvíjet svou firmu. Aplikace jsou neustále aktualizovány, takže vám nikdy nezastarají.  

Obsahuje:

Kancelářské aplikace

Word

Word

Excel

Excel

PowerPoint

PowerPoint

OneNote

OneNote

Outlook

Outlook

Access

Access

Publisher

Publisher

Cloudové služby

Exchange

Exchange

Skype

Skype for Business

Teams

Teams

SharePoint

SharePoint

Aplikace pro firmy 

Outlook Customer Manager

Outlook Customer Manager

Bookings

Bookings

Office 365 Business Premium

Pracovní notebook již za 999,-měsíčně