515 266 300 (po-pá 09-17)
Váš košík je prázdný
Využijte nabídku DOPRAVY ZDARMA
a nezapomeňte se PŘIHLÁSIT

Síťové kabely (Optické patch kabely)

Dostupnost
Cena
Kategorie
Výrobce
...načítám...
Filtrace produktů
Počet produktů: 143
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM4
Skladem Porovnat
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4 Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konek
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM 0,5m...
Skladem Porovnat
LC-SC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,5m OM...
Skladem Porovnat
Optický patch kabel duplex LC-LC Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchc
Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,2m,0,9mm G657A OS2
Skladem Porovnat
Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči. *koncovka LC *singlemode 09/125 *délka 2m
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,25m O...
Skladem Porovnat
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4 Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konek
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,5m OM...
Skladem Porovnat
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4 Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konek
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 2m MM OM4
Skladem Porovnat
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zař
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 3m OM4
Skladem Porovnat
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zař
Ubiquiti Ethernet Patch Kabel, 0,22m, Cat6, černý
Skladem Porovnat
Popis produktu Ethernetový patch kabel UniFi UC-PATCH-RJ45 v černé barvě je s délkou 22cm ideální na propojení(nejen) UniFi zařízení v racku v bezprostřední blízkosti. Ultra tenké prove
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 0,5...
Skladem Porovnat
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zař
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM 1,5m...
Skladem Porovnat
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zař
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,2m,0,9mm OM3
Skladem Porovnat
Omlouváme se, ale na popisku již pracujeme.
Pigtail Fiber Optic SC/PC 50/125MM,2m OM4
Skladem Porovnat
Omlouváme se, ale na popisku již pracujeme.
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3
Skladem Porovnat
Optický patch kabel duplex LC-LC Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchc
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4
Skladem Porovnat
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4 Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konek
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 2m,...
Skladem Porovnat
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 2m
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m,...
Skladem Porovnat
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 2m, ...
Skladem Porovnat
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zař
SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP,...
Skladem Porovnat
Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči. *koncovka SC *broušení UPC (rovné) *singlemode 09/125 G657A *délka 2m *průměr sekundární ochrany 900um *voln
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 0,25m MM OM...
Skladem Porovnat
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zař
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 3m,...
Skladem Porovnat
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 3m
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m,...
Skladem Porovnat
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3
Skladem Porovnat
Optický patch kabel duplex LC-LC Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchc
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 5m OM4
Skladem Porovnat
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zař