Platba na prodejně

Na prodejnách můžete platit následujícími metodami

  • Hotově
  • Platební kartou
  • Dále můžete na prodejně sjednat úvěr a zaplatit zboží na splátky

Dobírkou

Pokud zvolíte doručení zboží přepravní společností DPD, nebo Českou poštou, máte možnost zaplatit zboží dobírkou hotově u řidiče.


Platební kartou on-line

Možnost platby platební kartou on-line Vás přesměruje na platební bránu, kde po zadání čísla karty a dalších údajů zboží zaplatíte v reálném čase.


Platební metodou Twisto

Twisto je online platební služba, se kterou můžete nakoupit zboží okamžitě a zaplatíte ho až za 14 dní. Pokud máte založený Twisto účet, platit můžete dokonce až za 45 dní (vždy 15. dne následujícího měsíce). Zboží vám bude ihned po nákupu doručeno domů, abyste si ho mohli v klidu prohlédnout a vyzkoušet ještě dříve než za něj zaplatíte.

 

Rozložená platba - Essox

Zvolením této platební metody si můžete úhradu své objednávky rozložit na 4 platby, a to zcela bez navýšení. V košíku vyberete možnost "Rozložená platba". Dokončením celého nákupního procesu a kliknutím na "ODESLAT" budete přesměrováni na kalkulačku ESSOX, kde zadáte formu rozložené platby. První úhradou "Rozloženou platbu" odsouhlasíte. Tato platební metida se vztahuje na zboží v hodnotě od 2 000 do 30 000 Kč. Detailní postup naleznete zde

 

Na splátky on-line - Essox

Pokud zvolíte tuto možnost, budete přesměrováni na on-line aplikaci společnosti Essox, kde nastavíte parametry úvěru a vyplníte on-line žádost. Jakmile je žádost ověřena, obdržíte e-mail se zprávou o výsledku posouzení, která obsahuje odkaz na zobrazení/tisk smlouvy. Smlouvu vytisknete a odešlete na adresu COMFOR STORES a.s. a bude Vám odesláno zboží. Detailní postup naleznete zde


Převodem na účet

Při platbě převodem na účet Vám poskytneme číslo účtu a variabilní symbol do emailu, na který budeme očekávat platbu. Jakmile platbu obdržíme, odešleme Vám zboží.

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.
clear cache