Pozáruční servis v COMFOR


I když vaší technice již vypršela záruční lhůta, nemusíte se obávat. V COMFOR vám pomůžeme s opravou, revitalizací nebo třeba se zrychlením vašich zařízení.
Jsme připraveni vrátit vašim produktům jejich původní výkon a spolehlivost. Nezáleží na tom, zda se jedná o počítače, mobilní telefony, domácí spotřebiče nebo jinou techniku – jsme tu, abychom zajistili, že vaše zařízení bude opět fungovat jako nové.  

S čím vám pomůžeme?

Zrychlíme starší techniku 

Staré a pomalejší zařízení není potřeba hned házet do koše. Vaši starší techniku dokážeme upravit, zrychlit a dostat opět do kondice, abyste ji mohli používat ještě dlouhé roky. 

Vyměníme prasklé displeje 

Prasklý displej už nemusí být problém. Rychle a profesionálně vyměníme poškozenou obrazovku a váš mobil, tablet i počítač bude opět vypadat a fungovat, jako nový. 


Opravíme nefunkční zařízení 

Nefunkční technika nemusí znamenat konec. Diagnostikujeme a opravíme jakýkoliv problém, aby vaše zařízení opět plně fungovalo. Opravy provádíme rychle a spolehlivě. 

Vyřešíme softwarové problémy 

Trápí vás softwarové chyby nebo pomalý systém? Ať už je potřeba nový operační systém, nebo např. čistou instalaci stávajícího software, poradíme si! Spoustu softwarových problémů si navíc umíme vyřešit i na dálku. 

Vyčistíme výpočetní techniku 

Zanesené zařízení může způsobovat přehřívání a zpomalení. Vyčistíme vaši techniku, aby byla opět v optimálním stavu. Pravidelné čištění prodlužuje životnost elektroniky a zajišťuje její spolehlivý chod. 

Identifikujeme problémy s výkonem 

Nepracuje vaše zařízení tak, jak by mělo? Provedeme důkladnou analýzu a odhalím příčiny problémů s výkonem, aby vaše technika opět fungovala, jak má. Pomůžeme vám najít a odstranit úzká místa, která brzdí váš systém

Jak to funguje?

Doneste zařízení na naši prodejnu

Pokaženou techniku nám můžete donést na jednu z našich kmenových poboček. Drobnější úpravy a zásahy jsme schopnivyřešit na počkání. Na větší opravy však potřebujeme více času.Vždy se však snažíme, abyste svou techniku měli zpět co nejdříve.

Vyzvedneme zařízení u vás doma

Nechcete chodit na naši prodejnu? Není problém. Stačí, když objednáte opravu a hardware zabalíte. Vyzvedneme zařízení u vás doma a opravené vám jej pošleme zpět. V některých případech garantujeme opravu kdekoliv v ČR do druhého dne.Většinu softwarových problémů navíc umíme vyřešit na dálku.

Potřebujete poradit?

Kontaktujte naši zákaznickou podporu na e-mailu eshop@comfor.cz nebo na telefonním čísle +420 515 266 300

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.
clear cache