Aktuality

10 miliónů českým školám

Školám šetříme tisíce při nákupu tabletových učeben s iPady a dalšími digitálními pomůckami. Jak to celé funguje? Vyplníte jednoduchou kalkulačku, my vám zavoláme a připravíme pro vás speciální nabídku. Pokud se vám nabídka zalíbí, rádi vám produkty dodáme a pomůžeme s jejich nastavením. S Apple pro školství ušetříte.

Program Apple pro školství 2023/2024

Oblíbený program Apple pro školství pokračuje v novém školním roce 2023/2024. Zaregistrujte svou školu a získejte benefity programu. V rámci programu vám rádi a zdarma zapůjčíme iPad a MacBook na vyzkoušení ve škole. Pak si zařízení Apple budete moci odkoupit za výhodnější cenu nebo nám je jednoduše vrátíte.

Zápůjčka iPadu a MacBooku

V rámci programu Apple pro školství vám rádi a zdarma zapůjčíme iPad a MacBook na vyzkoušení ve škole. Pak si zařízení Apple budete moci odkoupit za výhodnější cenu nebo nám je jednoduše vrátíte.

MacBook Air pro školy nyní výhodněji

Pořiďte si MacBook Air do vaší školy nyní výhodněji. Máme pro vás v nabídce MacBook Air 13" s výkonným čipem M1, pamětí 8 GB a pevným SSD diskem 256 GB ve třech různých barvách Space Gray, Silver a Gold.

Národní plán obnovy do 31.12.2023

Využijte finanční prostředky z Národního plánu podpory do 31.12.2023.

1. Digitální učební pomůcky
Školy, které zatím nebyly podpořeny, mohou finanční prostředky použít na nákup digitálních učebních pomůcek pro rozvoj informatického myšlení a digitálních kompetencí, např. notebook, tablet, chytrý telefon a příslušenství, ale také na další pomůcky. Výše podpory: 1 000 Kč x počet žáků.

2. Prevence digitální propasti
Zároveň školy mohou využít dotaci v oblasti prevence digitální propasti, a to opakovaně v letech 2023 a 2024. Účelem je pořízení mobilních digitálních zařízení pro znevýhodněné žáky, které bude možné zapůjčit dětem pro výuku, např. notebook, tablet, chytrý telefon, včetně příslušenství. Výše podpory: 50 Kč x počet žáků + K x 16 000 Kč.

Finanční prostředky jsou určené na náklady od 1.1.2023 do 31.12.2023.

iPad 10. generace

Nový iPad 10. generace. Úplně nový, pěkně barevný iPad na každý den ve škole i doma. A spousta příslušenství k němu. Klávesnice, pouzdra, kryty, Apple Pencil, AirPody a další.

Nový MacBook Pro 13", 14", 16"

Který notebook je pro vás ten pravý? Máme pro vás v nabídce nový MacBook Pro s novými čipy M2 a ve třech velikostech displeje 13",  14" nebo 16". Pořád je dokonale kompaktní, s dlouhou vydrží baterie a díky aktivnímu chlazení nemá problém dlouho udržet vysoký výkon. Je to náš nejpřenosnější profesionální notebook s jasným Retina displejem, FaceTime HD kamerou a mikrofony studiové kvality.

24palcový iMac

Nový iMac s 24" palcovým displejem je inspirovaný tím nejlepším z produktů Apple. Díky čipu M1 je jako vyměněný. Vynikne v jakémkoli prostoru, ve třídě i doma. Sedm zářivých barev. Vyberte si tu svoji.

Potřebujete poradit nebo se na cokoliv zeptat?

Napište nám a naši specialisté na Apple se vám ozvou zpět.
A nebo nám rovnou zavolejte na 515 266 300.

Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tím, aby vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a archivovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. v rámci činnosti správce, společnosti COMFOR STORES a.s. a to na dobu neurčitou.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Krátce o nás

COMFOR je síť 180 prodejen s IT a spotřební elektronikou, která působí na českém trhu již od roku 1992. Prodejny najdete v nejvýznamnějších nákupních centrech a městech v celé České republice.

Spolupracujeme již s více než 400 školami a jejich zřizovateli. Máme zkušenosti s dotačními tituly a realizací projektů v rámci NPO, OP JAK a IROP. Objednejte si produkty online, poptejte řešení na míru, anebo se na nás obraťte při výběrovém řízení. Jsme tu pro vás.