Pro školy, učitele a žáky

Technologie bez omezení. Produkty Apple dávají učitelům i žákům naprostou svobodu vyjádření. iPad je tak intuitivní, že na něm svůj nápad může rozvinout kdokoli. Mac má výkon i na ty nejambicióznější projekty. Žáci dokonce můžou začít tvořit na iPadu a pak pokračovat na Macu. iPad a Mac s baterií na celý den vydrží pracovat ještě dlouho po škole.

Apple pro školy

Integrace iPadu a Macu do školy je bezproblémová. Díky podpoře Microsoft Azure Active Directory můžete zaměstnancům, učitelům a žákům ještě jednodušeji poskytovat přístup k aplikacím. Všechny aplikace a služby, které vaši učitelé a žáci denně používají, jako Microsoft Office nebo Google Drive, jsou na Macu a iPadu dostupné. 

Plán zavedení produktů Apple do vaší školy

Záleží nám na tom, aby každá škola mohla zažít transformační efekt technologií Apple. Proto s vámi budeme úzce spolupracovat, abychom přesně pochopili vaše potřeby a dokázali vám doporučit produkty a služby vhodné pro dosažení vašich cílů. Dále nabízíme možnosti financování, které budou vyhovovat vašemu rozpočtovému cyklu, a zajišťujeme školení pro učitele a další zaměstnance školy.

Mac a iPad pro učitele

Zjednodušte si každodenní práci a umožněte každému žákovi individuální výuku. Aplikace Třída coby všestranný asistent při výuce ve třídě i na dálku umožňuje mít pod kontrolou všechny iPady a Macy. V aplikaci Škola můžete žákům snadno přiřazovat cokoli od pracovních listů až po aktivity v aplikacích, sledovat jejich pokrok a spolupracovat.

Výuka ve třídě i mimo školu

Produkty Apple pro učitele, jako jsou Mac a iPad, jsou navržené tak, aby učitelům nabízely nové možnosti, jak učit, inspirovat a vést své žáky. Produkty Apple využijete při výuce ve třídě, při mimoškolním vzdělávání, ale také při individuální a distanční výuce. A díky výkonným čipům a bateriím vydrží celý den.

iPad pro žáky

Každý se učíme trochu jinak. Produkty Apple jsou navržené tak, aby braly ohled na různé způsoby učení. Proto obsahují inovativní asistenční technologie pro žáky se speciálními výchovně-vzdělávacími potřebami. Ve výchozích aplikacích a intuitivním softwaru najdou žáci neuvěřitelně osobní učební prostředí – stejně jedinečné, jako jsou oni sami.

Žáky učení s iPadem baví

Žáky učení s iPadem baví, protože iPad se snadno ovládá, je výkonný a pohodlně přenosný. Prostřednictvím aplikací pomůže žákům ve všeobecných i odborných předmětech. A díky širokému výběru doplňků, obalů a ochranných fólií je prakticky nerozbitný.

Potřebujete poradit nebo se na cokoliv zeptat?

Napište nám a naši specialisté na Apple se vám ozvou zpět.
A nebo nám rovnou zavolejte na 515 266 300.

Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tím, aby vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a archivovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. v rámci činnosti správce, společnosti COMFOR STORES a.s. a to na dobu neurčitou.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Krátce o nás

COMFOR je síť 180 prodejen s IT a spotřební elektronikou, která působí na českém trhu již od roku 1992. Prodejny najdete v nejvýznamnějších nákupních centrech a městech v celé České republice.

Spolupracujeme již s více než 400 školami a jejich zřizovateli. Máme zkušenosti s dotačními tituly a realizací projektů v rámci NPO, OP JAK a IROP. Objednejte si produkty online, poptejte řešení na míru, anebo se na nás obraťte při výběrovém řízení. Jsme tu pro vás.