Proč Apple pro školství

Tvořivost je dětem vlastní. Udržet a rozvíjet tuto vlastnost je nejdůležitějším úkolem pedagogů. Kreativní žáci umějí líp komunikovat a řešit problémy. Jsou připraveni uspět v dnešním světě a utvářet ten budoucí. Apple neustále rozvíjí prostředky, které učitelům pomůžou takové osobnosti vychovávat.

Produkty Apple pro vzdělávání

Objevte nejen výkonné produkty Apple jako Mac a iPad, ale taky nástroje a inspiraci pro vytváření kouzelných studijních zážitků. Aby každý okamžik, kdy se vzděláváme, stál za to.

Ekosystém Apple

Apple patří k nejoblíbenějším značkám na světě. Jeho nejlepším produktem možná není jen iPhone nebo Mac, ale perfektní fungování všech Apple zařízení jako celku. Co je to tedy ekosystém Apple?

Mac

Nejlepší počítač do školy

Mac je navržený tak, aby byl intuitivní a dal se snadno používat při výuce ve třídě, při přípravě na hodinu i při mimoškolních aktivitách. Na každém Macu jsou šikovné aplikace, které vám pomůžou líp učit, pracovat, komunikovat, objevovat a tvořit. Všechny potřebné aplikace včetně Microsoft 365, Wordu, Excelu, Powerpointu, Teams nebo Google Workspace běží na Macu rychle a spolehlivě. A na baterii vám Mac vydrží celý den. 

iPad

Počítač, který nevypadá jako počítač

iPad je tak všestranný a flexibilní, že na něm žáci můžou svobodně objevovat a zachycovat nové nápady, tvořit školní projekty, ať už se inspirace dostaví kdykoli a kdekoli. Prvotřídní aplikace a špičkové integrované technologie ho promění v cokoli, co žáci potřebují. A umožní jim dát reálnou podobu všemu, co se zrodí v jejich fantazii. Navíc je iPad tak intuitivní, že na něm děti můžou na svých nápadech pracovat okamžitě.

Doplňky

Originální doplňky k Macu a iPadu

Originální doplňky a příslušenství k produktům Apple vám umožní nejen dále rozšířit možnosti produktů, ale také je ochrání při práci, při výuce ve třídě, venku a nebo doma. Podívejte se na nabídku doplňků v našem e-shopu.

Zavedení, správa, bezpečnost a podpora

Ať už plánujete úplně nové nasazení, nebo jen přidáváte zařízení Apple do existující infrastruktury, iPad i Mac začleníte snadno. A my v COMFOR vám s tím rádi pomůžeme.

Zavedení

Bezproblémová integrace Macu a iPadu

Ať už plánujete úplně nové nasazení, nebo jen přidáváte zařízení Apple do existující infrastruktury, iPad i Mac začleníte snadno. iPad a Mac se snadno nastaví, udržuje a používá. Příručka pro nasazení ve školství vás provede každým krokem instalace. Apple School Manager optimalizuje správu zařízení. A protože máte na výběr z tisíců kvalitních aplikací pro výuku, můžete každému žákovi nachystat osobní studijní zkušenost.

Správa

Snadná správa zařízení ve škole

Prostřednictvím nástrojů MDM můžete vzdáleně spravovat vaše mobilní zařízení Apple ve škole. MDM poskytuje nejlepší a nejbezpečnější prostředí pro koncové uživatele a drží krok s novými verzemi produktů Apple tak, aby zajistil kompatibilitu s operačním systémem iOS. Uživatelé tak mají zajištěn okamžitý přístup k novým funkcím produktivity a správy.

Bezpečnost a podpora

Veškerá data v bezpečí

Každý produkt Apple je od základu postavený tak, aby chránil soukromí. A platí to i u produktů pro školství, jako je Apple School Manager, Škola nebo spravovaná Apple ID. Pomůžeme vám začít hned. Ozvěte se nám, poradíme vám, jak nastavit a integrovat produkty Apple ve vaší škole. 

Aplikace pro výuku

Vyberte si oblíbené výukové i další aplikace pro podpoření kreativity a práci ve třídě. Projděte si nápady do výuky a naučte se používat technologie efektivně.

Vzdělávací aplikace

Tisíce aplikací dostupných v App Store

V App Store si vyberete z mnoha aplikací pro vaši práci a výuku. Osvědčené aplikace pro výuku jsou k dispozici v češtině a řada z nich také bezplatně. Podívejte se, jak můžete obohatit vaši výuku.

Potřebujete poradit nebo se na cokoliv zeptat?

Napište nám a naši specialisté na Apple se vám ozvou zpět.
A nebo nám rovnou zavolejte na 515 266 300.

Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tím, aby vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a archivovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. v rámci činnosti správce, společnosti COMFOR STORES a.s. a to na dobu neurčitou.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Krátce o nás

COMFOR je síť 180 prodejen s IT a spotřební elektronikou, která působí na českém trhu již od roku 1992. Prodejny najdete v nejvýznamnějších nákupních centrech a městech v celé České republice.

Spolupracujeme již s více než 400 školami a jejich zřizovateli. Máme zkušenosti s dotačními tituly a realizací projektů v rámci NPO, OP JAK a IROP. Objednejte si produkty online, poptejte řešení na míru, anebo se na nás obraťte při výběrovém řízení. Jsme tu pro vás.