Komunita škol

Do programu Apple pro školství ve školním roce 2022/2023 se zapojily mateřské, základní a střední školy ze všech regionů ČR. Učitelé a žáci ověřovali možnosti využití technologií Apple ve výuce. Společně realizovali množství různých vzdělávacích aktivit zaměřených na efektivní využívání digitálních učebních pomůcek v praxi. Přidejte se k nim také vy.

Mapa prodejen

Pozitivní přínos technologií Apple ve výuce

Učitelé využívali MacBooky a iPady jak ve škole, tak doma při domácí přípravě. Oceňují především jejich lehkost, velikost, chválí skvělý výkon a výdrž baterie. Téměř okamžitě si zvykli na jednoduchost ovládání a přístup k aplikacím v App Store, včetně kancelářských známých z jiných prostředí. Funkce Airdrop pro okamžité sdílení jim usnaďnuje práci tak, že nemusí přeposílat dokumenty e-mailem. Nejen pro tyto vlastnosti většina učitelů doporučuje produkty Apple i těm, kteří s nimi nemají dosavadní zkušenost. Každý si totiž produkty přizpůsobí svým potřebám a osobním požadavkům.

Jsme připraveni na váš další (k)rok

Ať už plánujete úplně nové nasazení, nebo jen přidáváte zařízení Apple do existující školní infrastruktury, iPady a Macy začleníte snadno. Snadno se nastaví, udržují a používají. Dalším krokem je registrace zařízení a nastavení aplikace Apple School Manager, která vám umožní správu zařízení, uživatelů a nákup licencí k aplikacím z App Store. Prostřednictvím vhodně zvoleného MDM řešení pak můžete zařízení Apple vzdáleně a hromadně spravovat. My v COMFOR jsme připraveni vám s tím pomoci. 

Reference od škol

„Když jsme zjistili, že veřejnou soutěž na dodávku žákovských PC stanic vyhrála společnost COMFOR, opadly z nás obavy o plnění zakázky. Společnost totiž předcházela pověst spolehlivého partnera a svému závazku dostáli na jedničku. Kéž by všichni vysoutěžení dodavatelé měli takové férové jednání jako COMFOR.“
Martin Hrošek, správce sítě
„Společnost COMFOR nám pomohla s výběrem IT vybavení pro naši školu. Po rychlé dodávce notebooků i tabletů a nabíjecích boxů se postarala o zajištění systému pro jejich jednoduchou a bezpečnou správu. Od počátku byla spolupráce bezchybná a vždy vyšli vstříc našim požadavkům.“
Mgr. Marek Houzar, 
zástupce ředitele
„Za sebe i naši školu mohu napsat nejvyšší spokojenost. Jednání vždy korektní, rychlé, spolehlivé, a také velmi příjemné. Hlavně vím, kam se v případě nouze obrátit, nejen pro IT materiál, ale i pro odbornou radu.“
Mgr. Vladimír Ruban, 
učitel a ICT koordinátor

Potřebujete poradit nebo se na cokoliv zeptat?

Napište nám a naši specialisté na Apple se vám ozvou zpět.
A nebo nám rovnou zavolejte na 515 266 300.

Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tím, aby vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a archivovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. v rámci činnosti správce, společnosti COMFOR STORES a.s. a to na dobu neurčitou.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Krátce o nás

COMFOR je síť 180 prodejen s IT a spotřební elektronikou, která působí na českém trhu již od roku 1992. Prodejny najdete v nejvýznamnějších nákupních centrech a městech v celé České republice.

Spolupracujeme již s více než 400 školami a jejich zřizovateli. Máme zkušenosti s dotačními tituly a realizací projektů v rámci NPO, OP JAK a IROP. Objednejte si produkty online, poptejte řešení na míru, anebo se na nás obraťte při výběrovém řízení. Jsme tu pro vás.