24" LED Philips 24M1N3200ZA

Pozvedněte hraní na vyšší úroveň Tento herní monitor společnosti Philips je všestranný displej pro intenzivní hraní na počítači. Rychlá obnovovací fr... Celý popis
3 772 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy
3 907 Kč
nebo 4 x 942 Kč
Podrobnosti o rozložené platbě  najdete zde
Výrobce:
Kód produktu:
24M1N3200ZA/00

Detailní popis produktu

Herní monitor Full HD LCD 24M1N3200ZA

Tento herní monitor společnosti Philips je všestranný displej pro intenzivní hraní na počítači. Rychlá obnovovací frekvence 165 Hz spolu s odezvou 1 ms zajistí hladký herní zážitek. Užijte si displej s tenkým rámečkem a mimořádně široké spektrum barev.


Certifikát kompatibility s technologií NVIDIA G-SYNC přinášející rychlé a plynulé hraní

Při hraní náročných her s vysokou obnovovací frekvencí se bez optimální synchronizace grafiky můžete potýkat se zadrháváním obrazovky. Displej Philips je certifikován jako kompatibilní s technologií NVIDIA® G-SYNC®, která snižuje toto zadrhávání a synchronizuje obnovovací frekvenci vašeho monitoru s výstupem grafické karty, což přináší plynulejší herní zážitek. Scény se zobrazují okamžitě, objekty vypadají ostřeji a hraní je velmi plynulé, což zajistí úžasné vizuální efekty a posune hraní na vyšší úroveň.

Technologie AMD FreeSync Premium - plynulé hraní bez trhání a zadrhávání

Hraní her by nemělo být volbou mezi trhaným nebo rozbitým obrazem. Technologie AMD FreeSync Premium hráčům zprostředkovává plynulý herní zážitek bez trhání při špičkovém výkonu. Hrajte sebevědomě a bez kompromisů díky vysoké obnovovací frekvenci, kompenzaci snímků a nízké latenci.


Obnovovací frekvence 165 Hz pro mimořádně plynulý a nádherný obraz

Pokud hrajete intenzivně a soutěživě, potřebujete displej s mimořádně plynulým obrazem bez prodlev. Tento displej od společnosti Philips aktualizuje obrazovku až 165krát za sekundu, tedy podstatně rychleji než standardní displeje. Nižší snímková frekvence může způsobit, že vaši nepřátelé trhaně poskakují po obrazovce, čímž se z nich stávají obtížně zasáhnutelné cíle. Obnovovací frekvence 165 Hz vám poskytne právě ty důležité chybějící snímky, které zajistí, aby byly pohyby vašich protivníků mimořádně plynulé a vy jste je tak mohli snadno zasáhnout. Tento displej Philips s mimořádně nízkou odezvou vstupu bez zadrhávání představuje dokonalého herního společníka.

Rychlá odezva 1 ms (MPRT) pro ostrý obraz a plynulé hraní

MPRT (doba odezvy pohybu obrazu) je intuitivnější způsob popisu doby odezvy, která přímo vyjadřuje dobu trvání od zjištění rozmazaného šumu po čisté a ostré snímky. Herní konzole Philips s 1ms MPRT efektivně odstraňuje šmouhy a rozmazání pohybu, poskytuje ostřejší a přesný obraz pro lepší herní zážitek. Nejlepší volba pro hraní napínavých her a her citlivých na trhání.


Nízká odezva vstupu snižuje časovou prodlevu mezi zařízeními a monitorem

Odezva vstupu je doba, která uplyne mezi provedením akce na připojeném zařízení a zobrazením výsledku na obrazovce. Nízká odezva vstupu snižuje časovou prodlevu mezi zadáním příkazu z vašeho zařízení do monitoru, výrazně vylepšuje hraní videoher citlivých na reflexy a je velmi důležitá pro ty, kteří rádi hrají rychlé soutěžní hry.

Herní režim SmartImage je optimalizován pro hráče

Nový herní displej společnosti Philips je vybaven uživatelským rozhraním na obrazovce umožňujícím rychlý přístup. Je speciálně vyladěno pro hráče a nabízí celou řadu možností. Režim „FPS“ (střelba z první osoby) vylepšuje tmavá témata v hrách, takže můžete lépe zahlédnout skryté předměty v temných oblastech. Režim „Závody“ přizpůsobí displej prostřednictvím kratší doby odezvy, vysoké úrovně barev a dalších úprav obrazu. Režim „RTS“ (strategie v reálném čase) nabízí speciální režim SmartFrame pro zvýraznění konkrétní oblasti a umožňuje upravit velikost i obraz. Režimy Hráč 1 a Hráč 2 umožňují uložit osobní přizpůsobená nastavení podle různých her pro zajištění nejlepšího výkonu.


Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia

Dva vysoce kvalitní stereofonní reproduktory zabudované do přístroje. V závislosti na modelu a provedení můžou být viditelně umístěny zepředu, neviditelně zespodu, shora nebo zezadu.

Sledování v režimu LowBlue a s technologií bez blikání nenamáhá oči

Náš režim LowBlue a technologie bez blikání byly vyvinuty tak, aby snižovaly námahu očí a únavu, kterou často způsobují dlouhé hodiny před monitorem.


SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavení navržená pro uživatele

SmartErgoBase je základnou monitoru vyznačující se ergonomickým pohodlím při nastavení displeje a zapojování kabelů. Díky prakticky nastavitelné výšce, úhlu otočení, sklopení a rotace lze polohu monitoru nastavit tak, aby byla maximálně pohodlná a zmírňovala fyzickou námahu dlouhého pracovního dne. Zapojení kabelů redukuje nepřehlednou změť kabelů a udržuje pracovní prostředí upravené a profesionální.

Technologie mimořádně širokého spektra barev, široké spektrum barev pro dosažení živého obrazu

Díky technologii mimořádně širokého spektra barev získáte jasnější obraz. Širší barevné spektrum technologie Ultra Wide-Color poskytuje přirozené odstíny zelené, živé odstíny červené a hlubší odstíny modré. Technologie mimořádně širokého spektra barev oživuje multimediální zábavu a obraz, a dokonce produktivitu.


Technologie širokého sledování IPS LED přináší přesný obraz i barvy

Displeje IPS využívají pokročilou technologii, která přináší zvláště široké úhly sledování 178/178 stupňů: displej lze tedy sledovat téměř z libovolného úhlu. Na rozdíl od standardních panelů TN poskytují displeje IPS pozoruhodně ostrý obraz se živoucími barvami, takže jsou ideální nejen pro fotografie, filmy a procházení internetu, ale lze je využít i pro profesionální aplikace, které za všech okolností vyžadují přesné barvy a konzistentní jas.

Displej 16:9 Full HD pro čistý obraz plný detailů

Na kvalitě obrazu záleží. Běžné displeje poskytují kvalitu, ale vy očekáváte víc. Tento displej nabízí vylepšené rozlišení Full HD 1920 x 1080. Díky rozlišení Full HD zajišťujícímu ostrý detail a vysokému jasu vzniká neuvěřitelný kontrast a realistické barvy, které dodají obrazu na opravdovosti.


Upozornění:

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.


Parametry

Model a provedení
Barva ČERNÁ
Model 24M1N3200ZA
Pivot ANO
Výškově nastavitelný stojan ANO
Způsob použití HERNÍ
Displej
Barevná hloubka 16,7 MILIONU
Doba odezvy (ms) 1
Dotyková obrazovka NE
Formát obrazu ŠIROKOÚHLÝ - 16:9
Jas (cd/m2=nits) - přesný 250
Jas (cd/m2=nits) - rozsah 100 - 250
Kontrast (statický) 1100:1
LED podsvícení ANO
Obnovovací frekvence (Hz) 165
Počet pixelů na šířku 1920
Počet pixelů na výšku 1080
Pozorovací úhel ver./ hor. 178/178
Prohnutý monitor NE
Rozlišení (šxv) 1920X1080 (FULL HD)
Rozteč bodů (mm) 0,2745
Typ obrazovky LCD IPS/PLS
Úhlopříčka 24"
Úhlopříčka přesná (") 23,8
Konektivita
DP počet 1
FreeSync NE
FreeSync 2 NE
G-Sync ANO
Komponentní video NE
Kompozitní video NE
Konektor 15 Pin D-Sub NE
Konektor DisplayPort ANO
Konektor DVI NE
Konektor HDMI ANO
Konektor LAN RJ-45 NE
Konektor SCART NE
Konektor USB NE
Konektor USB-C NE
Verze HDMI VERZE 2.0
Multimédia
Repro ANO
Výkon repro (W) 6 W
Webkamera NE
Ostatní
Herní provedení ANO
Montáž na stěnu ANO
Rozměr VESA uchycení 100 X 100 MM
VESA standard ANO
Rozměry, hmotnost, nosnost
Hmotnost (kg) 2,4
Hmotnost rozsah (kg) OD 2,1 DO 5 KG
Rozměry (šxvxh mm) 540 X 321 X 43
Napájení
Spotřeba energie (W) 24
Třída energetické účinnosti F
Zdroj EXTERNÍ

Alternativní produkty

24" LED Philips 24M1N3200ZA
24" LED Philips 24M1N3200ZA
3 772 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.
clear cache