25" LED ASUS XG259QN

12 957 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy
13 908 Kč
nebo 4 x 3239 Kč
Podrobnosti o rozložené platbě  najdete zde
Výrobce:
Kód produktu:
90LM07J0-B02370

Příslušenství

Detailní popis produktu

ROG Strix XG259QN


ASUS FastIPS Display – 0,3 ms minimální doba odezvy

ASUS Fast IPS Display umožňuje přepínání prvků z tekutých krystalů až 10x rychleji než u běžných IPS panelů pro lepší odezvu. S dobou odezvy 0,3 ms (minimálně) jsou prakticky eliminovány rozmazání a trhání při pohybu.


Neuvěřitelně rychlá obnovovací frekvence až 380 hz (OC)

Zažijete úžasně plynulé herní vizuální prvky, které vám poskytnou výhodu ve střílečkách z pohledu první osoby, závodění, strategiích v reálném čase a sportovních titulech.


Podpora technologie FreeSync Premium

Certifikace s technologií FreeSync Premium zajišťuje, že ROG Strix XG259QN poskytuje mimořádně plynulé zobrazení s nízkou latencí.


Extreme Low Motion Blur Sync

S ELMB SYNC můžete současně aktivovat ELMB (technologie nízkého rozmazání pohybu) a adaptivní synchronizaci, čímž eliminujete duchy a trhání pro ostrý obraz a vysoké snímkové frekvence při hraní her.


Ovládání poměru stran

S ovládáním poměru stran můžete přepnout na požadovanou velikost okna jako poměr stran 4:3 nebo plné nastavení 4:3 s rozlišením 1280x960 nebo 1024x768 s plnou obnovovací frekvencí. S tímto zaměřeným „tunelovým viděním“ nebo „roztaženým obrazem“ vám může pomoci soustředit se na důležitá místa ve hře.


High Dynamic Range (HDR) s DisplayHDR™ 400

Technologie HDR podporuje obraz v celém rozsahu jasu a poskytuje širší rozsah barev a vyšší kontrast než tradiční monitory. Nejjasnější bílá a nejtmavší černá zdůrazňují detaily jako nikdy předtím. Také může dosáhnout špičkového jasu 400 nitů, aby splnil požadavek na certifikaci DisplayHDR™ 400.


Multi HDR mód

Nyní si můžete vybrat z několika režimů HDR a upravit výkon monitoru HDR na základě aktuálního scénáře sledování.


Dynamické zesílení stínů

Technologie ASUS Dynamic Shadow Boost automaticky vyjasňuje tmavé oblasti hry, aniž by změnila ostatní oblasti, zlepšuje celkové zobrazení a zároveň usnadňuje odhalování nepřátel skrytých v tmavých oblastech mapy.


GamePlus

Exkluzivní integrovaná klávesová zkratka GamePlus od společnosti ASUS nabízí vylepšení ve hře, která vám pomohou získat ze hry více. Tato funkce je vyvinuta ve spolupráci se vstupy od profesionálních hráčů, což jim umožňuje procvičovat a zlepšovat své herní dovednosti.


GameVisual

Technologie ASUS GameVisual má sedm přednastavených režimů zobrazení pro optimalizaci obrazu pro různé typy obsahu. K této jedinečné funkci lze snadno přistupovat pomocí klávesové zkratky nebo nabídky nastavení na obrazovce.


Technologie Flicker-Free

Technologie Flicker-Free snižuje blikání, aby se minimalizovalo namáhání zraku pro lepší pohodlí, když jste zapleteni do dlouhých her.


Technologie Ultra-Low Blue Light

Technologie ASUS Ultra-Low Blue Light snižuje množství potenciálně škodlivého modrého světla vyzařovaného displejem. Pro ovládání množství redukce modrého světla jsou k dispozici čtyři různá nastavení filtru.


Upozornění:

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.


Parametry

Displej
Úhlopříčka 25" - 27"
Úhlopříčka přesná (") 25
Napájení
Třída energetické účinnosti E

Alternativní produkty

25" LED ASUS XG259QN
25" LED ASUS XG259QN
12 957 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.
clear cache