Philips/273V7QDAB/27"/IPS/FHD/60Hz/5ms/Black/3R

Full HD LCD monitor 273V7QDAB/00 Obraz/displej Typ LCD panelu: Technologie IPS Typ podsvícení: Systém W-LED Velikost panelu: 68,6 cm (27") Oblast... Celý popis
2 690 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy
3 186 Kč
nebo 4 x 672 Kč
Podrobnosti o rozložené platbě  najdete zde
Výrobce:
Kód produktu:
273V7QDAB/00

Detailní popis produktu

Full HD LCD monitor

Živý, ostrý obraz, od okraje k okraji

• Řada V

• 68,6 cm (27")

• Full HD (1 920 x 1 080)

Technologie širokého sledování IPS LED přináší přesný obraz i barvy

Displeje IPS využívají pokročilou technologii, která přináší zvláště široké úhly sledování 178/178 stupňů: displej lze tedy sledovat téměř z libovolného úhlu. Na rozdíl od standardních panelů TN poskytují displeje IPS pozoruhodně ostrý obraz se živoucími barvami, takže jsou ideální nejen pro fotografie, filmy a procházení internetu, ale lze je využít i pro profesionální aplikace, které za všech okolností vyžadují přesné barvy a konzistentní jas.

Displej 16:9 Full HD pro čistý obraz plný detailů

Na kvalitě obrazu záleží. Běžné displeje poskytují kvalitu, ale vy očekáváte víc. Tento displej nabízí vylepšené rozlišení Full HD 1920 x 1080. Díky rozlišení Full HD zajišťujícímu ostrý detail a vysokému jasu vzniká neuvěřitelný kontrast a realistické barvy, které dodají obrazu na opravdovosti.

SmartContrast pro bohaté detaily černé

SmartContrast je technologie Philips, která analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky nastavuje barvy a řídí intenzitu podsvícení k dynamickému zvýšení kontrastu pro nejlepší digitální fotografie a video nebo hraní her, když jsou zobrazovány tmavé tóny. Pokud zvolíte režim Economy, bude nastaven kontrast a jemně doladěno podsvícení pro přesné zobrazení každodenních kancelářských aplikací a pro snížení spotřeby.

Předvolby SmartImage pro snadnou optimalizaci nastavení obrazu

SmartImage je exkluzivní špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovce a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje nastavit různé režimy, např. Kancelář, Fotografie, Filmy, Hry, Ekonomický atd., tak aby odpovídaly používané aplikaci. Na základě výběru technologie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí a výsledkem je dokonalý výkon zobrazení. Ekonomický režim nabízí značné úspory energie. Vše v reálném čase a stisknutím jediného tlačítka!

Menší únava očí díky technologii Flicker-free

Kvůli způsobu ovládání jasu na obrazovkách s podsvícením LED čelí někteří uživatelé blikání na obrazovce, které způsobuje únavu očí. Technologie Flicker-free společnosti Philips využívá nové řešení regulace jasu, snižuje blikání a sledování je pak komfortnější.

Režim LowBlue na podporu produktivity při ochraně očí

Studie ukázaly, že stejně tak, jako mohou ultrafialové paprsky způsobit poškození oka, mohou postupem času poškození oka a zhoršení zraku způsobovat i krátkovlnné paprsky modrého světla z displejů LED. Režim Philips LowBlue myslí na naše zdraví a s využitím inteligentní softwarové technologie škodlivé krátkovlnné modré světlo omezuje.

HDMI ready displej pro zábavu v rozlišení Full-HD

Zařízení HDMI-ready má veškerý potřebný hardware pro příjem obsahu přes multimediální rozhraní s vysokým rozlišením (HDMI). Kabel HDMI umožňuje přenos vysoce kvalitního digitálního videa a audia přes jediný kabel z počítače nebo jakéhokoli množství AV zdrojů (včetně set-top boxů, DVD přehrávačů, AV přijímačů a videokamer).

Režim EasyRead pro čtení jako z papíru

Zabudované reproduktory pro výstup zvuku bez obsazení pracovní plochy

Dva stereofonní reproduktory zabudované do displeje. V závislosti na modelu a provedení můžou být viditelně umístěny zepředu, neviditelně zespodu, shora nebo zezadu.

Obrazovka s úzkým okrajem pro nepřerušovaný vzhled

Nové obrazovky Philips nabízejí mimořádně úzké okraje, které zajišťují minimální rušení a maximální zobrazovací plochu. Obrazovka s mimořádně úzkým okrajem se hodí obzvlášť při použití více obrazovek nebo dlaždicovému uspořádání, například při hraní, grafickém designu a profesionálních aplikacích, a dává vám pocit, že před sebou máte jen jednu velkou obrazovku.

Parametry

Model a provedení
Barva ČERNÁ
Model 273V7QDAB
Modelová řada PHILIPS
Způsob použití DOMÁCÍ/KANCELÁŘSKÉ
Displej
Barevná hloubka 16,7 MILIONU
Doba odezvy (ms) 5
Formát obrazu ŠIROKOÚHLÝ - 16:9
Jas (cd/m2=nits) - přesný 250
Jas (cd/m2=nits) - rozsah 100 - 250
Kontrast (statický) 1000:1
LED podsvícení ANO
Obnovovací frekvence (Hz) 60
Počet pixelů na šířku 1920
Počet pixelů na výšku 1080
Pozorovací úhel ver./ hor. 178/178
Rozlišení (šxv) 1920X1080 (FULL HD)
Rozteč bodů (mm) 0,311
Typ obrazovky LCD IPS/PLS
Úhlopříčka 25" - 27"
Úhlopříčka přesná (") 27
Multimédia
Repro ANO
Konektivita
Komponentní video NE
Kompozitní video NE
Konektor 15 Pin D-Sub ANO
Konektor DisplayPort NE
Konektor DVI ANO
Konektor HDMI ANO
Konektor SCART NE
Konektor USB NE
Ostatní
Montáž na stěnu ANO
VESA standard ANO
Záruka 3 ROKY
Rozměry, hmotnost, nosnost
Hmotnost (kg) 4,5
Hmotnost rozsah (kg) OD 2,1 DO 5 KG
Rozměry (šxvxh mm) 612 X 453 X 227
Napájení
Třída energetické účinnosti E

Alternativní produkty

Philips/273V7QDAB/27"/IPS/FHD/60Hz/5ms/Black/3R
Philips/273V7QDAB/27"/IPS/FHD/60Hz/5ms/Black/3R
2 690 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.
clear cache