-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Kabely, přepínače a redukce ZPĚT DO
- Anténní kabely pro bezdrátové sítě
- Anténní kabely pro multimedia
- Audio kabely
- Datové kabely (Apple)
- Datové kabely (Disky a disková pole)
- Datové kabely (Lightning)
- Datové kabely (micro USB)
- Datové kabely (mini USB)
- Datové kabely (Ostatní)
- Datové kabely (Serial)
- Datové kabely (Thunderbolt)
- Datové kabely (USB typ A)
- Datové kabely (USB typ B)
- Datové kabely (USB typ C)
- Datové přepínače
- Huby
- Napájecí a PWM kabely (Interní)
- Napájecí autoadaptéry (Notebooky)
- Napájecí autoadaptéry (Tablety a mobily)
- Napájecí autoadaptéry (Terminály a tiskárny)
- Napájecí kabely (Disky a disková pole)
- Napájecí kabely (Chytré hodinky)
- Napájecí kabely (Notebooky)
- Napájecí kabely (Obecné)
- Napájecí kabely (PC)
- Napájecí kabely (Pokladny)
- Napájecí kabely (Síťové prvky)
- Napájecí kabely (Tablety a mobily)
- Napájecí kabely (Terminály a čtečky)
- Napájecí síťové adaptéry (Ostatní)
- Ostatní kabely a příslušenství
- Prodlužovací kabely a rozbočovače
- Redukce a adaptéry (Anténní)
- Redukce a adaptéry (Audio)
- Redukce a adaptéry (Datové)
- Redukce a adaptéry (Napájecí)
- Redukce a adaptéry (Síťové)
- Redukce a adaptéry (Video)
- Síťové kabely (DAC Twinax kabely)
- Síťové kabely (Disky a disková pole)
- Síťové kabely (Konvertory)
- Síťové kabely (KVM přepínače)
- Síťové kabely (Metalické kabely)
- Síťové kabely (Metalické patch kabely)
- Síťové kabely (Optické kabely)
- Síťové kabely (Optické patch kabely)
- Síťové kabely (Ostatní)
- Síťové kabely (Pokladní systémy)
- Síťové kabely (Servery)
- Video kabely (Digi Foto)
- Video kabely (Grafické karty)
- Video kabely (HDMI)
- Video kabely (micro HDMI)
- Video kabely (Monitory)
- Video kabely (TV)
- Video přepínače
- ...
-
-
-
-
Chytrá domácnost ZPĚT DO
- Audio zvonky
- Dálkové ovladače (zabezpečení)
- Detektor vlhkosti
- Detektory pohybu
- Domácí spotřebiče
- Elektroinstalace
- Chytré doplňky
- Kamery
- Kontaktní detektory
- Kouřové a plynové hlásiče
- Mini klávesnice
- Ostatní
- Osvětlení_XXX
- Ovládání dveří_XXX
- Ozvučení
- Příslušenství pro vysavače
- Robotické vysavače
- Sady pro zabezpečení
- Sirény, alarmy
- Sledování počasí
- Spínače, vypínače
- Tlačítka SOS
- Video zvonky
- Vytápění
- Zabezpečení_XXX
- Zdroje světla
- ...
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Detailní popis produktu
Operační systém: bez operačního systému
Procesor: Intel Core i5-12500H (12C, 18M Cache, up to 4.50 GHz)
Paměť: 16 GB (8 GB DDR4 3200MHz Memory + 8 GB DDR4 3200MHz Memory)
Počet slotů (celkem/volných): 2/0
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SED SSD + N (M.2 SSD + HDD upgrade kit)
Rozšiřující sloty pevného disku: 1x HDD upgrade kit
Optická mechanika: ne
Displej: 15,6" QHD 2560x1440 IPS Anti-Glare 165Hz DCI-P3 100% 300nits 3ms
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 3060 6G-GDDR6 (2C*256*16*6) 1525MHz MGP 145W
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano (4zónová RGB)
Numerická klávesnice: ano
Web kamera: HD USB TNR Camera with Dual Mic
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: Killer Ethernet E2600
Bezdrátová komunikace: Wifi 6 Intel 802.11ax 2x2 + BT 5.1 Killer 1650i
USB:
- 1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / Thunderbolt 4 / USB charging 5V; 3A / DC-in port 20V; 65W
- 2x USB 3.2 Gen2
- 1x USB 3.2 Gen1
Další konektory:
- 1x HDMI 2.1
- 1x RJ-45
Čtečka paměťových karet: ne
Baterie: 57 Wh, 4 články Li-ion
Napájení: 230W 5.5phy Slim AC Adapter
Barva: Obsidian Black
Rozměry: 360,4 x 26,9 x 271,09 mm
Hmotnost: 2,5 kg
Záruka: 2 roky
Parametry
| Procesor a paměť | |
| Procesor typ | INTEL CORE I5 |
| Paměť Intel Optane | NE |
| Model procesoru | I5-12500H |
| Úložiště | |
| Disk - kapacita HDD | NE |
| Disk - kapacita SSD | 512GB SSD |
| Disk - kapacita eMMC | NE |
| Displej a grafika | |
| Panel - typ | IPS |
| Velikost paměti VGA (GB) | 6144 MB |
| Model GPU | RTX 3060 |
| Konektivita | |
| Výstup DisplayPort | NE |
| NFC | NE |
| Gigabit ethernet | ANO |
| Napájení | |
| Zdroj | 230 W |
| Ovládání | |
| Otáčecí klávesnice | NE |
| Oddělitelná klávesnice | NE |
| Numerická klávesnice | ANO |
| Podsvícená klávesnice | ANO |
| Displej | |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Multimédia | |
| Vstup mikrofon | ANO |
| Webová kamera | ANO |


.webp?size=48)