515 266 300 (po-pá 09-17)
Váš košík je prázdný
Využijte nabídku DOPRAVY ZDARMA
a nezapomeňte se PŘIHLÁSIT
Apple pro školství

Apple pro školství

20. 07. 2023
COMFOR pomáhá! Nekupujte zajíce v pytli, s námi máte možnost vyzkoušet si Apple zařízení ještě před jeho koupí. Vaše spokojenost a pohodlí je pro nás na prvním místě.
Reference základních a mateřských škol mluví za vše:

"iPady se staly součástí naší každodenní výuky. Používají je především děti v hodinách k procvičování učiva a pracují individuálně nebo ve skupinách. Využili jsme je také k tvorbě videí ze školních akcí, kdy i děti si vyzkoušely, co obnáší vytvořit kompletní video a velmi je to bavilo. MacBooky se nám také osvědčily. Jsou malé a lehké, tedy není problém je ze školy nosit domů, když potřebujeme pracovat z domu."
Mgr. Petra Slováčková, ředitelka školy
Základní škola a Mateřská škola Veselá, okres Zlín

"Díky projektu společnosti COMFOR jsme si měli možnost zapůjčit zařízení Apple, a to konkrétně iPad a MacBook. Výše uvedená zařízení mají vyšší pořizovací hodnotu, proto možnost si zařízení zapůjčit a v prostředí školy si ho vyzkoušet byla velmi výhodná. V klidu jsme si tak mohli vyhodnotit, zda naplno využijeme co které zařízení umí. Díky této možnosti víme, že zařízení, které jsme si na základě projektu zakoupili, plně využijeme a je vhodnou investicí pro naši školku."
Mateřská škola Třebechovická, Hradec Králové

Více o projektu Apple pro školství najdete ZDE