Apple AirPods Pro (2. generace) s MagSafe pouzdrem (USB-C)

AirPods Pro (2. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem (USB-C) * čip Apple H2 * adaptivní zvuk * aktivní potlačování hluku * režim propustnosti * per... Celý popis
5 790 Kč
nebo 4 x 1447 Kč
Podrobnosti o rozložené platbě  najdete zde
Výrobce:
Kód produktu:
MTJV3ZM/A

Detailní popis produktu

AirPods Pro (2. generace) s MagSafe nabíjecím pouzdrem (USB-C)

Zvuk

H2. Technologický koncert.


Špičkový zvuk AirPodů Pro diriguje čip Apple H2. Je dokonale sehraný se speciálně zkonstruovaným budičem a zesilovačem a rozeznívá tak průzračně čisté výšky i mohutné basy. Každý tón je teď plastičtější než kdy dřív.

Čip H2 toho umí daleko víc než předchozí generace. Díky výpočetním algoritmům dokáže ještě inteligentněji potlačovat hluk, prodlužuje výdrž baterie a vytváří trojrozměrný dojem z poslechu – a to všechno najednou.
Inteligentní hlukový filtr

Neslýchaný zvuk.
Vyzní v každé situaci.


AirPods Pro s čipem H2 teď mají adaptivní zvuk, který automaticky přizpůsobuje poslech tomu, co tě přes den potká. Podle situace tak prolínají aktivní potlačování hluku s režimem propustnosti a v každém prostředí ti vykouzlí ten správný mix.

Budič a akustické algoritmy pomáhají aktivnímu potlačování hluku tlumit okolní zvuky. Když máš pod kontrolou to, co slyšíš, můžeš se do písniček a podcastů ponořit jako ještě nikdy. Anebo si udělat ten správný prostor pro soustředění.
V balení jsou čtyři velikosti silikonových špuntů, takže sluchátka pohodlně sednou téměř každému. Díky akustickému utěsnění špuntů zvuk nikam neuniká a AirPody Pro výborně drží.


Režim propustnosti

Režim propustnosti využívá schopnosti čipu H2 k tlumení intenzity hlasitých zvuků, třeba sirén nebo elektrického nářadí. Můžeš tak pohodlně vnímat, co se děje kolem tebe.

Osobní nastavení hlasitosti pomocí strojového učení vyhodnocuje tvoje poslechové preference v různých prostředích. A automaticky se postupem času přizpůsobuje tomu, jak se tvoje zvyklosti mění.

Když budeš mít nasazené AirPody Pro a budeš potřebovat mluvit s někým poblíž, detekce konverzací automaticky ztlumí přehrávaná média, zvýrazní hlasy přicházející zepředu a potlačí hluk na pozadí.
Ještě lepší ovládání.


S dotykovým ovládáním na stopce máš všechny funkce přehrávání pod kontrolou. Přejetím nahoru nebo dolů upravíš hlasitost, stisknutím zastavíš nebo spustíš hudbu a zapneš nebo vypneš mikrofon, dvojitým stisknutím ukončíš hovor. A podržením přepneš mezi režimy poslechu.

Personalizovaný poslech

Zvuk, co naslouchá tvým uším.


AirPody Pro posouvají zážitek z poslechu na novou, ještě osobnější úroveň. Personalizovaný prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy funguje na všech tvých zařízeních a obklopí tě doslova ze všech stran. Adaptivní ekvalizace dolaďuje zvuk podle dolehnutí AirPodů Pro do uší, takže všechny frekvence vyzní přesně tak, jak mají.
Pouzdro a výdrž baterie

Krabička nabitá možnostmi.


MagSafe nabíjecí pouzdro má plno funkcí, které přijdou vhod hlavně při poslechu na cestách. Snadněji ho najdeš a prodloužená výdrž jeho baterie ti dopřeje delší poslech, sledování nebo volání. Šikovnější pouzdro nenajdeš.

AirPody Pro a MagSafe nabíjecí pouzdro jsou odolné proti prachu, potu a vodě podle specifikace IP546 hodin


poslechu s aktivním potlačováním hluku

30 hodin


poslechu s aktivním potlačováním hluku při použití nabíjecího pouzdra
Kouzelný zážitek

V jednoduchosti je síla.


AirPods Pro mají všechny kouzelné schopnosti, které jsou AirPodům vlastní – od okamžitého nastavení až po sdílení zvuku. A jejich sofistikované funkce ti přijdou vhod v ještě více situacích.

Zázračně snadné nastavení

Sdílení zvukuUpozornění:

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.


Parametry

Model a provedení
Barva BÍLÁ
Hmotnost [g] 5,3
Mikrofon ANO
Modelové označení AIRPODS PRO (2. GENERACE) S MAGSAFE NABÍJECÍM POUZDREM (USB-C)
Možnost stojánku NE
Typ sluchátek DO UŠÍ
Účel KANCELÁŘSKÁ
Výdrž baterie (u bezdrátových) 6H
Konektivita
Bezdrátové sluchátka ANO
Drátová sluchátka NE
Napájecí konektor USB TYPE-C
True Wireless ANO
Typ bezdrátového připojení BLUETOOTH
Typ drátového připojení NENÍ
Výkon
Noise canceling (okolní hluk) ANO
Prostorový zvuk (sluchátka) NEUVEDENO
Ostatní
Apple kompatibilní ANO
Certifikace MS NE

Alternativní produkty

Apple AirPods Pro (2. generace) s MagSafe pouzdrem (USB-C)
Apple AirPods Pro (2. generace) s MagSafe pouzdrem (USB-C)
5 790 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.