ASUS PRIME X670-P-CSM/AM5/ATX

Chipset: AMD X670 Chipset Rozměrový formát: ATX Form Factor (30.5 cm x 24.4 cm) Podpora pro procesory: AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors Pat... Celý popis
4 829 Kč
nebo 4 x 1207 Kč
Podrobnosti o rozložené platbě  najdete zde
Výrobce:
Kód produktu:
90MB1BU0-M0EAYC

Detailní popis produktu

PRIME X670-P-CSM

Základní desky ASUS řady Prime jsou odborně navrženy tak, aby naplno využily potenciál procesorů AMD Ryzen řady 7000. PRIME X670-P-CSM se může pochlubit robustní napájecí konstrukcí, komplexním řešením chlazení a inteligentními možnostmi ladění a poskytuje uživatelům a stavitelům počítačů pro kutily řadu optimalizací výkonu prostřednictvím intuitivních funkcí softwaru a firmwaru.Zvýšení výkonu procesoru

Funkce AMD Precision Boost Overdrive(PBO) zvyšuje proudový a napěťový rozpočet procesoru a oportunisticky tak zvyšuje výkon. Agresivním laděním parametrů PBO může algoritmus AMD využít robustní řešení napájení základní desky k ještě vyššímu nárůstu výkonu.


Všestranná energetická účinnost

Funkce úspory energie obsahuje několik nastavení, díky nimž lze snadno optimalizovat spotřebu energie a maximalizovat její úsporu. Můžete povolit omezení výkonu procesoru, ztmavit osvětlení Aura a nastavit profil ventilátoru do úsporného režimu. Můžete také přepínat plán úspory energie, který je integrován do systému Microsoft Windows.


Flexibilní ovládání chlazení vzduchem a kapalinou

Software ASUS Fan Xpert 4 poskytuje komplexní ovládání ventilátorů a chladičů typu "vše v jednom" (AIO). Ať už chladíte vzduchem nebo vodou, režim automatického ladění inteligentně nastaví všechny parametry jediným kliknutím. K dispozici je také režim Extreme Quiet, který sníží všechny otáčky ventilátorů pod výchozí minimum, aby byl systém při nenáročných úlohách tichý jako šepot. Ventilátory a chladiče AIO lze ovládat také prostřednictvím systému UEFI BIOS.


Přesné digitální řízení výkonu

Modul napěťového regulátoru (VRM) Digi+ zajišťuje řízení poklesu napětí v reálném čase, automatické přepínání frekvence a nastavení účinnosti napájení. Umožňuje také jemné vyladění procesoru pro dosažení maximální stability a výkonu.


Chladič M.2

Chladič M.2 se stará o slot M.2 a zabraňuje tak přiškrcení, ke kterému může docházet u úložišť M.2 při trvalých přenosech.


Chladiče VRM a vysoce kvalitní tepelné podložky

Dva masivní chladiče VRM a vysoce kvalitní tepelné podložky zlepšují přenos tepla z tranzistorů MOSFET a tlumivek a zajišťují lepší chladicí výkon.


Pasivní chladič čipové sady

Hliníkový pasivní chladič čipové sady zajišťuje optimální chlazení pro stabilnější výkon. Pasivní chladič je odolnější a má delší životnost a zabraňuje problémům s usazováním prachu a nečistot, které se často vyskytují u běžných aktivních chladičů se speciálními ventilátory.


Zvýšení výkonu DDR5

Základem základních desek PRIME jsou komplexní možnosti ladění paměti. S deskou PRIME X670-P-CSM můžete z modulů DDR5 vytěžit veškerý potenciál, ať už jde o extrémně rychlé sady nebo základní sady, které by jinak byly zablokované.


ASUS OptiMem II

Revize trasování základní desky poskytují nejnovějším procesorům Intel neomezený přístup k šířce paměťového pásma. Technologie ASUS OptiMem II pečlivě mapuje cesty paměťových signálů napříč různými vrstvami PCB, čímž redukuje průchody a přidává stínicí zóny, které výrazně snižují přeslechy.


Aura Sync

Dobře vyladěný systém pro nadšence si zaslouží odpovídající estetiku. ASUS Aura nabízí plné ovládání osvětlení RGB s řadou funkčních předvoleb pro vestavěné LED diody RGB i pro pásky a zařízení připojená k RGB headerům na desce - a to vše lze synchronizovat s neustále se rozšiřujícím portfoliem hardwaru podporujícího Auru.


Armoury Crate

V rámci jediného intuitivního rozhraní nabízí Armoury Crate snadno přizpůsobitelné nastavení Aura Sync RGB pro každé kompatibilní zařízení ve vašem arzenálu a navíc ovládací prvky pro stále se rozšiřující rodinu produktů ASUS, včetně předvoleb klávesnice a myši. Armoury Crate také integruje registraci produktů a kanál novinek, takže vám nikdy neuniknou aktualizace, které zajímají komunitu ASUS.


Upozornění:

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.


Parametry

Model a provedení
Model ASUS PRIME X670-P-CSM
Revize BEZ
Velikost základní desky ATX
Chipset
Chipset X670
Výrobce chipsetu AMD
Procesor a paměť
Integrované CPU na MB NE
Max. velikost op. paměti (GB) 128
Maximální frekvence pamětí 6400
Patice AM5
Počet paměťových slotů 4
Podpora generace CPU 7. GEN. RYZEN
Podpora pro paměti typu DDR5
Podpora pro paměti typu ECC ANO
Interní výbava
ARGB LED Header ANO
COM port (interní) ANO
LPT port (interní) NE
PCIe 4.0 x16 ANO
Počet konektorů SATA 3GB/s 0
Počet konektorů SATA 6GB/s 6
Počet pinů USB 2.0 (interní) 2
Počet pinů USB 3.x (interní) 2
Počet slotů M.2 3
Počet slotů PCI 0
Počet slotů PCIe x1 1
Počet slotů PCIe x16 3
RAID řadič ANO
ThunderBolt (interní) ANO
TPM Header ANO
USB Typ C (interní) 1
XMP NE
Grafika
DisplayPort / miniDisplayPort ANO
DVI NE
Grafická karta ANO (V ZÁVISLOSTI NA CPU)
HDMI ANO
VGA NE
Externí výbava
BlueTooth NE
COM port (externí) NE
IEEE 1394 NE
LPT port (externí) NE
Počet LAN výstupů 1X LAN KONEKTOR
Počet USB 2.0 (externí) 2
Počet USB 3.x (externí) 7
Počet USB Typ C (externí) 1
Rychlost LAN 2,5GB/S
Typ síťové karty REALTEK
WiFi NE
Ostatní
Herní provedení ANO

Alternativní produkty

ASUS PRIME X670-P-CSM/AM5/ATX
ASUS PRIME X670-P-CSM/AM5/ATX
4 829 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.
clear cache