ASUS TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II/AM4/mATX

Chipset: B550 Rozměrový formát: microATX (24.4cm x 24.4cm) Podpora pro procesory: AMD Ryzen 5000 Series/ 5000 G-Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series... Celý popis
3 551 Kč
nebo 4 x 887 Kč
Podrobnosti o rozložené platbě  najdete zde
Výrobce:
Kód produktu:
90MB19Y0-M0EAY0

Detailní popis produktu

TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II

  • Patice AMD AM4: Připraveno pro stolní procesory Ryzen™ řady 5000/ 5000 G/ 4000 G/ 3000.
  • Vylepšené řešení napájení: 8+2 napájecí stupně DrMOS, konektor ProCool, komponenty TUF vojenské kvality a DIGI+ VRM pro maximální odolnost.
  • Komplexní chlazení: Chladiče VRM, bezventilátorový chladič PCH, chladič M.2, hybridní hlavice ventilátorů a nástroj Fan Xpert 2+.
  • Ultrarychlé připojení: Podpora PCIe 4.0 M.2, USB 3.2 Gen 2 Type-A a Type-C®.
  • Stvořeno pro online hraní: Wi-Fi 6, Realtek 2,5Gb Ethernet a TUF LANGuard
  • Obousměrné potlačení hluku AI: Snižuje hluk v pozadí z mikrofonu a zvukového výstupu pro křišťálově čistou komunikaci při hrách nebo videokonferencích.


ODOLNOST. STABILITA. SPOLEHLIVOST.

TUF Gaming B550M-Plus WIFI II destiluje základní prvky nejnovější platformy AMD a kombinuje je s funkcemi připravenými na hry a osvědčenou odolností. Tato základní deska, navržená s komponenty vojenské kvality, vylepšeným řešením napájení a komplexní sadou možností chlazení, poskytuje solidní výkon s neochvějnou herní stabilitou.
Při sestavování se základní deskou TUF Gaming můžete také využít výhod TUF Gaming Alliance - spolupráce společnosti ASUS s důvěryhodnými průmyslovými partnery, která zajišťuje snadnější sestavování, nejlepší kompatibilitu a vzájemně se doplňující estetiku od komponent až po skříň.


DrMOS

Vestavěný modul VRM TUF Gaming B550M-Plus WIFI II využívá 8+2 napájecí stupně DrMOS, které kombinují high-side a low-side tranzistory MOSFET a ovladač do jediného pouzdra, čímž zajišťují výkon a účinnost, které procesory AMD Ryzen™ řady 5000/ 5000 G-Series/ 4000 G-Series/ 3000 Series vyžadují.


Stack Cool 3+

Dvouuncové měděné vrstvy odvádějí teplo od kritických komponent, aby je udržely na optimální provozní teplotě, a poskytují větší prostor pro zvýšení rychlosti procesorů nad standardní rychlost.


Digi+ VRM

Integrovaný modul napěťového regulátoru (VRM) DIGI+ VRM je jedním z nejlepších v oboru a zajišťuje velmi plynulé a čisté napájení procesoru za všech okolností.


PCIe 4.0 M.2 (až 64 Gb/s)

Základní desky řady TUF Gaming B550M podporují slot PCIe 4.0 M.2 a poskytují podporu NVMe SSD RAID pro neuvěřitelné zvýšení výkonu. Vytvořte konfiguraci RAID s úložným zařízením až PCIe 4.0 a užívejte si nejvyšších rychlostí přenosu dat na platformě procesorů AMD Ryzen™ řady 5000/ 3000.


USB 3.2 Gen 2 Type-A Type-C®

Početné porty USB podporují herní sestavy nabité periferiemi, včetně konektorů USB typu A a typu C® s rychlým připojením USB 3.2 Gen 2 pro kompatibilní skříně.


Budujte s důvěrou

TUF Gaming Alliance je spolupráce mezi společností ASUS a důvěryhodnými značkami počítačových komponent, která zajišťuje kompatibilitu s širokou škálou dílů, jako jsou počítačové skříně, napájecí zdroje, chladiče CPU, paměťové sady a další. Díky pravidelnému přidávání dalších partnerství a komponent se TUF Gaming Alliance bude i nadále rozšiřovat a posilovat.


SafeSlot

SafeSlot je slot PCIe, který společnost ASUS znovu vynalezla a zkonstruovala tak, aby poskytoval vynikající retenci a odolnost proti střihu. Slot SafeSlot je vyroben novým procesem vstřikování a obsahuje zpevňující kov, který zajišťuje větší pevnost slotu, který je pak pevně ukotven k desce plošných spojů pomocí dalších pájecích bodů.


Ochrana ESD

ESD Guards prodlužují životnost komponent a zároveň zabraňují poškození elektrostatickým výbojem, protože poskytují ochranu až do +/- 10 kV vzduchového výboje a +/- 6 kV kontaktního výboje - což výrazně převyšuje příslušné průmyslové normy +/- 6 kV a +/- 4 kV.


TUF LANGuard

TUF LANGuard je inovace vojenské úrovně, která integruje pokročilou technologii propojení signálů a prvotřídní kondenzátory s povrchovou montáží pro zlepšení propustnosti a ochranu základní desky před údery blesku a statickou elektřinou.


Zadní panel I/O z nerezové oceli

Základní desky TUF Gaming mají zadní I/O panel z nerezové oceli odolné proti korozi, který je spojen oxidem chromu, což zajišťuje 3x delší životnost ve srovnání s tradičními panely. Díky tomuto ochrannému prvku prošly základní desky TUF Gaming 72hodinovým testováním v solné mlze, zatímco ostatní značky prošly pouze 24hodinovým testováním.


WiFi 6

Modul WiFi 6 je kompatibilní se standardem 802.11ax a zvyšuje teoretickou maximální šířku pásma až na neuvěřitelných 2,4 Gb/s. Pro náročné uživatele je možná ještě důležitější, že je optimalizován pro efektivnější provoz v přeplněných sítích s velkým množstvím konkurenčního provozu. Spárujte základní desku s routery ASUS WiFi 6 a naplno si vychutnejte síťový potenciál WiFi 6.


Armoury Crate

Armoury Crate je nový softwarový nástroj určený k centralizovanému ovládání podporovaných herních produktů. V jediném intuitivním rozhraní vám Armoury Crate umožní snadno přizpůsobit osvětlení RGB a efekty pro každé kompatibilní zařízení ve vašem arzenálu a synchronizovat je s Aura Sync pro uni?kované světelné efekty systému. Můžete také zapnout funkci obousměrného potlačení šumu AI pro křišťálově čistou hlasovou komunikaci ve hře. Software také umožňuje ovládat nastavení vybraných a stále rostoucího počtu produktů, včetně předvoleb klávesnice a myši, stejně jako přetaktování notebooku a rychlosti ventilátorů, což usnadňuje vyladění vzhledu a chodu systému. Armoury Crate dokonce obsahuje vyhrazené oblasti pro registraci produktů a novinky, které vám pomohou zůstat v kontaktu s herní komunitou.


Upozornění:

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.


Parametry

Chipset
Chipset B550
Výrobce chipsetu AMD
Model a provedení
Model ASUS TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II
Revize BEZ
Velikost základní desky MIKRO ATX
Procesor a paměť
Integrované CPU na MB NE
Max. velikost op. paměti (GB) 128
Maximální frekvence pamětí 4866
Patice AM4
Počet paměťových slotů 4
Podpora pro paměti typu DDR4
Podpora pro paměti typu ECC ANO
Interní výbava
ARGB LED Header NE
COM port (interní) ANO
eSATA NE
LPT port (interní) NE
Počet konektorů SATA 3GB/s 0
Počet konektorů SATA 6GB/s 4
Počet slotů M.2 2
Počet slotů PCIe x1 1
RAID řadič ANO
RGB LED Header ANO
ThunderBolt (interní) NE
TPM Header ANO
Grafika
Grafická karta ANO (V ZÁVISLOSTI NA CPU)
Externí výbava
BlueTooth ANO
COM port (externí) NE
IEEE 1394 NE
LPT port (externí) NE
Počet LAN výstupů 1X LAN KONEKTOR
Počet USB 2.0 (externí) 2
Počet USB 3.x (externí) 5
Počet USB Typ C (externí) 1
SPDIF OUT ANO
Typ síťové karty REALTEK
WiFi ANO
Grafické výstupy
DisplayPort / miniDisplayPort ANO
DVI NE
HDMI ANO
VGA NE
Ostatní
Herní provedení ANO

Alternativní produkty

ASUS TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II/AM4/mATX
ASUS TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II/AM4/mATX
3 551 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.