-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Kabely, přepínače a redukce ZPĚT DO
- Anténní kabely pro bezdrátové sítě
- Anténní kabely pro multimedia
- Audio kabely
- Datové kabely (Apple)
- Datové kabely (Disky a disková pole)
- Datové kabely (Lightning)
- Datové kabely (micro USB)
- Datové kabely (mini USB)
- Datové kabely (Ostatní)
- Datové kabely (Serial)
- Datové kabely (Thunderbolt)
- Datové kabely (USB typ A)
- Datové kabely (USB typ B)
- Datové kabely (USB typ C)
- Datové přepínače
- Huby
- Napájecí a PWM kabely (Interní)
- Napájecí autoadaptéry (Notebooky)
- Napájecí autoadaptéry (Tablety a mobily)
- Napájecí autoadaptéry (Terminály a tiskárny)
- Napájecí kabely (Disky a disková pole)
- Napájecí kabely (Chytré hodinky)
- Napájecí kabely (Notebooky)
- Napájecí kabely (Obecné)
- Napájecí kabely (PC)
- Napájecí kabely (Pokladny)
- Napájecí kabely (Síťové prvky)
- Napájecí kabely (Tablety a mobily)
- Napájecí kabely (Terminály a čtečky)
- Napájecí síťové adaptéry (Ostatní)
- Ostatní kabely a příslušenství
- Prodlužovací kabely a rozbočovače
- Redukce a adaptéry (Anténní)
- Redukce a adaptéry (Audio)
- Redukce a adaptéry (Datové)
- Redukce a adaptéry (Napájecí)
- Redukce a adaptéry (Síťové)
- Redukce a adaptéry (Video)
- Síťové kabely (DAC Twinax kabely)
- Síťové kabely (Disky a disková pole)
- Síťové kabely (Konvertory)
- Síťové kabely (KVM přepínače)
- Síťové kabely (Metalické kabely)
- Síťové kabely (Metalické patch kabely)
- Síťové kabely (Optické kabely)
- Síťové kabely (Optické patch kabely)
- Síťové kabely (Ostatní)
- Síťové kabely (Pokladní systémy)
- Síťové kabely (Servery)
- Video kabely (Digi Foto)
- Video kabely (Grafické karty)
- Video kabely (HDMI)
- Video kabely (micro HDMI)
- Video kabely (Monitory)
- Video kabely (TV)
- Video přepínače
- ...
-
-
-
-
Chytrá domácnost ZPĚT DO
- Audio zvonky
- Dálkové ovladače (zabezpečení)
- Detektor vlhkosti
- Detektory pohybu
- Domácí spotřebiče
- Elektroinstalace
- Chytré doplňky
- Kamery
- Kontaktní detektory
- Kouřové a plynové hlásiče
- Mini klávesnice
- Ostatní
- Osvětlení_XXX
- Ovládání dveří_XXX
- Ozvučení
- Příslušenství pro vysavače
- Robotické vysavače
- Sady pro zabezpečení
- Sirény, alarmy
- Sledování počasí
- Spínače, vypínače
- Tlačítka SOS
- Video zvonky
- Vytápění
- Zabezpečení_XXX
- Zdroje světla
- ...
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Detailní popis produktu
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i5-11400H Processor 2.7 GHz (12M Cache, up to 4.5 GHz, 6 Cores)
Paměť: 8GB DDR4-3200 SO-DIMM
Počet slotů (celkem / volné): 2/1
Maximální paměť: 32 GB
Pevný disk: 512GB PCIe 3.0 NVMe M.2 SSD
Volné sloty pevného disku: 1x M.2
Optická mechanika: ne
Displej: 15,6" FHD (1920 x 1080) 16:9 144Hz IPS 250nits antireflexní
Stylus: ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 2050 Laptop GPU 4GB GDDR6
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano (RGB)
Numerická klávesnice: ano
Web kamera: 720P HD camera
Čtečka otisku prstu: ne
Síť: 10/100/1000 Mbps
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.2
USB:
- 1x Thunderbolt 4 support DisplayPort
- 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Další konektory:
- 1x RJ45 LAN port
- 1x HDMI 2.1 TMDS
- 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Čtečka paměťových karet: ne
Baterie: 48 Wh, 3 články Li-ion
Napájení: ø6.0, 150W AC Adapter
Barva: Graphite Black
Rozměry: 35.9 x 25.6 x 2.28 ~ 2.45 cm
Hmotnost: 2,3 kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde:https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Parametry
| Procesor a paměť | |
| Paměť Intel Optane | NE |
| Úložiště | |
| Disk - kapacita HDD | NE |
| Disk - kapacita SSD | 512GB SSD |
| Disk - kapacita eMMC | NE |
| Displej a grafika | |
| Panel - typ | IPS |
| Velikost paměti VGA (GB) | 4 GB |
| Konektivita | |
| Výstup DisplayPort | NE |
| NFC | NE |
| Gigabit ethernet | ANO |
| Napájení | |
| Zdroj | 150 W |
| Ovládání | |
| Otáčecí klávesnice | NE |
| Oddělitelná klávesnice | NE |
| Numerická klávesnice | ANO |
| Podsvícená klávesnice | ANO |
| Displej | |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Multimédia | |
| Vstup mikrofon | ANO |
| Webová kamera | ANO |



.webp?size=48)