Obsah balíčku
Příslušenství
Detailní popis produktu
ASUS Vivobook 14 Flip (TP3407)

Otáčejte o 360 stupňů, otáčejte chytře
Jste připraveni na vyšší produktivitu? Seznamte se s mimořádně všestranným notebookem ASUS Vivobook 14 Flip, který využívá AI. Je navržen tak, aby zefektivnil vaše workflow a změnil způsob, jakým řešíte úkoly. Má kloub s rozsahem 360° zaručující maximální flexibilitu a podporuje pero ASUS Pen 2.0 a snadno se proto přizpůsobí vašim potřebám. Je vybaven nejnovějším procesorem Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) s NPU až 47 TOPS, úžasným 14palcovým dotykovým displejem ASUS Lumina OLED NanoEdge s rozlišením FHD. Zásluhou výdrže baterie až 28 hodin2 vám vystačí na několik pracovních dní. Toto zařízení typu vše v jednom je ideální pro studenty i profesionály. Zvyšuje vaši produktivitu jako nikdy předtím.

VÝKON
Převratná efektivita a výkon
Procesor Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) obsahuje NPU s až 47 TOPS, což zvyšuje schopnosti a efektivitu AI. Zajišťuje také až o 40 % nižší spotřebu system-on-chip a zároveň poskytuje úžasný výkon pro nová jádra Performance (P-cores) a Efficiency (E-cores). V kombinaci s TDP až 30 W, technologií Intel AI Boost a až 32 GB paměti LPDDR5X 8533 zvládá multitasking a náročné úlohy bez námahy.

AI ZÁŽITEK
Nové ASUS Copilot+ PC
Je tady! Jsme rádi, že vám můžeme představit notebook ASUS Vivobook 14 Flip, ASUS Copilot+ PC. Tento počítač je vybaven nejnovějšími procesory, které využívají AI, a přináší vám interakci s AI na nové úrovni zásluhou vylepšeného zabezpečení, rychlosti a personalizace. Díky integrovaným AI enginům pro urychlení AI výpočtů, funkci Copilot v systému Windows zajišťující osobní asistenci a sadě výkonných ASUS AI aplikací se váš počítač nyní stane vaším nejbližším společníkem. Objevte ten rozdíl snadněji, rychleji, chytřeji a plynuleji - ASUS Copilot+ PC vám nově přinášejí mimořádný AI komfort na dosah ruky.

KAPACITA BATERIE
Velká baterie. Rychlé nabíjení. Bez stresu
S notebookem ASUS Vivobook 14 Flip se zbavíte obav o výdrž baterie. Robustní baterie s vysokou kapacitou 70 Wh2 poskytuje energii na několik pracovních dní, abyste mohli pokračovat v práci. Navíc díky technologii rychlého nabíjení můžete rychle doplnit energii a bez přerušení se vrátit ke svým úkolům nebo zábavě.

DISPLEJ
Realistický obraz na úžasném OLED displeji
S notebookem ASUS Vivobook 14 Flip si vychutnáte obraz jako nikdy předtím. Jeho 14palcový displej ASUS Lumina OLED s rozlišením FHD a obnovovací frekvencí 60 Hz poskytuje výjimečně plynulou a pohlcující zábavu.

AUDIO
360° adaptivní zvuk
Ve spolupráci s Dolby Atmos poskytuje adaptivní vylepšení zvuku, které dynamicky upravuje zvuk v různých režimech a zajišťuje konzistentní a vynikající poslech ve všech uživatelských scénářích, které notebook nabízí.

BEZDRÁTOVÁ PŘIPOJENÍ
Rychlé a plynulé připojení Wi-Fi 7
ASUS Vivobook 14 Flip je vybaven nejnovější Wi-Fi 7, která zajistí nejlepší bezdrátové připojení - až 4,8x rychlejší než předchozí generace Wi-Fi. Váš notebook se automaticky připojí k nejsilnějšímu signálu Wi-Fi a efektivně využije celou dostupnou šířku pásma. Díky podpoře připojení až tří Bluetooth sluchátek současně na jednom zařízení si užijete lepší komunikaci a příjemnější zábavu.

SMART PRIVACY
Chraňte své soukromí
Objevte dokonalé zabezpečení díky rozpoznání obličeje ve Windows Hello. Ještě více zvýšíte svou ochranu pomocí Microsoft Pluton, který integruje špičkový hardware, firmware a software a zajišťuje ochranu před novými hrozbami. Užívejte si nepřetržité zabezpečení, které zaručí, že vaše zařízení zůstanou v bezpečí bez ohledu na to, zda jste doma, v práci nebo se věnujete volnočasovým aktivitám.

Magnetická krytka webkamery pro ochranu soukromí
Integrovaná krytka posunutím zakryje webovou kameru, a zajistí vám tím okamžité soukromí. Ochrání vás tak před zvědavými pohledy a rušením. Přepínač závěrky využívá k vytvoření odporu magnetické odpuzování, což zvyšuje plynulost pohybu.

Bezproblémový bezpečný přístup
Zabezpečte své heslo pomocí funkce Windows Hello, která umožňuje rychlý a bezpečný proces ověřování pomocí rozpoznání obličeje.

Okamžité odemknutí
Infračervená (IR) kamera Windows Hello umožňuje rychlé a bezpečné odemknutí notebooku.

Microsoft Pluton
V procesoru jsou integrovány Passkeys, jejichž citlivá data jsou bezpečně uložena na vašem zařízení.
INTUITIVNÍ
Větší ergonomický touchpad
Touchpad, po kterém hladce kloužou prsty, je jemný na dotyk. Speciální povrchová úprava našeho touchpadu je hydrofobní, má vysoký kontaktní úhel s vodou (AF), a je opatřena špičkovou PVD vrstvou odolnou proti otiskům prstů, která zajišťuje vynikající odolnost proti opotřebení.

KONEKTIVITA
Kompletní možnosti připojení pro práci na cestách
ASUS Vivobook 14 Flip má všechny konektory, které potřebujete, abyste mohli připojit všechny stávající periferie, monitory a projektory. Ultrarychlý port Thunderbolt ™ 4 Type-C podporuje přenos dat rychlostí až 40 Gb/s a umožňuje snadné nabíjení pomocí celé řady standardních 5-20V nabíječek USB-C®. K dispozici je port USB 3.2 Gen 2 Type-C podporující externí monitor s rozlišením 4K. Nechybí ani port HDMI® 2.1, audio konektor a další funkce pro maximální pohodlí.

VOJENSKÝ STANDARD
Odolnost notebooku podle standardu americké armády
Spotřebitelské notebooky ASUS splňují mimořádně náročný vojenský standard MIL-STD 810H, který garantuje spolehlivost a odolnost. Procházejí náročným testovacím režimem, který zahrnuje rozšířené testy pro provoz v extrémních podmínkách. Tyto faktory také prospívají dlouhé životnosti notebooků, a tím i udržitelnosti, takže můžete pracovat, cestovat nebo odpočívat s jistotou, že váš notebook ASUS je připraven na skutečný svět - dnes i v dalších letech.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
Udržitelnost
Vždy hledáme něco úžasného a věříme, že i vy sdílíte naše nadšení pro minimalizaci dopadu na životní prostředí naší planety. Náš hluboký závazek k otázkám životního prostředí, sociálního a správního řízení (ESG) má za cíl umožnit vám i všem ostatním, se kterými spolupracujeme, prosazovat udržitelnější budoucnost

SOFTWARE
Skutečně personalizované pracovní postupy
ASUS nabízí sadu softwaru, který je navržen tak, aby byla vaše práce s počítačem ještě lepší. MyASUS obsahuje sbírku praktických aplikací a nástrojů, které vám pomohou lépe využít notebook, zatímco GlideX vám umožní udělat více práce díky sdílení obrazovek na různých zařízeních. ScreenXpert vám navíc pomáhá spravovat okna aplikací na všech připojených displejích, což umožňuje plynulejší práci.

Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Parametry
| Model a provedení | |
| Model | TP3407SA |
| Modelová řada | ASUS VIVOBOOK FLIP 14 OLED |
| Značka | ASUS |
| Typ notebooku | STANDARDNÍ NOTEBOOK |
| Konstrukce notebooku | OTÁČECÍ KLÁVESNICE |
| Materiál | HLINÍK A PLAST |
| Standard MIL-STD 810G/H | ANO |
| Barva | ŠEDÁ |
| Záruka notebooku | 2R |
| Procesor a paměť | |
| Typ CPU | INTEL CORE ULTRA 5 |
| Výrobce CPU | INTEL |
| Generace/řada CPU | INTEL ULTRA 2. GENERACE |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| Přesný model CPU | U5-226V |
| Paměť - počet slotů celkem | 0 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,1 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Paměť - max. velikost (GB) | 16 |
| CPU s podporou AI | ANO |
| Paměť RAM (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1X 16GB) |
| Rozměry paměti | BEZ PŘÍSTUPNÝCH SLOTŮ |
| Paměť - počet volných slotů | 0 |
| Výkon a kapacita | |
| Kapacita disku | 512GB |
| Skříň - porty a konektory | |
| USB 3.x | ANO |
| USB 2.0 | NE |
| USB 3.x Type-C | ANO |
| USB 3.x (počet) | 1 |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 |
| Úložiště | |
| Disk - typ | SSD |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Displej | |
| Displej - dotykový | ANO |
| Displej - rozlišení | 1920X1200 |
| Úhlopříčka (") | 14 |
| Displej - typ | OLED/AMOLED |
| Displej - povrch | LESKLÝ |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Grafika | |
| Grafická karta | INTEGROVANÁ |
| Modelová řada GPU | INTEL ARC/INTEL GRAPHICS |
| Zdroj - výkon | |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Konektivita | |
| Optická mechanika | NE |
| Čtečka paměťových karet | ANO |
| Wi-Fi standard | WI-FI 7 802.11BE |
| Bluetooth verze | 5.4 |
| NFC | NE |
| Čtečka otisku prstů | NE |
| Konektor mini/micro HDMI | NE |
| Konektor mini DisplayPort | NE |
| Konektor RS-232 (sériový port) | NE |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | NE |
| Konektor RJ45 | NE |
| Verze HDMI | VERZE 2.1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | ANO |
| Thunderbolt 5 | NE |
| Grafické výstupy | |
| Konektor VGA (D-Sub) | NE |
| Konektor DVI | NE |
| Konektor HDMI | ANO |
| Externí výbava | |
| Bluetooth | ANO |
| Wi-Fi | ANO |
| Ethernet - rychlost | NE |
| Baterie a napájení | |
| Typ baterie | LI-ION (LITHIUM-IONTOVÁ) |
| Ostatní | |
| TPM 2.0 | NE |
| Bezpečnostní prvky | ANO |
| Snímač | |
| Podpora Windows Hello | ANO |
| Rozměry, hmotnost, nosnost | |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,57 |
| Hmotnost | LEHKÝ OD 1,51 DO 2 KG |
| Konektory | |
| Power Delivery - USB-C | NAPÁJENÍ A DISPLAYPORT |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 |
| Thunderbolt 5 (počet) | 0 |
| Připojení | |
| WiDi | NE |
| Multimédia | |
| Čtečka čipových karet | NE |
| Express card | NE |
| Rozlišení webkamery | 1080P |
| Ovládání | |
| Polohovací zařízení | TOUCHPAD |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | NE |
| Software | |
| Operační systém | WINDOWS 11 HOME |
| Napájení | |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Baterie - kapacita (Wh) | 70 |
| Baterie - počet článků | 4 |



.webp?size=48)