Přihlášení
Detailní popis produktu
Navrženo s ohledem na vysokou produktivitu a dokonalou zábavu.
Model: ASUS X series (X540NA-DM015T)
Operační systém: Windows 10 64bit
Procesor: Intel® Celeron® N3350, 2.4 GHz, dvoujádrový
Operační paměť: 4GB LPDDR3
UIožiště: 500GB 5400rpm 2,5" HDD SATA
Displej: 15,6" Full HD (1920 x 1080) TN LCD Anti-Glare
Grafická karta: Intel® HD graphics 500
Kamera: HD Camera
Optická mechanika: ANO
Podsvícená klávesnice: NE
Čtečka otisku prstu: NE
Čtečka paměťových karet: ANO
Bezdrátové připojení:
- 802.11ac
- Bluetooth 4.2
Konektory:
- 1x USB 3.0
- 2x USB 2.0
- 1x HDMI
- 1x Headphone/Microphone Combo Port
Baterie: 3-cell 33 WHrs Li-ion
Výdrž baterie: neuvedeno
Zdroj: 33W AC Adapter
Šasi: Plast
Barva: Chocolate Black + Gold (čokoládově černá + zlatá)
Rozměry (ŠxHxV): 381 x 252 x 27,2 mm
Váha: 2 kg
Obsah balení: neuvedeno
Parametry
| Model a provedení | |
| Model | X540NA-DM015T |
| Modelová řada | ASUS X |
| Značka | ASUS |
| Typ notebooku | STANDARDNÍ |
| Materiál | PLAST |
| Barva | ČERNÁ |
| Záruka notebooku | 2 ROKY |
| Procesor a paměť | |
| Paměť - počet slotů celkem | 0 |
| Paměť - max. velikost (GB) | 4 GB |
| Paměť RAM (GB) | 4 GB |
| Paměť - počet volných slotů | 0 |
| Procesor typ | INTEL CELERON |
| Model procesoru | N3350 |
| Skříň - porty a konektory | |
| USB 3.x (počet) | 1 KS |
| USB 2.0 (počet) | 2 KS |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 |
| Úložiště | |
| Disk - typ | HDD |
| Disk - otáčky | 5400 |
| Podpora RAID | NE |
| Displej | |
| Displej - dotykový | NE |
| Displej - rozlišení | 1920X1080 (FULL HD) |
| Displej - povrch | MATNÝ |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" - 15,9" |
| Grafika | |
| Grafická karta | INTEGROVANÁ |
| Software | |
| MS Office Trial | NE |
| Operační systém | WINDOWS 10 |
| Konektivita | |
| Optická mechanika | DVD RW |
| Čtečka paměťových karet | ANO |
| Čtečka otisku prstů | NE |
| Konektor mini/micro HDMI | NE |
| Výstup DisplayPort | NE |
| Konektor mini DisplayPort | NE |
| Konektor RS-232 (sériový port) | NE |
| NFC | NE |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | NE |
| Dokovací konektor | NE |
| Konektor RJ45 | NE |
| Gigabit ethernet | NE |
| Grafické výstupy | |
| Konektor VGA (D-Sub) | NE |
| Konektor DVI | NE |
| Externí výbava | |
| Bluetooth | ANO |
| Napájení | |
| Zdroj | 33W AC ADAPTER |
| Baterie - počet článků | 3 ČLÁNKY |
| Ovládání | |
| Oddělitelná klávesnice | NE |
| Otáčecí klávesnice | NE |
| Polohovací zařízení | TOUCHPAD |
| Numerická klávesnice | ANO |
| Podsvícená klávesnice | NE |
| Rozměry, hmotnost, nosnost | |
| Hmotnost přesná (kg) | 2 |
| Multimédia | |
| Vstup mikrofon | NE |
| Webová kamera | ANO |
| Čtečka čipových karet | NE |
| Express card | NE |
| Ostatní | |
| Bezpečnostní prvky | NE |
ASUS X540NA - 15,6/N3350/500GB/4G/DVD/W10 černo-zlatý
7 653 Kč


.webp?size=48)