Apple pro školství

20. 7. 2023
Apple pro školství

COMFOR pomáhá! Nekupujte zajíce v pytli, s námi máte možnost vyzkoušet si Apple zařízení ještě před jeho koupí. Vaše spokojenost a pohodlí je pro nás na prvním místě.

Reference základních a mateřských škol mluví za vše:

"iPady se staly součástí naší každodenní výuky. Používají je především děti v hodinách k procvičování učiva a pracují individuálně nebo ve skupinách. Využili jsme je také k tvorbě videí ze školních akcí, kdy i děti si vyzkoušely, co obnáší vytvořit kompletní video a velmi je to bavilo. MacBooky se nám také osvědčily. Jsou malé a lehké, tedy není problém je ze školy nosit domů, když potřebujeme pracovat z domu."

Mgr. Petra Slováčková, ředitelka školy

Základní škola a Mateřská škola Veselá, okres Zlín


"Díky projektu společnosti COMFOR jsme si měli možnost zapůjčit zařízení Apple, a to konkrétně iPad a MacBook. Výše uvedená zařízení mají vyšší pořizovací hodnotu, proto možnost si zařízení zapůjčit a v prostředí školy si ho vyzkoušet byla velmi výhodná. V klidu jsme si tak mohli vyhodnotit, zda naplno využijeme co které zařízení umí. Díky této možnosti víme, že zařízení, které jsme si na základě projektu zakoupili, plně využijeme a je vhodnou investicí pro naši školku."

Mateřská škola Třebechovická, Hradec Králové


Více o projektu Apple pro školství najdete ZDE

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.