Brother PT-E110VP

Tiskne štítky až do 12 mm. Obsahuje adaptér střídavého proudu, kazetu s páskou. Vše v praktickém kufříku. Klíčové vlastnosti *Vytvořte odolné štítky ... Celý popis
1 453 Kč
Výrobce:
Kód produktu:
PTE110VP

Příslušenství

Detailní popis produktu

Brother P-touch PT-E110VP

Vytvořte štítky v různých barevných kombinacích a šířkách, které vydrží mnoho let. Se speciálními funkcemi, které umožňují rychlé a snadné provádění běžných úkolů při označování a vše, co je dodáváno v krabici s kufříkem, je PT-E110VP neocenitelným nástrojem pro elektrikáře a další profesionály.

Zanechte známku skutečného profesionála

P-touch E110VP je kompaktní ruční tiskárna štítků, která vytváří dlouhotrvající a trvanlivé štítky až do šířky 12 mm v mnoha barevných kombinacích. Štítky zajišťují rychlou a snadnou identifikaci kabelů, čelních desek, zásuvek, spínačů, spotřebních jednotek a dalších součástí.
Kompletní štítkovací souprava

PT-E110VP obsahuje vše, co potřebujete k okamžitému zahájení tisku. Součástí balení je i adaptér střídavého proudu a kazeta s flexibilní ID TZe páskou o délce 9 mm, která je uložena v odolném pouzdře.
Okamžitý přístup k běžným šablonám štítků

Čtyři vyhrazené klávesy umožňují okamžitý přístup ke značkovacím funkcím speciálně vyvinutým pro balení kabelů, označování kabelů, štítky na čelní desky a tisk více štítků s postupně zvyšujícím se číslem. Díky tomu je tvorba štítků rychlá a efektivní.
Dedikovaná číselná klávesnice

Mnoho značek se skládá kombinací písmen a čísel. Samostatná numerická klávesnice umožňuje rychlé zadávání čísel jedním prstem.
200 symbolů včetně průmyslových kategorií

Zahrnujte ikony / symboly na štítky z kategori: elektrické, audio / video, zabezpečení, bezpečnost, datacom a šipky.
Odolné štítky, které vydrží roky

Kazety Brother TZe se dodávají v široké škále šířek a barev a zahrnují speciální pásky, jako se silným lepidlem, flexibilní ID pásky (pro obalení kabelů nebo vytváření štítků se značkami) a bezpečnostní pásky. Tyto laminované pásky jsou neuvěřitelně odolné a jsou navrženy a důkladně testovány, aby odolaly extrémům teploty, slunečního světla, vlhkosti, oděru a chemikáliím.

Parametry

Model a provedení
Barevný tisk ANO
Model PT-E110VP
Modelová řada BROTHER
Podpora PCL NE
Provoz na baterie ANO
Technologie tisku JINÉ
Typ zařízení TISKÁRNA
Konektivita
Čtečka karet NE
Fax NE
LAN NE
Tisk
Potisk CD/DVD NE
Scanování
Deskový skener NE
Průtahový skener NE

Alternativní produkty

Brother PT-E110VP
Brother PT-E110VP
1 453 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.
clear cache