Brother/QL-810WC/Tisk/WiFi/USB

Tiskárna štítků s rozhraním USB, Wi-Fi a AirPrint. Tiskne černý i červený text. *Připojení USB a Wi-Fi s podporou AirPrint *Tiskněte štítky až do šíř... Celý popis
4 410 Kč
nebo 4 x 1102 Kč
Podrobnosti o rozložené platbě  najdete zde
Výrobce:
Kód produktu:
QL810WCYJ1

Příslušenství

Detailní popis produktu

Velký rozsah štítků pro jakékoli použití

Tiskárny štítků řady QL používají role Brother DK, které se snadno zasouvají a umožňují rychlou výměnu štítků.

Volitelná li-iontová bateriová základna

Existují situace, kdy můžete potřebovat tisknout štítky mimo zdroj napájení, například při použití na přenosném vozíku nebo při tisku z tabletu v maloobchodě, zdravotnictví a podobných odvětvích. Volitelná li-ionová bateriová základna má funkci rychlého nabíjení a na plné nabití vydrží tisíce štítků.

Tiskněte štítky jakékoli velikosti, v černé a červené barvě

Role jsou k dispozici v řadě tradičních předřezaných (předpřipravených) štítků nebo kontinuálních, které umožňují vestavěnému řezači řezat štítky na přesnou délku (až jeden metr). Nyní můžete na důležité informace upozornit také červenou barvou* na štítcích- ideální pro zvýraznění data spotřeby, alergenů a dalších důležitých informací.


Tisk z PC, Mac, iOS a Android zařízení

Vyberte si z několika možností pro návrh a tisk štítků. Stáhněte si zdarma software P-touch Editor pro návrh štítků pro PC a Mac a navrhujte štítky s textem, čárovými kódy, obrázky a rámečky. Můžete také přejít do obchodu s aplikacemi a stáhnout si bezplatnou aplikaci iPrint & Label pro systémy iOS a Android a rychle vytvářet a tisknout štítky z mobilních zařízení bezdrátově.

Tiskněte štítky podle toho, jak chcete

Tato pokročilá tiskárna štítků je navržena tak, aby splňovala požadavky rušného pracoviště, ale zároveň se snadno nastavuje a používá. Pomocí stejné technologie jako USB se jednoduše připojte k počítači PC nebo Mac a spusťte vestavěný software. Není třeba instalovat ovladače tiskárny. Můžete si také stáhnout bezplatný software pro návrh štítků P-touch Editor a ovladače tiskárny a navrhovat a tisknout plně přizpůsobené štítky obsahující text, rámečky, čárové kódy a obrázky. Tiskárnu můžete snadno sdílet s kolegy prostřednictvím bezdrátové sítě pomocí softwaru P-touch Editor Lite LAN.

Kabelové a bezdrátové připojení s podporou technologie AirPrint

Tiskárna je standardně vybavena rozhraním USB, Wi-Fi a AirPrint, takže si můžete vybrat, zda ji budete používat jako osobní tiskárnu štítků na svém stole, nebo ji prostřednictvím bezdrátové sítě umožníte používat i ostatním uživatelům PC nebo Macu.


Upozornění:

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.


Parametry

Model a provedení
Kopírka NE
Max formát SPECIÁLNÍ
Model QL-810WC
Modelová řada BROTHER
Technologie tisku JINÉ
Typ zařízení TISKÁRNA
Konektivita
AirPrint ANO
BlueTooth NE
Fax NE
LAN NE
USB port ANO
Wi-Fi ANO

Alternativní produkty

Brother/QL-810WC/Tisk/WiFi/USB
Brother/QL-810WC/Tisk/WiFi/USB
4 410 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.