Creative Zen Hybrid/ANC/Jack/BT/Bezdrát/Černá

Creative Zen Hybrid bezdrátová sluchátka přes hlavu s hybridním aktivním potlačením hluku Díky bezdrátové i kabelové variantě si můžete vybrat mezi B... Celý popis
1 658 Kč
Výrobce:
Kód produktu:
51EF1010AA001

Detailní popis produktu

Creative Zen Hybrid
POPIS

Najděte svůj klid a soukromí se sluchátky Creative Zen Hybrid!

Když potřebujete vnímat své okolí, díky hybridní funkci aktivního potlačení šumu pro klidnější chvíle a režimu okolního zvuku si můžete dopřát tolik potřebný odpočinek, kdykoli ho potřebujete.

Tato sluchátka přes hlavu jsou dokonalou kombinací všestrannosti a výkonu - bezdrátová nebo kabelová, venkovní nebo vnitřní - a jsou vybavena mikrofonem s potlačením šumu, který zvládne všechny improvizované hovory. Dlouhá výdrž baterie, až 27 hodin i se zapnutým ANC, navíc znamená, že vás celý den nebude nic rušit.

Se sluchátky Creative Zen Hybrid vždy najdete svůj klid.
REGULACE RUCHŮ


Váš osobní Zen

Potlačte až 95 % okolního šumu ze svého okolí! Pomocí celkem čtyř mikrofonů určených pro hybridní aktivní potlačení šumu (ANC) - smíšený přístup, který kombinuje systémy ANC s dopřednou a zpětnou vazbou za účelem odstranění širšího spektra hluku - přehlušíte všechny rušivé zvuky a zůstanete ve své zóně.

Hybrid ANC

Se sluchátky s funkcí Hybridni ANC, získáte osobní prostor pouhým stisknutím tlačítka.

Jedná se o dva mikrofony s dopřednou a zpětnou vazbou na každém náušníku, které pracují v tandemu, zachycují a potlačují okolní zvuky, takže se k vám dostává čistá a nerušená hudba.Funkce Ambient Awareness: ON

Rychlé přepnutí do režimu okolního zvuku pomocí stejného tlačítka jako ANC na pravém náušníku! Vpusťte do sluchátek zvuk zvenčí, abyste lépe vnímali své okolí, například veřejné hlášení na nádražích nebo dokonce krátký rozhovor, když si zrovna běžíte pro kávu - to vše bez nutnosti přerušení poslechu hudby!

Pro cyklisty a osoby dojíždějící do práce je tato funkce z důvodu bezpečnosti obzvláště užitečná, zejména v oblastech s hustým provozem.
BATERIE


Jedeme dál

Doufáme, že váš seznam skladeb je dostatečně dlouhý. Sluchátka Creative Zen Hybrid totiž mají dlouhou výdrž baterie, až 27 hodin* se zapnutým ANC. Dobíjení je také velmi jednoduché prostřednictvím přiloženého nabíjecího kabelu USB-C. Pokud spěcháte, rychlé 15 minutové nabíjení vám zajistí 2 hodiny poslechu.

*Založeno na hlasitosti střední intenzity. Reálná životnost baterie se bude lišit v závislosti na používání, nastavení, délce písní a podmínkách okolního prostředí.
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍZvolte si režim


Díky bezdrátové i kabelové variantě si můžete vybrat mezi Bluetooth® 5.0 a 3,5mm analogovým konektorem.

Při pobytu venku vám doporučujeme bezdrátový režim, kdežto kabelový režim pro v situacích, že vám dochází energie, nebo když si chcete jen rychle a jednoduše odpočinout při poslechu nějaké melodie.

Sluchátka Creative Zen Hybrid jsou rovněž vybavena zvukovým kodekem AAC^ pro vyšší kvalitu bezdrátového streamování.

Abyste mohli využívat výhod tohoto kodeku, ^vaše zařízení (tj. notebooky, tablety, mobilní zařízení) musí rovněž podporovat AAC.
KOMUNIKACENechte se slyšet

Zajistěte, aby vás ostatní na lince lépe slyšeli! Sluchátka Creative Zen Hybrid jsou vybavena mikrofonem s funkcí potlačení šumu, který se snaží zachytit váš hlas i přes hluk. V kombinaci se zapnutou funkcí ANC, která potlačí zvuky z okolí, budete i vy lépe slyšet to, co vám druhá strana říká.OVLÁDÁNÍ


Ovládání je snadné

Žádný povyk, jen pohodlí. Všechny potřebné ovládací prvky jsou umístěny na pravém náušníku, takže jsou snadno přístupné. Přijměte hovor, zadejte rychlý příkaz prostřednictvím chytrých asistentů*, jako je Siri nebo Google Assistant, nebo upravte hlasitost přehrávání - vše je přímo zde.

*Tato funkce vyžaduje připojení Bluetooth k telefonu se systémem iOS nebo Android a připojením k internetu a podporu chytrých asistentů.
DESIGNNavrženo na cesty

Stačí složit a odložit! Sluchátka Creative Zen Hybrid jsou rozhodně stvořena pro cestování. Můžete je složit třemi způsoby - na plocho, na polovinu a kompaktně - a přenést tak, abyste je mohli uložit do kufříku na notebook nebo do příručního zavazadla v letadle.


Kvalitní konstrukce, extrémní pohodlí

Tři slova: Příjemná, pevná a luxusní.

Sluchátka Creative Zen Hybrid jsou navržena s ohledem na odolnost a estetiku, od plyšových náušníků až po vyztužený náhlavník, a perfektně se tak hodí pro váš každodenní život.1, Nastavitelný náhlavník je vybavenvyztuženým ocelovým vnitřním jádrem, které drží tvar sluchátek, díky čemuž sedí sluchátka pevně na hlavě a umožňují optimální akustické těsnění vyhovující různým tvarům a velikostem hlavy.

2, Toto ocelové vnitřní jádro je obalenoprvotřídní syntetickou kůží s luxusním povrchem a dostatečnou univerzálností ladící k jakémukoli stylu a oblečení.

3, Na obou stranách sluchátek jsou90° otočné náušníky, vyrobené z extra plyšové syntetické koženky pro pohodlné a přiléhavé nošení, které na uších sedí příjemně i při delším poslechu, a to i s nasazenými brýlemi.ZVUK


Dvě tlukoucí srdce

Srdcem systému Creative Zen Hybrid jsou ovladače. Duální 40mm neodymové měniče s plným rozsahem, vyladěné na zakázku našimi vlastními odborníky na akustiku, nabízejí vysoce kvalitní zvuk bez jakéhokoli rozruchu. Od přesných basů s charakteristickým hřejivým zvukem až po výrazné a čisté výšky - uslyšíte jasně každý úder a každou vrstvu.
SXFI READY

Oceňovaná sluchátková holografie s technologií Super X-Fi®

Technologie Super X-Fi nabízí ve sluchátkách zážitek jako při poslechu profesionálního vícereproduktorového systému, takže zvuk zní naprosto přirozeně a přesně tak, jak to má být. Sluchátka Creative Zen Hybrid se chlubí certifikací Super X-Fi READY* a jsou speciálně vyladěná pro optimální výkon aplikací SXFI App. Pomocí aplikace SXFI App na mobilním telefonu můžete okusit technologii Super X-Fi Headphone Holography při místním obsahu a užívat si zvuk ve filmové kvalitě dokonce i na cestách!


Upozornění:

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.Parametry

Model a provedení
Barva ČERNÁ
Hmotnost [g] 273
Mikrofon ANO
Modelové označení CREATIVE ZEN HYBRID
Možnost stojánku NE
Typ sluchátek HLAVOVÝ MOST
Účel KANCELÁŘSKÁ
Výdrž baterie (u bezdrátových) 16H A VÍCE
Konektivita
Bezdrátové sluchátka ANO
Drátová sluchátka NE
Napájecí konektor USB TYPE-C
Odnímatelný kabel ANO
Typ bezdrátového připojení BLUETOOTH
Typ drátového připojení 1X JACK 3,5MM
Výkon
Frekvenční rozsah [Hz] 20 - 20 000 HZ
Noise canceling (okolní hluk) ANO
Podpora AAC/AptX ANO
Prostorový zvuk (sluchátka) NEUVEDENO
Ostatní
Certifikace MS NE

Alternativní produkty

Creative Zen Hybrid/ANC/Jack/BT/Bezdrát/Černá
Creative Zen Hybrid/ANC/Jack/BT/Bezdrát/Černá
1 658 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Přihlásit se

Registrace