ESD I Am Future Cozy Apocalypse Survival

Elektronická licence určená pro platformu Steam Probudíte se na zarostlé střeše mrakodrapu - nikde ani živáčka. Cosmopolis, kdysi mohutný celek z kov... Celý popis
207 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy
223 Kč
Kód produktu:
12573

Detailní popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam


Probudíte se na zarostlé střeše mrakodrapu - nikde ani živáčka. Cosmopolis, kdysi mohutný celek z kovu a skla, leží v troskách a zatopený. Desítky let trvajícíboj mezi UNICORPem a konkurenčními korporacemi prosazujícími myšlenky transhumanismu zřejmě nadobro skončil, když se společnost zhroutila. Nyní je na vás, abyste se pokusili vyřešit záhadu posledníchdnů civilizace... a svého náhlého probuzení. Nebo si prostě můžete vybudovat svou vlastní budoucnost a kochat se pohledem na to, co z lidstva zbylo.


PROMĚŇTE OPUŠTĚNOU STŘECHU VE SVŮJ VLASTNÍ ÚTULNÝ DOMOV - Začněte od nuly na prázdné střeše, prozkoumejte okolí, najdětepotřebné zdroje, nástroje a pomůcky.


VYROBTE SI POMŮCKY ZE STARÝCH DOMÁCÍCH SPOTŘEBIČŮ - Staré mikrovlnné trouby, rezavá auta a starožitné počítače - to všese bude hodit! Pečlivě rozeberte zařízení, abyste získali potřebné detaily, a využijte je k vytvoření futuristických gadgetů podle plánů, které se vám dostanoudo rukou. Mimochodem, už jsme se zmínili, že dostanete k dispozici ruku kyborga?Vylepšete si ji také!


ZAUTOMATIZUJTE SI SVÉ DOMÁCÍ PRÁCE - Najděte si nějaké přátele, abyste nebyli příliš osamělí! Nahrajte umělou inteligenci do budov. Vytvořte si roboty, kteří budou vykonávat vaše domácí práce.


RYBAŘENÍ, FARMAŘENÍ A VAŘENÍ - Výhody kolapsu lidské civilizace? Nyní je dost času na to, abyste si osvojili nové koníčky! Střecha je velmi vhodná pro vybudování zahrady a okolní moře je plné chutnýchryb pro přípravu těch nejchutnějších středomořských pokrmů!


CHRÁŇTE SVOU ZÁKLADNU - Zdá se, že příroda se přece jen výrazně změnila a objevují se nová nebezpečí, která lidé dosud neznali. Postavte si obranné struktury abuďte obezřetní!


PROZKOUMEJTE POTOPENÉ MĚSTO A JEHO TAJEMSTVÍ - Co přesně se stalo s civilizací ajak jste se ocitli na střeše? Odpovědise skrývají někde v ruinách města - pokusíte se tomu přijít na kloub?


Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.


Parametry

Ostatní
Herní platforma ESD STEAM
ESD I Am Future Cozy Apocalypse Survival
ESD I Am Future Cozy Apocalypse Survival
207 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.