ESD XBOX - Game Pass Core - předplatné na 6 měsíců (EuroZone)

Xbox Game Pass Core na 6 měsíců půlroční předplatné s online hraním na konzoli pro více hráčů, katalogem s více než 25 špičkovými hrami a exkluzivními... Celý popis
675 Kč
Kód produktu:
S6T-00018

Detailní popis produktu

XBOX GAME PASS CORE

Přecházíme na Xbox Game Pass Core s podporou online hraní více hráčů na konzolích, katalogem více než 25 špičkových her, nabídkami pro členy a mnohé další.
Přecházíme na Xbox Game Pass Core s podporou online hraní více hráčů na konzolích, katalogem více než 25 špičkových her, nabídkami pro členy a mnohé další. Užívejte si na konzoli hraní pro více hráčů online a rychle nacházejte lidi, se kterými chcete hrát (ať už jde o přátele, rodinu nebo širokou komunitu Xbox). Bavte se s katalogem více než 25 špičkových her, jako je Grounded, Among Us, Hellblade: Senua's Sacrifice a řada dalších titulů pro konzole. Pusťte se do hraní vybraných her z legendární série, jako je Halo, Forza, Psychonauts, Fallouta řady dalších, které jste si už tak dlouho chtěli vyzkoušet. Využijte nabídek a slev pro členy až 50 % na vybrané hry v rámci Game Pass promoakcí. S předplatným Game Pass Core na vás čeká vždy něco zajímavého za jednu nízkou měsíční cenu.

Špičkové hry


Bavte se s katalogem více než 25 špičkových her, jako je Grounded, Among Us, Hellblade: Senua's Sacrifice, a řada dalších titulů pro konzole. Pusťte se do hraní vybraných her z legendární série, jako je Halo, Forza, Psychonauts, Fallouta řady dalších, které jste si už tak dlouho chtěli vyzkoušet.

Nabídky a slevy pro členy


Využijte nabídek a slev pro členy až 50 % na vybrané hry v rámci Game Pass promoakcí.Upgrade na verzi Ultimate


Přidejte na Game Pass Ultimate a pusťte se do hraní nových her ode dne jejich vydání. Dobře se bavte s přáteli díky stovkám špičkových her pro počítač, konzoli a cloud.

ZVOLTE SI PLÁN, KTERÝ VÁM VYHOVUJE
ESD XBOX - Game Pass Core - předplatné na 6 měsíců (EuroZone)
ESD XBOX - Game Pass Core - předplatné na 6 měsíců (EuroZone)
675 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.