GENESIS herní klávesnice THOR 230/TKL/RGB/Outemu Red/Bezdrátová USB + Bluetooth/US layout/Černá

NAVRŽENA S OHLEDEM NA KAŽDÝ DETAIL Na detailech záleží, ale pouze tehdy, když přinášejí hmatatelný užitek ve hře. Při návrhu GENESIS Thor 230 TKL jsm... Celý popis
1 132 Kč
Výrobce:
Kód produktu:
NKG-2106

Detailní popis produktu

GENESIS herní klávesnice THOR 230
NAVRŽENA S OHLEDEM NA KAŽDÝ DETAIL


Na detailech záleží, ale pouze tehdy, když přinášejí hmatatelný užitek ve hře. Při návrhu GENESIS Thor 230 TKL jsme dbali na to, aby implementovaná řešení nesla skutečnou hodnotu. U bezdrátové klávesnice GENESIS Thor 230 TKL tomu nebylo jinak. Její plně bezdrátové schopnosti jsou poklonou těm nejnáročnějším hráčům, kteří hledají funkčnost základního modelu a drátový výkon, ale bez kabelu.

RAPIDSPEED™ WIRELESS - NOVÁ ÚROVEŇ BEZDRÁTOVÉHO HRANÍ HER


Kabelový výkon, bezdrátové pohodlí. Seznamte se s technologií RapidSpeed™ Wireless, která je určena pro nejnáročnější hráče. Bleskový přenos dat, 0 rušení a přesnost kabelového připojení. To je to, na co se můžete spolehnout s technologií RapidSpeed™ Wireless, a to není vše. Technologie BT vám umožní připojit klávesnici až ke 4 zařízením současně. Můžete mezi nimi bez námahy přepínat pomocí správné kombinace kláves. S bezdrátovou klávesnicí GENESIS Thor 230 TKL se již nemusíte obávat, že nebudete mít dostatek portů USB.

JEŠTĚ VÍCE HRATELNOSTI


Máte obavy z neustálého dobíjení zařízení? Nemusíte. Bezdrátový model GENESIS Thor 230 TKL je vybaven baterií s kapacitou 3000 mAh, která zajistí desítky hodin zábavy. Úroveň nabití? Zobrazíte ji na klávesnici stisknutím příslušné klávesové zkratky. Navíc můžete zařízení snadno dobíjet bez přerušení hraní díky funkci Play & Charge.

TICHO, KTERÉ OCENÍTE


Hlasitý provoz klávesnice je problém, se kterým se potýká mnoho hráčů. Víme, jak významný může být nejen pro vás, ale i pro členy vaší domácnosti. Proto jsme klávesnici GENESIS Thor 230 TKL Wireless vybavili přídavnou pěnou umístěnou mezi deskou plošných spojů a deskou klávesnice. Ta pohlcuje vibrace způsobené silným stiskem kláves, čímž snižuje hlasitost klávesnice o 20 %, a tím to nekončí. Přídavné ztlumení získala také klávesa mezerníku. Náš systém tlumení hluku je zárukou klidného hraní i během ostrých soubojů.

HRAJTE PODLE SVÝCH PRAVIDEL


Klávesnice GENESIS Thor 230 TKL Wireless je vybavena různými typy spínačů. Každý z nich se vyznačuje vysokou přesností, aktivací bez ohledu na místo stisknutí klávesy a vysokou dynamikou. Víme však, že jako hráč můžete mít své vlastní preference. Proto jsme v GENESIS Thor 230 TKL Wireless implementovali hot - swap - techniku, která vám umožní vyměnit jakýkoli třípinový mechanismus za mikrospínač od společností jako Outemu, Akko, KTT. Jednoduše vytáhněte nainstalovaný mechanismus a zapojte nový. Díky systému Hot Swap také nemusíte kupovat novou klávesnici, když jeden spínač selže. Můžete jej vyměnit během několika sekund.

JEŠTĚ ČITELNĚJŠÍ


Čitelné, přesně takové jsou klávesy na klávesnici GENESIS Thor 230 TKL Wireless. Při jejich navrhování jsme se zaměřili nejen na jejich zpracování, odolnost a materiál příjemný na dotek, ale také na čitelnost laserem vyřezaných doplňkových znaků. Od nynějška jsou ještě zřetelnější a umožňují pohodlnější práci s plně přizpůsobitelným podsvícením Prismo Effect™ s 16 miliony barev a 25 režimy.

ŘEŠENÍ, NA KTERÝCH ZÁLEŽÍ


U klávesnice GENESIS Thor 230 TKL Wireless není nic náhodné. Kromě výše zmíněných vymožeností vám tento model nabídne řadu řešení, která vám hraní ještě více zpříjemní. Speciální kanál pro položení opleteného kabelu v libovolném ze 3 směrů, dvojité sklopné nožičky pro snadné nastavení náklonu ve 2 úrovních, funkce, která umožňuje aktivovat funkční klávesy bez použití "FN" - a to je jen malá část.

NEJEN POČÍTAČ


Hledáte mechanickou klávesnici kompatibilní s konzolí? GENESIS Thor 230 TKL Wireless připojíte nejen k počítači, ale také ke konzolím PS5, PS4, Xbox řady X | S, Xbox One X | S. Snadnější ovládání a lepší šance v soupeření s protivníky? Se zařízením GENESIS Thor 230 TKL je to snadné.


*Ujistěte se, že vaše hra podporuje ovládání pomocí klávesnice.
Upozornění:

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.


Parametry

Model a provedení
Barva klávesnice ČERNÁ
Layout klávesnice US LAYOUT
Podsvícení klávesnice ANO
Technologie MECHANICKÁ
Typ klávesnice HERNÍ
Značka a model GENESIS HERNÍ KLÁVESNICE THOR 230/TKL/RGB/OUTEMU RED
Konektivita
Délka kabelu klávesnice 1,6M
Rozhraní klávesnice BEZDRÁTOVÁ USB + BLUETOOTH
Ovládání
Multimediální tlačítka ANO - SDÍLENÉ S TLAČÍTKY F1 - F12
Typ kláves VYSOKÉ
Ostatní
Herní provedení ANO
GENESIS herní klávesnice THOR 230/TKL/RGB/Outemu Red/Bezdrátová USB + Bluetooth/US layout/Černá
GENESIS herní klávesnice THOR 230/TKL/RGB/Outemu Red/Bezdrátová USB + Bluetooth/US layout/Černá
1 132 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.