Genesis herní myš ZIRCON 500/Herní/Optická/10 000 DPI/USB+BT/Bílá

Zbavte se kabelů s bezdrátovým modelem herní myši Genesis ZIRCON 500 se symetrickým tělem, který umožňuje používat až 3 režimy připojení. Vsaďte na os... Celý popis
649 Kč
Výrobce:
Kód produktu:
NMG-2114

Detailní popis produktu

Genesis herní myš ZIRCON 500

ZIRCON 500


Zbavte se kabelů s bezdrátovým modelem Genesis Zircon 500 se symetrickým tělem, který umožňuje používat až 3 režimy připojení. Vsaďte na osvědčený optický snímač Pixart PMW3325 a zvyšte svou přesnost ve hře. Chcete reagovat rychleji? Žádné obavy. Mechanické spínače Kailh 4.0 s životností 60 milionů kliknutí znamenají lepší dynamiku a dobře citelný bod spouště, což ocení fanoušci žánrů RTS a FPS. Nevěříte tomu? Přijměte výzvu a přesvědčte se sami. S Genesis Zircon 500 může vaše hraní vypadat úplně jinak.LINK? PŘIZPŮSOBTE HO SVÉMU STYLU


Zbavte se kabelů s Genesis Zircon 500 Wireless - bezdrátovým modelem se symetrickým tělem, který umožňuje používat až 3 režimy připojení. Vsaďte na osvědčený optický snímač Pixart PMW3325 a zvyšte svou přesnost při hraní. Chcete reagovat rychleji? Žádné obavy. Mechanické spínače Kailh 4.0 s životností 60 milionů kliknutí znamenají lepší dynamiku a dobře citelný bod spouště, což ocení fanoušci žánrů RTS a FPS. Nevěříte tomu? Přijměte výzvu a přesvědčte se sami. S bezdrátovou klávesnicí Genesis Zircon 500 Wireless může vaše hraní vypadat úplně jinak.

VĚTŠÍ PŘESNOST = VĚTŠÍ ŠANCE NA VÝHRU


Dovednosti jsou důležité, ale stejně důležitý je i osvědčený senzor, který vám umožní z nich vytěžit maximum. Model Genesis Zircon 500 Wireless jsme vybavili uznávaným optickým snímačem Pixart PMW3325 s maximálním rozlišením 10 000 DPI, který věrně reprodukuje každý váš pohyb i při posunu o 100 palců za sekundu. Očekávejte jisté ovládání a bleskurychlé klouzání? Přesně k tomu vám pomohou kluzáky vyrobené z teflonu. Plynulý pohyb na různých površích - to je to, co myš Genesis Zircon 500 Wireless umí.
79 GRAMŮ POHODLÍ


Plná symetrie a hmotnost 79 gramů. Genesis Zircon 500 Wireless jsme navrhli tak, aby splňovala očekávání i těch nejnáročnějších hráčů. Jemně tvarované boky a jasně definovaná zadní strana znamenají plnou kontrolu a jistější úchop i při vysokorychlostních potyčkách, zatímco tlačítka oddělená od horní části znamenají ještě lepší odolnost. Ať už používáte úchop dlaní nebo prsty, s bezdrátovou myší Genesis Zircon 500 Wireless zapomenete na bolest rukou.
SPECIALIZOVANÝ SOFTWARE


Použijte vyhrazený software a vytvořte jedinečnou konfiguraci. Změňte rozlišení snímače, akce přiřazené klávesám a nastavte si vlastní makra, která vás podpoří při hraní. Ovládání ovládací aplikace je jednoduché. Snadno se v něm zorientují jak méně, tak i pokročilejší uživatelé.

Upozornění:

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.


Parametry

Model a provedení
Barva myši BÍLÁ
Možnost dobíjení ANO
Provedení UNIVERZÁLNÍ
Rozlišení myši (dpi) 10 000
Technologie snímání myši OPTICKÁ
Typ myši HERNÍ
Značka a modelové označení GENESIS HERNÍ MYŠ ZIRCON 500
Způsob dobíjení KABELEM
Ovládání
Čtyři a více tlačítek myši ANO
Konektivita
Rozhraní myši BEZDRÁTOVÁ USB + BLUETOOTH
Ostatní
Herní provedení ANO

Alternativní produkty

Genesis herní myš ZIRCON 500/Herní/Optická/10 000 DPI/USB+BT/Bílá
Genesis herní myš ZIRCON 500/Herní/Optická/10 000 DPI/USB+BT/Bílá
649 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Přihlásit se

Registrace