GIGABYTE B550M DS3H AC/AM4/mATX

GIGABYTE B550M DS3H AC (rev. 1.7) Chipset: AMD B550 Rozměrový formát: Micro ATX (244x244mm) Podpora pro procesory: AMD Ryzen™ 5000 Series/Ryzen™ ... Celý popis
2 286 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy
2 295 Kč
Výrobce:
Kód produktu:
B550M DS3H AC

Detailní popis produktu

GIGABYTE B550M DS3H AC
VÝKON


5+3 fáze Čistě digitální řešení VRM s MOSFETy s nízkým RDS(on)

Základní desky GIGABYTE řady UD využívají 5+3 fázový čistě digitální PWM + Low RDS(on) MOSFET design, který podporuje procesory AMD Ryzen™ 3. generace tím, že nabízí neuvěřitelnou přesnost při dodávce energie do energeticky nejnáročnějších a nejcitlivějších komponent základní desky, stejně jako poskytuje vyšší výkon systému a maximální škálovatelnost hardwaru.
Návrh hardwaru PCIe 4.0

Základní desky GIGABYTE řady UD využívají 5+3 fázový čistě digitální PWM + Low RDS(on) MOSFET design, který podporuje procesory AMD Ryzen™ 3. generace tím, že nabízí neuvěřitelnou přesnost při dodávce energie do energeticky nejnáročnějších a nejcitlivějších komponent základní desky, stejně jako poskytuje vyšší výkon systému a maximální škálovatelnost hardwaru.
KONEKTIVITA


Rychlejší a lepší pokrytí díky dvoupásmovému modulu Intel 802.11ac WIFI + BT 4.2

Vestavěný modul 802.11ac WIFI od společnosti Intel® podporuje dvoupásmové připojení a rychlost až 433 Mb/s, což je 3× vyšší rychlost WIFI než 802.11n, a také podporuje BLUETOOTH 4.2.
Dva konektory NVMe PCIe 4.0/3.0 M.2

Díky konektorům NVMe PCIe 4.0/3.0 x4 a PCIe 3.0 x2 M.2 na desce přinášejí základní desky GIGABYTE uživatelům možnost připojení zařízení M.2 SSD v režimu NVMe nebo SATA. Konstrukce se dvěma konektory M.2 poskytuje rychlost přenosu dat až 64 Gb/s a je ideálním řešením pro ukládání dat a zároveň podporuje režimy RAID.
Realtek GbE LAN se správou šířky pásma

Realtek Gigabit LAN je vybaven aplikací pro správu šířky pásma sítě, která pomáhá zlepšit latenci sítě a udržet nízké časy pingu pro lepší odezvu v přeplněných prostředích LAN.
HDMI 2.1 pro 4K / 60P / 21:9 / podpora HDCP 2.3

HDMI 2.1, které je zpětně kompatibilní s HDMI 2.0/1.4 a nabízí šířku pásma 48 Gb/s - dvakrát více než předchozí generace. Uživatelům se tak odemyká možnost přenášet více videostreamů, stejně jako nativní kinematografický poměr 21:9 (ve kterém se natáčí většina filmů), podpora Full HDR a HDCP 2.3, a nabídnout tak divákům ten nejlepší vizuální zážitek.
CHLAZENÍSmart Fan 5U

S ventilátorem Smart Fan 5 mohou uživatelé zajistit, aby jejich herní počítač udržel svůj výkon a zároveň zůstal chladný. Smart Fan 5 umožňuje uživatelům vyměnit hlavičky ventilátorů tak, aby odrážely různé tepelné senzory na různých místech základní desky. A nejen to, se Smart Fan 5 bylo představeno více hybridních hlaviček ventilátorů, které podporují ventilátory s PWM i napěťovým režimem, aby byla základní deska přívětivější k chlazení kapalinou.


Snímače teploty


Hybridní hlavice ventilátorůFAN STOP

Dosáhněte tichého chodu ventilátoru. Pomocí funkce Fan Stop namapujte libovolný ventilátor tak, aby se zcela zastavil, když teplota klesne pod zadanou mez. Který ventilátor se zastaví, na základě údajů z jakého čidla a při jaké teplotě - to vše si můžete přizpůsobit podle svých představ.Hlavičky kolíků hybridních ventilátorů

Získejte úplnou kontrolu nad svým kapalinovým chlazením! Smart Fan 5 získává aktuální informace o průtoku a teplotě vody prostřednictvím hybridních nástavců ventilátoru nebo externích termistorových čidel, což vám dává absolutní kontrolu nad vaším počítačem. - Všechny Hybrid Fan Headers dokáží automaticky detekovat typ chladicího zařízení, ať už se jedná o ventilátor nebo čerpadlo, s různým PWM nebo napěťovým režimem.Nový software Smart Fan 5

Vyberte si z různých režimů, od tichého až po plnou rychlost, které odpovídají vašim preferencím při používání systému. Pro každý ventilátor nebo čerpadlo můžete pomocí intuitivní křivky ventilátoru definovat prahové hodnoty spouštění a odpovídající rychlosti ventilátoru.
OSVĚTLENÍ


RGB FUSION 2.0

U základních desek B550 je RGB Fusion 2.0 ještě lepší díky adresovatelným LED diodám. RGB Fusion 2.0 nabízí uživatelům možnost ovládat vestavěné RGB a externí RGB / adresovatelné LED pásky* pro jejich PC sestavu. RGB Fusion 2.0, které již byly plné barev a vzorů, jsou nyní vylepšeny o podporu adresovatelných LED. S externími adresovatelnými LED pásky, kde je každá LED dioda digitálně adresovatelná, že uživatelé mohou zažít ještě více vzorů, stylů a osvětlení.
ZVUKHigh-End audio kondenzátory

Základní desky GIGABYTE používají špičkové audio kondenzátory. Tyto vysoce kvalitní kondenzátory pomáhají zajistit vysoké rozlišení a vysokou věrnost zvuku, aby byly zvukové efekty pro hráče co nejrealističtější.

Ochrana proti šumu zvuku

Základní desky GIGABYTE jsou vybaveny ochranou proti šumu zvuku, která v podstatě odděluje citlivé analogové zvukové komponenty desky od potenciálního znečištění šumem na úrovni PCB.
ULTRA DURABLE


RQ-Flash Plus

S GIGABYTE Q-Flash Plus nemusíte instalovat procesor, paměť a grafickou kartu ani vstupovat do nabídky BIOSu, abyste flashli BIOS. Stačí stáhnout a uložit nový soubor BIOS (přejmenovat na gigabyte.bin) na jednotku USB flash, poté stisknout vyhrazené tlačítko Q-Flash Plus a můžete začít!
Patentovaný dvojitý zajišťovací držák GIGABYTE
Napájecí konektory s plnými kolíky

Základní desky B550 jsou vybaveny pevnými pokovenými 8pinovými napájecími konektory ATX 12V, které nabízejí stabilní napájení při přetížení procesoru.
Upozornění:

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.


Parametry

Model a provedení
Model GIGABYTE B550M DS3H AC
Revize REV 1.X
Velikost základní desky MIKRO ATX
Chipset
Chipset B550
Výrobce chipsetu AMD
Procesor a paměť
Max. velikost op. paměti (GB) 128
Maximální frekvence pamětí 4733
Patice AM4
Počet paměťových slotů 4
Podpora generace CPU 3. AŽ 5. GEN. RYZEN
Podpora pro paměti typu DDR4
Interní výbava
COM port (interní) NE
eSATA NE
LPT port (interní) NE
M.2 v režimu PCIe 3.0 x4 ANO
Počet konektorů SATA 3GB/s 0
Počet konektorů SATA 6GB/s 4
Počet slotů M.2 2
Počet slotů PCIe x1 1
Počet slotů PCIe x16 2
RGB LED Header ANO
ThunderBolt (interní) NE
USB Typ C (interní) 0
XMP ANO
Externí výbava
BlueTooth ANO
COM port (externí) NE
LPT port (externí) NE
Počet LAN výstupů 1X LAN KONEKTOR
Počet USB 2.0 (externí) 4
Počet USB 3.x (externí) 4
Rychlost LAN 1GB/S
Typ síťové karty REALTEK
WiFi ANO
Grafické výstupy
DisplayPort / miniDisplayPort NE
DVI ANO
HDMI ANO
VGA NE

Alternativní produkty

GIGABYTE B550M DS3H AC/AM4/mATX
GIGABYTE B550M DS3H AC/AM4/mATX
2 286 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.