Přihlášení
Obsah balíčku
Campingaz Vařič BISTRO 3
Poslední verze úspěšného vařiče Campingaz® Camp‘Bistro 3 se dvěma integrovanými bezpečnostními systémy, nerez ocelovým k...
Skladem
Příslušenství
Detailní popis produktu
HP EliteBook 6 G1a
Zvyšte produktivitu a využijte nové možnosti s HP EliteBook 6 G1a 16“ s umělou inteligencí.
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen™ 7 250
NPU: 16 Tops
Paměť: 1 x 32GB DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2 / 1 SODIMM
Pevný disk: 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Displej: 16" WUXGA, matný, UWVA, 300 nitů
Grafická karta: AMD Radeon™ 780M
Audio: Dva stereofonní reproduktory
Polohovací zařízení: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Síť: Ano
Bezdrátová komunikace: Mediatek MT7925 Wi-Fi 7
Porty USB:
- 2× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s (napájené)
- 2x Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 40 Gb/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4)
Další porty:
- 1× HDMI 2.1
- 1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon
- 1× RJ-45
- 1× zásuvka pro bezpečnostní zámek
Napájení: Není součástí balení
Barva: Stříbrná
Rozměry (ŠxHxV): 359,4 x 251 x 10,9 - 17mm
Hmotnost: 1,75
Záruka: 3 roky
Parametry
| Model a provedení | |
| Model | G1A |
| Modelová řada | HP ELITEBOOK 6 |
| Značka | HP |
| Typ notebooku | PRACOVNÍ NOTEBOOK |
| Konstrukce notebooku | KLASICKÁ KONSTRUKCE |
| Barva | STŘÍBRNÁ |
| Záruka notebooku | 3R |
| Procesor a paměť | |
| Výrobce CPU | AMD |
| Typ CPU | AMD RYZEN 7 |
| Generace/řada CPU | AMD RYZEN ŘADY 200 |
| Typ paměti | DDR5 |
| Přesný model CPU | R7-250 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,3 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5,1 |
| CPU s podporou AI | ANO |
| Paměť RAM (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (1X 32GB) |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Výkon a kapacita | |
| Kapacita disku | 512GB |
| Skříň - porty a konektory | |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 |
| USB 3.x | ANO |
| USB 3.x Type-C | NE |
| USB 2.0 | NE |
| Úložiště | |
| Typ SSD | M.2 |
| Grafika | |
| Grafická karta | INTEGROVANÁ |
| Modelová řada GPU | AMD RADEON 780M GRAPHICS |
| Displej | |
| Displej - rozlišení | 1920X1200 |
| Úhlopříčka (") | 16 |
| Displej - typ | LCD IPS/PLS/WVA |
| Displej - povrch | MATNÝ |
| Zdroj - výkon | |
| Výkon napájecího zdroje (W) | BEZ ZDROJE |
| Software | |
| MS Office Trial | NE |
| Operační systém | WINDOWS 11 PRO |
| Konektivita | |
| Čtečka paměťových karet | NE |
| Wi-Fi standard | WI-FI 7 802.11BE |
| Konektor mini/micro HDMI | NE |
| Konektor mini DisplayPort | NE |
| Konektor RJ45 | ANO |
| Verze HDMI | VERZE 2.1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | ANO |
| Thunderbolt 5 | NE |
| Grafické výstupy | |
| Konektor DVI | NE |
| Konektor VGA (D-Sub) | NE |
| Konektor HDMI | ANO |
| Externí výbava | |
| Wi-Fi | ANO |
| Ethernet - rychlost | 1 GBS |
| Rozměry, hmotnost, nosnost | |
| Hloubka (mm) | 251 |
| Šířka (mm) | 359,4 |
| Výška (mm) | 17 |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,75 |
| Hmotnost | LEHKÝ OD 1,51 DO 2 KG |
| Konektory | |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 |
| Thunderbolt 5 (počet) | 0 |
| Ovládání | |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | NE |
| Ostatní | |
| Bezpečnostní prvky | ANO |

HP EliteBook 6 G1a 16 R7-250/32/512GB/W11P/16TOPS
47 114 Kč


.webp?size=48)