515 266 300 (po-pá 09-17)
Váš košík je prázdný
Využijte nabídku DOPRAVY ZDARMA
a nezapomeňte se PŘIHLÁSIT

Prodejce - Ostrava

Ostrava
Rozumíš IT a nedělá ti problém poradit lidem, který notebook nebo telefon si mají koupit? Pak jsi náš člověk. Proto neváhej, pošli nám své CV a pracuj pro firmu, která se zabývá informačními technologiemi od roku 1992.

Prioritou je schopnost komunikace se zákazníkem a prodejní dovednosti. Znalosti z oboru jsou výhodou (nikoliv však podmínkou), vše tě naučíme :). Pohlaví pro nás nehraje roli a ani věk není omezení.

Co vás čeká:

  • zázemí značky, která je na trhu přes 20 let
  • přístup k nejnovějším výrobkům a trendům v oboru ICT
  • zajištění celoročního vzdělávání v oboru ICT a obchodních dovednostech
  • motivující platové ohodnocení (fix + bonusy dle odvedené práce/prodeje), stravenky
  • příjemné pracovní prostředí v moderních obchodních centrech

O čem to bude:

  • komunikovat se zákazníky a hledat řešení jejich problému, zkrátka, aby se nebáli na tebe kdykoliv obrátit a požádat tě o radu
  • objednávat zboží a pečovat o prodejnu tak, aby ses tam ty i zákazníci cítili jako doma
  • řešit reklamace a vyřizovat nějaké to papírování
  • spolupracovat s vedoucím pobočky a centrálou společnosti
  • účastnit se pravidelných školení, kde se budeme bavit o novinkách a trendech nebo tě naučíme, jak líp komunikovat
  • základní servisní operace – diagnostika a zjištění závady, instalace software, výměna základních komponent (HD, RAM, DVD-RW, grafické karty, baterie atd.)
  • instalace a konfigurace zařízení (notebooků, tabletů, mobilních telefonu, domácích routerů, tiskáren atd.)

Koho potřebujeme:

  • komunikativního člověka, protože co si budeme povídat, ono je to hlavně o komunikaci se zákazníkem
  • ideálně někoho se zkušeností s obchodem (prodejem), ale příležitost dáme i absolventům
  • je potřeba mít maturitu kvůli spotřebitelským úvěrům pro zákazníky
  • výhodou je, pokud se orientuješ v IT technologiích a máš smysl pro rozpoznání zákaznických potřeb
  • někoho, komu není cizí vstřícný přístup
  • časově flexibilního člověka (pracujeme i o víkendech), který je samostatný a spolehlivý (takže mu nemusíme stát za zády)

Co můžeme nabídnout

  • motivující platové ohodnocení  26 000 Kč - 45 000 Kč
  • multisport
  • slevy na prodávané produkty
  • zázemí dobře prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí

Těšíme se na vás!

Kontaktní formulář

Soubor nevybrán
Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a archivovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. pro účely personalistiky v rámci činnosti správce, společnosti COMFOR STORES a.s. a to na dobu neurčitou.
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Položky označené (*) jsou povinné