Logitech MX Master 3S/Kancelářská/Laserová/Pro praváky/8 000 DPI/USB+BT/Světle šedá

LOGITECH MX MASTER 3S Výkonná bezdrátová myš Tiché klikání: ano Senzor pro snímání na libovolném povrchu s citlivostí DPI: 8000 DPI Posuv: MagSpeed S... Celý popis
3 066 Kč
nebo 4 x 766 Kč
Podrobnosti o rozložené platbě  najdete zde
Výrobce:
Kód produktu:
910-006560

Detailní popis produktu

Logitech MX Master 3S

IKONA. INOVOVANÁ.


Seznamte se s MX Master 3S – ikonickou myš, inovovanou. Vnímejte každý okamžik při své práci s ještě vyšší přesností, hmatovou odezvou a výkonností díky funkci tichého klikání a senzoru s rozlišením 8000 DPI pro snímání na skle.UCÍTÍTE – ALE SOTVA USLYŠÍTE


Představujeme funkci tichého klikání – tvořte a pracujte se stejnou odezvou při kliknutí, avšak nižší hlučností. Funkce tichého klikání přináší uspokojující, jemnou hmatovou odezvu, s hlukem kliknutí sníženým o 90 %. K tomu přidejte pozoruhodně tiché elektromagnetické rolovací kolečko MagSpeed pro vysokou výkonnost bez rušivých vjemů.

SNÍMÁNÍ POHYBU S ROZLIŠENÍM 8K DPI NA LIBOVOLNÉM POVRCHU


Myš MX Master 3S je vybavena naším nejpřesnějším senzorem všech dob, s přesností a odezvou nové generace. Optický senzor s rozlišením 8000 DPI umožňuje snímání pohybu prakticky kdekoli – dokonce i na skle. Citlivost snímání můžete upravit v softwaru Logi Options+ a nastavit si tu správnou úroveň pro váš styl práce a rozlišení monitoru.PROCHÁZEJTE 1000 ŘÁDKY ZA SEKUNDU


Funkce elektromagnetického posuvu MagSpeed je dostatečně přesná pro zastavení s přesností na pixel a dostatečně rychlá pro procházení 1000 řádků za sekundu. A navíc je téměř neslyšná. Obrobená ocel kolečka mu propůjčuje prvotřídní hmatovou odezvu a dostatečnou hmotnost pro dynamickou setrvačnost, kterou cítíte – avšak neslyšíte.

MÁTE NA VÝBĚR


Vyšší produktivita pro vaše myši s Logi Options+. Pracujte na více zařízeních a operačních systémech pomocí funkce Flow, přizpůsobte si jednotlivá tlačítka, nastavte rychlost snímání pohybu, použijte nadefinovaná přizpůsobení pro jednotlivé aplikace a inteligentní akce k optimalizaci téměř všech aspektů vaší práce.NESPOČETNÉ MOŽNOSTI PŘIZPŮSOBENÍ


Myš MX Master 3S je pomocí Logi Options+ plně přizpůsobitelná pro prakticky každou aplikaci, kterou používáte. Budete moci pracovat rychleji díky nadefinovaným možnostem přizpůsobení pro vaše oblíbené aplikace, např. Adobe Photoshop®, Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, Google Chrome™, Safari, Zoom® a Microsoft Teams®, Word®, Excel®, PowerPoint® a Edge.PRACUJTE PLYNULE


Software Logi Options+ vám umožňuje přecházet mezi počítači pomocí funkce Flow pouhým přesunutím kurzoru k okraji obrazovky. Vaše klávesnice MX následuje myš MX Master 3S a umožňuje plynule pracovat a přecházet mezi systémy Windows a macOS. Bez námahy přenášejte text, obrázky a soubory mezi počítači – stačí zkopírovat na jednom a vložit na druhém.
NABÍJEJTE RYCHLE, PŘIPOJTE SE OKAMŽITĚ


Myš MX Master 3S vydrží na plné nabití fungovat až 70 dní – a rychlé nabití po dobu jedné minuty zajistí energii na tři hodiny používání. Pro dobíjení energie využijte přiložený nabíjecí kabel USB-C.

Myš MX Master 3S je kompatibilní se všemi hlavními operačními systémy ihned po vybalení, např. Windows, macOS, Chrome OS™ nebo Linux®. Myš lze během okamžiku spárovat až se třemi zařízeními prostřednictvím technologie Bluetooth Low Energy nebo přiloženého přijímače Logi Bolt USB.


70 DNÍ

PŘI PLNÉM NABITÍ


3 HODINY

POUŽÍVÁNÍ ZA 1 MINUTU NABÍJENÍUSB TYPU C
RUČNĚ MODELOVANÝ TVAR, CELODENNÍ POHODLÍ


Pracujte pohodlně díky ergonomickému profilu navrženému tak, aby poskytoval oporu vaší dlani a prstům. Zdrsněné povrchy poskytují spolehlivý úchop pro dokonalé ovládání. Jedinečný úhel náklonu myši MX Master 3S navede vaši paži do přirozenější polohy pro lepší pohodlí. Optimálně umístěné ovládací prvky pro palec jsou polohovány za účelem rychlého, intuitivního přístupu a rychlé navigace. Boční rolovací kolečko kopíruje přirozený pohyb palce pro plynulou a intuitivní horizontální navigaci.
VOLBA DESIGNU, DÍKY KTERÉMU SE BUDETE CÍTIT DOBŘEPlast by měl mít více než jeden život

Plastové díly myši MX Master 3S zahrnují certifikované recyklované plasty – 27 % v případě grafitové a 22 % v případě světle šedé varianty – za účelem sekundárního využití plastů starších produktů spotřební elektroniky na konci životnosti a snížení naší uhlíkové stopy.


Není to jen o tom, co je uvnitř krabice…

Papírové balení myši MX Master 3S pochází z lesů s certifikátem FSC a jiných řízených zdrojů. Volbou tohoto produktu podporujete zodpovědné hospodaření se světovými lesy.


Maximální snaha o odbourání uhlíku

MX Master 3S má certifikaci uhlíkové neutrality. To znamená, že dopad uhlíkové stopy produktu a balení byl snížen na nulu díky investicím společnosti Logitech do projektů uhlíkových kompenzací a odstraňování.Upozornění:

Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.


Parametry

Model a provedení
Barva myši SVĚTLE ŠEDÁ
Možnost dobíjení ANO
Provedení PRO PRAVÁKY
Rozlišení myši (dpi) 8 000
Technologie snímání myši LASEROVÁ
Typ myši KANCELÁŘSKÁ
Značka a modelové označení LOGITECH MX MASTER 3S
Způsob dobíjení KABELEM
Ovládání
Čtyři a více tlačítek myši ANO
Konektivita
Rozhraní myši BEZDRÁTOVÁ USB + BLUETOOTH

Alternativní produkty

Logitech MX Master 3S/Kancelářská/Laserová/Pro praváky/8 000 DPI/USB+BT/Světle šedá
Logitech MX Master 3S/Kancelářská/Laserová/Pro praváky/8 000 DPI/USB+BT/Světle šedá
3 066 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.