Detailní popis produktu
Tenké a lehké tělo
S hmotností 1,98 kg a tloušťkou 21,95 mm je Cyborg 15 ideální pro hraní na cestách. Integrace hliníkového materiálu na krytu zaručuje hladký, vysoce kvalitní pocit při prvním kontaktu a udržuje jej lehký.
Průsvitnost po celé ploše
Části šasi jsou vyrobeny z průsvitného materiálu, včetně 4 stran a spodní části, což vytváří průhledný efekt po celém vnějšku. Od portů po šrouby, maximální spokojenost pro fanoušky mechanické estetiky.
Klávesy inspirované cyberpunkem
Zvýrazněné neonové klávesy WASD pro rychlejší a přesnější pohyby ve hře, s klávesou mezerníku, šipkami a tlačítkem napájení v sci-fi stylu pro dodatečný cyberpunkový nádech.
Spodní strana připomínající kybernetické vylepšení
Pod spodní deskou jsou nakresleny geometrické linie a tvary, které symbolizují úpravy kyborů ze sci-fi děl, spolu se stylizovanými texty skrytými ve ventilačních otvorech, které vyjadřují herního ducha společnosti MSI.
Design byl navržen umělcem Paulem Chepteou
Společnost MSI spolupracovala s rumunským konceptuálním umělcem Paulem Chepteou na vytvoření postavy „C15“ ve stylu cyberpunk. Paul se specializuje na tvorbu uměleckých děl s tématikou sci-fi a cyberpunk a jeho práce jsou silně inspirovány filmy Blade Runner a Duna. Podílel se také na produkci známých her, jako je série Battlefield. Jeho divoká, krásná představivost a vize v oblasti umění ve stylu cyberpunk se perfektně hodí k Cyborg 15. „C15“ je přesnou inkarnací Cyborg 15: elegantní mechanizované tělo s plnými schopnostmi.
Geforce RTX řady 30
Grafické karty NVIDIA® GeForce RTX™ série 30 pro notebooky pohánějí nejrychlejší notebooky na světě pro hráče a tvůrce. Jsou postaveny na architektuře Ampere – druhé generaci RTX od NVIDIA – a poskytují nejrealističtější grafiku s ray tracingem a špičkové funkce umělé inteligence, jako je NVIDIA DLSS. Technologie Max-Q navíc využívá sílu umělé inteligence k výrobě tenkých, vysoce výkonných notebooků, které jsou rychlejší a lepší než kdykoli předtím.
Plynulé, elegantní pohyby
Zachyťte každý pohyb díky ostrému a plynulému displeji IPS s frekvencí 144 Hz.
Využívá umělou inteligenci
Získejte vyšší výkon díky technologii NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling). Jádra Tensor specializovaná na umělou inteligenci v grafických kartách GeForce RTX zvyšují rychlost vašich her bez kompromisů v kvalitě obrazu. Díky tomu můžete zvýšit nastavení a rozlišení a dosáhnout ještě lepšího vizuálního zážitku.
Více pohlcující zážitky
Ray tracing simuluje chování světla v reálném světě a vytváří tak nejrealističtější a nejvíce pohlcující grafiku pro hráče a tvůrce. GeForce RTX 30 Series má jádra RT druhé generace pro maximální výkon ray tracingu.
Optimalizovaný výkon a spotřeba
NVIDIA Max-Q je sada technologií poháněných umělou inteligencí, které optimalizují notebooky pro vysoký výkon.
Chlazení nové generace
Nový design sdíleného potrubí CPU a GPU umožňuje vyvažování odvodu tepla v reálném čase mezi CPU a GPU pro vyšší účinnost. Ve spojení s exkluzivní tepelnou pastou MSI zajišťuje maximální výkon při extrémním hraní her.
Špičková rychlost
Rychlejší čtení/zápis paměti DDR5, což vede k urychlení výkonu ve všech aspektech tohoto notebooku.
Zrychlete hry
Díky šířce pásma až 7,88 GB/s umožňuje SSD PCIe Gen.4 v notebooku Cyborg 15 A13U snadné načítání úkolů od velkých her až po náročné projekty.
Velký touchpad
Užijte si neomezený zážitek z dotykového ovládání díky o 32 % většímu touchpadu. Je umístěn přesně uprostřed, aby vám při hraní her nepřekážel v dlani.
Vylepšete svůj zvuk
Zažijte a poslouchejte zvuk tak, jak byl zamýšlen, a sdílejte jej pomocí Nahimic in-game 3D surround & Sound Sharing přes Bluetooth.
Získejte všechny vylepšení
Exkluzivní MSI Center vám pomůže ovládat a přizpůsobit váš notebook MSI podle vašich představ.
MSI app player
Režim konzole poskytuje notebooku zážitek podobný konzoli s intuitivním designem pro běžné bezdrátové herní ovladače.
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Parametry
| Model a provedení | |
| Model | 15 A13UC-2218CZ |
| Modelová řada | MSI CYBORG |
| Značka | MSI |
| Typ notebooku | HERNÍ NOTEBOOK |
| Konstrukce notebooku | KLASICKÁ KONSTRUKCE |
| Materiál | KOV A PLAST |
| Barva | ČERNÁ |
| Záruka notebooku | 2R |
| Procesor a paměť | |
| Výrobce CPU | INTEL |
| Typ CPU | INTEL CORE I5 |
| Generace/řada CPU | INTEL 13. GENERACE |
| Typ paměti | DDR5 |
| Přesný model CPU | I5-13420H |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,1 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,6 |
| Paměť - max. velikost (GB) | 64 |
| CPU s podporou AI | NE |
| Paměť RAM (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1X 16GB) |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Výkon a kapacita | |
| Kapacita disku | 512GB |
| Skříň - porty a konektory | |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 |
| USB 3.x | ANO |
| USB 3.x Type-C | ANO |
| USB 2.0 | NE |
| Úložiště | |
| Disk - typ | SSD |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Displej | |
| Displej - dotykový | NE |
| Displej - rozlišení | 1920X1080 |
| Úhlopříčka (") | 15,6 |
| Displej - typ | LCD IPS/PLS/WVA |
| Displej - povrch | ANTIREFLEXNÍ |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 144 |
| Grafika | |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Velikost paměti VGA (GB) | 4 |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 3050 4 GB |
| Zdroj - výkon | |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 120 |
| Software | |
| MS Office Trial | NE |
| Operační systém | WINDOWS 11 HOME |
| Konektivita | |
| Čtečka paměťových karet | NE |
| Optická mechanika | NE |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Wi-Fi standard | WI-FI 6E 802.11AX |
| NFC | NE |
| Čtečka otisku prstů | NE |
| Konektor mini/micro HDMI | NE |
| Konektor mini DisplayPort | NE |
| Konektor RS-232 (sériový port) | NE |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | NE |
| Konektor RJ45 | ANO |
| Verze HDMI | VERZE 2.1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | NE |
| Thunderbolt 5 | NE |
| Grafické výstupy | |
| Konektor DVI | NE |
| Konektor VGA (D-Sub) | NE |
| Konektor HDMI | ANO |
| Externí výbava | |
| Bluetooth | ANO |
| Wi-Fi | ANO |
| Ethernet - rychlost | 1 GBS |
| Rozměry, hmotnost, nosnost | |
| Hloubka (mm) | 22,9 |
| Šířka (mm) | 359,36 |
| Výška (mm) | 250,34 |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,98 |
| Hmotnost | LEHKÝ OD 1,51 DO 2 KG |
| Ostatní | |
| TPM 2.0 | NE |
| Snímač | |
| Podpora Windows Hello | NE |
| Konektory | |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 |
| Thunderbolt 5 (počet) | 0 |
| Připojení | |
| WiDi | NE |
| Multimédia | |
| Čtečka čipových karet | NE |
| Rozlišení webkamery | 720P |
| Ovládání | |
| Polohovací zařízení | TOUCHPAD |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | NE |
| Napájení | |
| Baterie - kapacita (Wh) | 53,5 |
| Baterie - počet článků | 3 |



.webp?size=48)