Detailní popis produktu
21,2 mm tenký
Plně vylepšený, extrémně lehký 2,5kg. Kované s komplikovanými strukturami a nápadnými průhlednými materiály, průsvitná klávesnice a totemický potisk exoskeletu aktivují průlomovou evoluci – stírají hranice mezi člověkem a strojem.
Notebooky GeForce RTX™ řady 50
Grafické karty GeForce RTX™ řady 50 pro notebooky, poháněné technologií NVIDIA Blackwell, přinášejí hráčům a tvůrcům revoluční možnosti. Díky obrovskému výkonu umělé inteligence umožňuje řada RTX 50 nové zážitky a grafickou věrnost na nové úrovni. Zvyšte výkon pomocí technologie NVIDIA DLSS 4, generujte obrázky nebývalou rychlostí a popusťte uzdu své kreativitě s NVIDIA Studio. To vše v nejtenčích a nejvýkonnějších notebookech RTX, optimalizovaných technologií Max-Q.
S podporou NVIDIA Blackwell a AI
Nejvyšší rychlost. Vynikající grafika
DLSS 4 výrazně zvyšuje výkon a zlepšuje kvalitu obrazu u nejlepších her díky využití umělé inteligence.
Reakce, které rozhodují o vítězství
NVIDIA Reflex vám poskytuje maximální odezvu, zlepšuje zaměření cíle, zkracuje reakční dobu a zvyšuje přesnost míření.
Realistická grafika
Zažijte filmovou kvalitu obrazu v bezprecedentní rychlosti díky ray tracingu a průlomovým technologiím neuronového renderování.
AI, připravená pro vás
Herní notebooky MSI jsou připraveny pro NVIDIA NIM a jsou navrženy tak, aby podporovaly mikroslužby NVIDIA NIM – optimalizované modely AI pro jazyk, řeč, vidění, generování obsahu a další. S těmito nástroji mohou nadšenci a vývojáři vytvářet asistenty AI, vyvíjet pluginy pro zvýšení produktivity nebo vytvářet inovativní pracovní postupy pro tvorbu obsahu lokálně na počítačích RTX AI. Vytvářejte AI zítřka již dnes s výkonem NVIDIA RTX™.
Nejvyšší rychlost. Vynikající vizuální efekty
DLSS je revoluční sada neuronových renderovacích technologií, které využívají AI k zvýšení FPS, snížení latence a zlepšení kvality obrazu. Nejnovější průlom, DLSS 4, přináší novou technologii Multi Frame Generation a vylepšenou Ray Reconstruction a Super Resolution, poháněnou GPU GeForce RTX™ řady 50 a Tensor Cores páté generace. DLSS na GeForce RTX je nejlepší způsob hraní, podporovaný superpočítačem NVIDIA AI v cloudu, který neustále vylepšuje herní schopnosti vašeho počítače.
Plné ray tracing s neuronovým renderováním
Architektura NVIDIA Blackwell odemyká revoluční realismus plného ray tracingu. Zažijte filmovou kvalitu obrazu v bezprecedentní rychlosti díky grafickým kartám GeForce RTX 50 Series s jádry RT čtvrté generace a průlomovými technologiemi neuronového renderování akcelerovanými jádry Tensor páté generace.
Plynulý a elegantní pohyb
Zachyťte každý pohyb díky ostrému a plynulému displeji IPS s frekvencí 144 Hz.
Revoluční chlazení pro hraní her nové generace
Nový design sdílené trubice CPU-GPU umožňuje vyvažování odvodu tepla v reálném čase mezi CPU a GPU pro vyšší účinnost. Ve spojení s exkluzivní tepelnou pastou MSI zajišťuje maximální výkon při extrémním hraní her.
Rozsviťte si herní styl
Série Cyborg je vybavena 4zónovou RGB klávesnicí s podsvícenými klávesami WASD a speciálně navrženými klávesami. Užijte si barevné světlo, které září jako pulzující energie a poskytuje vám stylový herní zážitek!
* 4zónová RGB herní klávesnice
* 1,7 mm zdvih kláves
* Zvýrazněné klávesy WASD vytvořené pro hráče
* Vybaveno numerickou klávesnicí
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Parametry
| Model a provedení | |
| Model | 17 B2RWFKG-063XCZ |
| Modelová řada | MSI CYBORG |
| Značka | MSI |
| Typ notebooku | HERNÍ NOTEBOOK |
| Konstrukce notebooku | KLASICKÁ KONSTRUKCE |
| Materiál | KOV A PLAST |
| Standard MIL-STD 810G/H | ANO |
| Barva | ČERNÁ |
| Záruka notebooku | 2R |
| Procesor a paměť | |
| Počet jader CPU | 10 |
| CPU s podporou AI | NE |
| Počet paměti RAM | 32GB (2X 16GB) |
| Paměť - počet volných slotů | 0 |
| Úložiště | |
| Disk - typ | SSD |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Displej | |
| Displej - dotykový | NE |
| Displej - rozlišení | 1920X1080 |
| Úhlopříčka (") | 17,3 |
| Displej - typ | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 144 |
| Grafika | |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 5060 8GB |
| Zdroj - výkon | |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 120 |
| Software | |
| MS Office Trial | NE |
| Operační systém | DOS |
| Konektivita | |
| Optická mechanika | NE |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| NFC | NE |
| Čtečka otisku prstů | NE |
| Konektor mini/micro HDMI | NE |
| Konektor mini DisplayPort | NE |
| Konektor RS-232 (sériový port) | NE |
| Externí výbava | |
| Wi-Fi | ANO |
| Rozměry, hmotnost, nosnost | |
| Výška (mm) | 22,2 |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,4 |
| Hmotnost | STANDARDNÍ OD 2,01 DO 2,5 KG |
| Ostatní | |
| TPM 2.0 | ANO |
| Bezpečnostní prvky | ANO |
| Konektory | |
| Power Delivery - USB-C | NAPÁJENÍ A DISPLAYPORT |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 |
| Thunderbolt 5 (počet) | 0 |
| Připojení | |
| WiDi | NE |
| Multimédia | |
| Čtečka čipových karet | NE |
| Express card | NE |
| Rozlišení webkamery | 720P |
| Ovládání | |
| Polohovací zařízení | TOUCHPAD |
| Napájení | |
| Baterie - kapacita (Wh) | 55 |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 A VÍCE |



.webp?size=48)