Niceboy ION Charles i10 Black

Niceboy ION Charles i10 Špičkový robotický vysavač Niceboy ION Charles i10 vyniká svým multifunkčním designem 3v1, zahrnujícím vysávání, pokročilé mo... Celý popis
9 989 Kč
nebo 4 x 2497 Kč
Podrobnosti o rozložené platbě  najdete zde
Výrobce:
Kód produktu:
charles-i10-black

Detailní popis produktu

Niceboy ION Charles i10


Špičkový robotický vysavač Niceboy ION Charles i10 vyniká svým multifunkčním designem 3v1, zahrnujícím vysávání, pokročilé mopování a UV-C sterilizaci pro komplexní úklid domova. Navigační systém LiDAR umožňuje vysavači vytvářet detailní mapy domácnosti pro stoprocentní pokrytí a detailní nastavení úklidu v mobilní aplikaci Niceboy ION. Silný BLDC motor se sacím výkonem 3500 Pa a MAX Clean filtrační systém s HEPA H13 filtrem zajišťují precizní výsledky úklidu.


Multifunkční 3v1 vysavač podlahy precizně vysaje, důkladně vytře i vydezinfikuje


Niceboy ION Charles i10 je špičkový robotický vysavač s designem 3v1. Je tak mnohem více než vysavač, podlahy totiž nejen vysaje, ale současně i vytře a s UV-C diodami dokonce sterilizuje. Posouvá tak hranice čistoty na skutečně mikroskopickou úroveň, protože eliminuje jak suché a mokré nečistoty, tak i bakterie a alergeny. Vysavač Niceboy ION Charles i10 přináší nejen vizuální čistotu, ale i zdravější prostředí.


Inteligentní mopovací systém vám vytře zrak


Niceboy ION Charles i10 se může pyšnit pokročilým mopovacím systémem, se kterým dosahuje při vytírání vynikajících výsledků. Technologie AquaDIRECT vám dává kontrolu nad vlhkostí mopu, protože umožňuje v aplikaci nastavit dávkování vody podle míry znečištění. S efektivním Y-mopping vytíráním se vysavač pohybuje ve tvaru písmene Y, což maximalizuje plochu vytírání a jeho účinnost. Jeho senzory navíc rozpoznají koberce a vysavač se jim během vytírání vyhne, čímž zamezí jejich zbytečnému navlhčení.


Motor se silou hurikánu zamete s nečistotami všech velikostí


Robotický vysavač Niceboy ION Charles i10 přináší úžasný výkon díky svému silnému BLDC motoru s technologií Hurricane PRO. S výkonem 3500 Pa vysavač účinně eliminuje z podlahy různé typy nečistot, od jemného prachu po vlasy a větší částice. Technologie Hurricane PRO vytváří silný vzduchový proud, který nejenže efektivně odsává nečistoty z podlahy, ale také brání jejich rozptylu ve vzduchu a následnému usazení.


Y-moppingvytírání


Vysavač se při vytírání pohybuje v podobě písmene "Y", což umožňuje preciznější a efektivnější čištění povrchů.


UV-C sterilizace


Vysavač disponuje UV-C sterilizačním režimem, který využívá ultrafialového záření pro účinnou eliminaci bakterií a mikroorganismů na podlahách.Duální nádoba


Pro současné vysávání a vytírání má vysavač duální nádrž s kapacitou 250 ml pro vodu a 400 ml pro prach.


Laserový navigační systém LiDAR nevynechá při úklidu ani milimetr


Pro plánování tras a orientaci v prostoru využívá Niceboy ION Charles i10 špičkový laserový navigační systém LiDAR. Pomocí laserových paprsků vytváří detailní mapy místností a optimalizuje své trasy pro zajištění stoprocentního pokrytí v minimálním čase. Tento systém vám navíc dává maximální kontrolu nad celým úklidovým procesem, protože v aplikaci Niceboy ION můžete s mapami dále pracovat a nastavit si různé způsoby úklidu pro jednotlivé místnosti či oblasti v domácnosti.


S interaktivním mapováním můžete vysavači říct, jak má kde uklidit


Díky pokročilému systému mapování přináší Niceboy ION Charles i10 vysokou úroveň kontroly nad úklidem podle vašich potřeb a preferencí. Z nasnímaných map vaší domácnosti si můžete nastavit u jednotlivých místností specifické úklidové režimy. To zahrnuje například nastavení sacího výkonu pro jednotlivé místnosti, přizpůsobení množství vody při mopování v konkrétních oblastech a definování zakázaných zón pro omezení pohybu vysavače.


Filtrační systém s MAX Clean technologií zatočí s nečistotami i alergeny


Niceboy ION Charles i10 představuje optimální volbu pro domácnosti s domácími mazlíčky či alergiky. Jeho filtrační systém s MAX Clean technologií  s předfiltrem, specializovaným na zachycení větších nečistot a chlupů, se společně s prachovou nádobou postará o čisté podlahy. Vysavač Niceboy ION Charles i10 ale také přispívá ke zlepšení kvality vzduchu, který dýcháte. Díky HEPA H13 filtru, dosahujícímu nejvyšší úrovně účinnosti až 99,97 %, dokáže zachytit i ty nejmenší částice, včetně alergenů, prachu a bakterií.Výdrž až 200 minut


Vysavač vám ušetří desítky minut práce denně. Na jedno nabití zvládne až 200 minut vysávání.Řada příslušenství v balení


Vše pro pohodlný provoz najdete v jednom balení. Ve výbavě naleznete např. náhradní kartáčky, HEPA filtr nebo čistící štěteček atd.Nízký profil 9,7 cm


Slim design umožňuje vysavači uklidit i v jinak těžko přístupných místech jako jsou prostory pod pohovkou, postelí či skříní.


Sada speciálních středových kartáčů vyčistí všechny typy podlah i nečistot


Niceboy Charles i10 je dodáván se sadou specializovaných středových kartáčů, které mu umožňují efektivněji vyčistit různé typy povrchů. V balení najdete kartáč pro citlivé tvrdé podlahy, u kterých zanechává bezchybně čistý povrch bez poškrábání. K dispozici máte i hybridní kartáč, optimalizovaný pro důkladné čištění všech povrchů, včetně koberců. A kartáč Animal Brush je tím nejlepším pomocníkem pro odstranění chlupů po vašich domácích mazlíčcích.


S aplikací Niceboy ION vyřídíte kompletní úklid domácnosti ze svého telefonu


Aplikace Niceboy ION vám dává plnou kontrolu nad vaším robotickým vysavačem Niceboy ION Charles i10. S aplikací můžete naplánovat časy úklidu, upravovat režimy čištění a dokonce sledovat průběh úklidu v reálném čase. A nejedná se jen o vysavač, aplikace umožňuje jednoduchou správu všech vašich chytrých spotřebičů Niceboy ION na jednom místě. S dostupností aplikace v různých jazycích (včetně češtiny, slovenštiny, angličtiny atd.) si můžete být jisti, že nad svými zařízeními máte plnou kontrolu.


Inteligentní technologie RedSENSE dává pozor na váš nábytek i na vysavač


Revoluční technologie RedSENSE s antikolizními senzory zajišťuje bezpečný a spolehlivý chod robotického vysavače Niceboy ION Charles i10. Senzory vysavače detekují překážky a rizika v okolí a aktivně předcházejí srážkám. Vysavač zároveň dokáže překonávat překážky s výškou až 2 cm, což mu umožňuje plynulý pohyb po vaší domácnosti. Technologie RedSENSE s antikolizními senzory tak ochraňuje nejen váš nábytek i vysavač před poškozením, ale zajistí také tichý průběh úklidu.


Specialista na nepořádek po domácích mazlíčcích


Robotický vysavač Niceboy ION Charles i10 je skvělým pomocníkem pro majitele domácích mazlíčků. Speciálně tvarovaný centrální kartáč je navržený pro odstranění chuchvalců zvířecích chlupů a dalších důvěrně známých nečistot, a to na všech typech podlah.Nízká hlučnost


S účinným BLDC motorem se sníženou hlučností už úklid nebude narušovat domácí pohodu.Překážky až 2 cm


V cestě za dokonale uklizenou podlahou ho nezastaví ani přechodové lišty, vysavač překoná každou překážku až do výše 2 cm.


Ovládání hlasem s Google Assistant


Ovládání nejen s mobilní aplikací. Se zabudovanou podporou hlasového asistenta Google Assistant stačí k perfektnímu úklidu jen pár slov.


Vydrží uklízet přes tři hodiny a sám se přijede dobít


Na jedno nabití vydrží robotický vysavač Niceboy ION Charles i10 vysávat neuvěřitelných 200 minut. Ale určitě váš ještě více potěší, že stav baterie nemusíte vůbec hlídat. V případě nízkého stavu baterie se vysavač sám přijede dobít do dokovací stanice. A jakmile si doplní energii, automaticky vyrazí dokončit úklid přesně z místa, kde přestal. A po dokončení úklidu se opět sám vrátí do nabíjecí stanice.


Úklidové režimy pomohou vyřešit nejčastější situace


Robotický vysavač Niceboy ION Charles i10 přináší širokou paletu režimů čištění, které umožňují plné přizpůsobení úklidového procesu specifickým požadavkům a potřebám v různých částech vašeho domova. Univerzální automatický režim je navržen pro celkový úklid celé místnosti, zatímco režim čištění s pevným bodem je určen pro důkladné a cílené vyčištění konkrétní oblasti. Specializovaný režim pro čištění okrajů se zaměřuje na precizní úklid podél stěn a nábytku.Obsah balení i10 • Robotický vysavač Niceboy ION Charles i10

 • Nabíjecí základna

 • Nabíjecí adaptér

 • Přimetací kartáče

 • Čistící štětec

 • HEPA filter

 • Duální nádoba na vodu a prach

 • Návod na použití

 • Mopovací hadr

 • Držák mopu

 • 3x středový kartáč Parametry i10 • Model výrobku: Charles i10

 • Rozměry: L345 * W345 * H 97 mm

 • Napětí: DC 14,8 V

 • Sací výkon: 3500 Pa

 • Kapacita baterie: DC 14,8 V Li-ion 5200 mAh

 • Objem duální nádoby – prach: 400 ml

 • Objem duální nádoby – voda: 250 ml

 • Doba čištění: až 200 min

 • Doba nabíjení: 300 min

 • Jmenovitý rozsah napětí dokovací stanice: 220–240 V

 • Jmenovitý kmitočet: 50–60 Hz

 • Jmenovité vstupní napětí dokovací stanice: 19 V / 0,6 A

 • Výstupní napětí dokovací stanice: 19 V / 0,6 ANiceboy ION Charles i10 Black
Niceboy ION Charles i10 Black
9 989 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.
clear cache