Niceboy ION Charles i6 White

Niceboy ION Charles i6 Niceboy ION Charles i6 je inovativním robotickým vysavačem, který se postará o komplexní &u... Celý popis
4 578 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy
4 599 Kč
nebo 4 x 1144 Kč
Podrobnosti o rozložené platbě  najdete zde
Výrobce:
Kód produktu:
Niceboy ION Charles i6 White

Detailní popis produktu

Niceboy ION Charles i6


Niceboy ION Charles i6 je inovativním robotickým vysavačem, který se postará o komplexní úklid všech podlah v domácnosti. Podlahy nejenže důkladně vysaje, ale díky funkci mopování také rovnou vytře. Tento vysavač využívá gyroskopický navigační systém pro efektivní plánování tras a jeho chytré senzory zabrání kolizím a pádům. Navíc je vybavený pokročilým filtračním systémem s technologií MAX Clean, která účinně eliminuje veškeré nečistoty i alergeny. Celý úklid navíc odbavíte pohodlně ze svého mobilního telefonu díky propojení vysavače s aplikací Niceboy ION.


Robotický vysavač s funkcí mopování podlahu nejen výborně vysaje, ale i vytře 


Robotický vysavač Niceboy ION Charles i6 představuje pohodlný způsob, jak udržovat podlahy v dokonalém stavu prakticky bez práce. Představte si, že vysavač nejenže vysaje prach, ale také vaše podlahy důkladně vytře. Disponuje totiž funkcí mopování a duální nádobou na prach a vodu, díky čemuž je schopen zvládnout oba úkoly současně. K tomu je navíc vybaven technologií AquaDIRECT, která umožňuje nastavit dávkování vody v mobilní aplikaci, podle míry znečištění podlah a povrchů. Máte tak plnou kontrolu nad vlhkostí mopu, takže podlahy budou vždy čisté, ale nikdy přemokřené. 


Speciální kartáč Animal Brush uklidí nečistoty po zvířecích mazlíčcích


Vysavač Niceboy ION Charles i6 je skvělým pomocníkem pro majitele domácích mazlíčků. Jeho speciálně navržený centrální spirálový kartáč Animal Brush představuje ideální řešení pro čištění všech povrchů ve vašem domě. Tento kartáč kombinuje gumové štětiny pro efektivní odstranění nečistot z koberců a lamely pro dokonalé čištění tvrdých podlah. Spolu s bočními přimetacími kartáčky se středovým kartáčem Animal Brush tímto způsobem vysavač účinně odstraňuje různé typy nečistot z podlah. Vysavač si s lehkostí poradí s chuchvalci zvířecích chlupů, stopami a dalšími nečistotami, které jsou v domácnosti se zvířecími kamarády běžné.


Filtr s účinností 99,97%


HEPA filtr maximální třídy H13 se vyznačuje nejvyšší možnou filtrační účinností (99,97% všech částic až do velikosti 0,06 mikrometrů).


 


Vysokokapacitní duální nádoba


Pro současné vysávání a vytírání má vysavač dua´lni´ na´drzˇ na vodu a prach (kapacita 220/400 ml) s vyjímatelnou vodní nádržkou pouze pro vysávání (kapacita 650 ml).


Výdrž až 120 minut


Vysavač vám ušetří desítky minut práce denně. Na jedno nabití zvládne až 120 minut vysávání.


Inteligentní navigační systém NaviGATE garantuje stoprocentní pokrytí podlah


Inteligentní navigační systém NaviGATE robotického vysavače Niceboy ION Charles i6 zajišťuje, že vysavač efektivně a v co nejkratším čase pokryje celou vysávanou plochu. Vysavač se vyhne překážkám, jako jsou nábytek a kabely, a při potřebě dobití baterie se sám vrátí na nabíjecí stanici, dobije se a pokračuje v úklidu tam, kde přestal. Mobilní aplikace Niceboy ION ještě dále usnadňuje celý proces - jednoduše si nastavíte čas úklidu a vysavač se postará o všechno ostatní, zanechávajíc vám čisté podlahy.


 


Ovládání hlasem s Google Assistant


Ovládání nejen s mobilní aplikací. Se zabudovanou podporou hlasového asistenta Google Assistant stačí k perfektnímu úklidu jen pár slov.


Řada příslušenství v balení


Vše pro pohodlný provoz najdete v jednom balení. Ve výbavě naleznete např. další univerzální středový kartáč, náhradní přimetací kartáčky, HEPA filtr nebo čistící štěteček atd.


 


Překážky až 1,5 cm


V cestě za dokonale uklizenou podlahou ho nezastaví ani přechodové lišty, vysavač překoná každou překážku až do výše 1,5 cm.


Vyhne se překážkám i pádům díky inteligentní technologii Red SENSE


Inovativní technologie Red SENSE spolu s pokročilými antikolizními senzory zajistí bezpečný a spolehlivý provoz robotického vysavače Niceboy ION Charles i6. Tyto senzory dokáží detekovat překážky v okolí a předcházet tak pádům a srážkám. Tímto způsobem nejenže chrání váš cenný nábytek a samotný vysavač před poškozením, ale také zajišťují klidný a tichý provoz bez nárazů a incidentů. Díky antikolizním senzorům a technologii Red SENSE můžete mít jistotu, že váš Niceboy ION Charles i6 bude pracovat bezpečně a efektivně, aniž by vyžadoval vaši neustálou pozornost.


Úklid vyřídíte jednoduše ze svého mobilního telefonu díky aplikaci Niceboy ION


Mobilní aplikace Niceboy ION vám dává ještě větší kontrolu nad vaším robotickým vysavačem. Můžete plánovat úklid, nastavovat režimy čištění a dokonce sledovat průběh úklidu v reálném čase - a to kdykoli a odkudkoliv. Aplikace navíc umožňuje aktualizaci firmware, což zajistí, že vysavač bude vždy na vrcholu svých schopností a jeho životnost a efektivita budou stále na špičkové úrovni. A co je ještě lepší, prostřednictvím této aplikace spravujete snadno všechny vaše Niceboy ION chytré spotřebiče. S dostupností aplikace v různých jazycích, včetně češtiny a slovenštiny, si můžete být jisti, že budete mít nad svými zařízeními plnou kontrolu.


Vysoký sací výkon pro podlahy bez jediného smítka s technologií Hurricane PRO 


Robotický vysavač Niceboy ION Charles i6 vás ohromí svým impozantním sacím výkonem díky motoru s inovativní technologií Hurricane PRO. Se sacím výkonem 2500 Pa dokáže Charles i6 z podlah účinně odstranit různé druhy nečistot, ať už se jedná o jemný prach, vlasy či větší částice. Technologie Hurricane PRO generuje silný a efektivní proud vzduchu, který účinně odsává nečistoty z povrchu podlahy, ale zabraňuje i jejich vzdušnému rozptylu a následnému usazení na podlaze. Tato pokročilá technologie umožňuje vysavači provádět efektivní úklid podlah a zanechávat je v krásném čistém stavu bez prachu.


 


Nízká hlučnost 65 dB


S účinným motorem se sníženou hlučností už úklid nebude narušovat domácí pohodu.


 


Neuvěřitelně jednoduchá údržba


Nepotřebujete žádné výměnné sáčky. Duální nádobu stačí vyjmout a vysypat, a HEPA filtr jednoduše omýt pod tekoucí vodou.


 


Nízký profil 7,6 cm


Slim design umožňuje vysavači uklidit i v jinak těžko přístupných místech jako jsou prostory pod pohovkou, postelí či skříní.


Sám se postará o své nabíjení, aby vždy dokončil úklid


Vysavač Niceboy ION Charles i6 je vybaven výkonnou baterií, která poskytne dostatek energie pro až 120 minut nepřetržitého úklidu na jedno nabití. Vy se ale o stav baterie vysavače nemusíte starat, protože když se blíží vybití baterie, vysavač automaticky přeruší úklid a odjede na nabíjecí stanici. Tam se rychle dobije a poté se vrátí na místo, kde skončil, aby dokončil svůj úklidový úkol. Po dokončení úklidu se také sám automaticky vrátí do nabíjecí stanice. 


Nejvyšší ochrana před nečistotami a alergeny díky filtračnímu systému s MAX Clean technologií


S komplexním systémem MAX Clean pro efektivní zachycování nečistot se robotický vysavač Niceboy ION Charles i6 stává ideálním řešením pro domácnosti se zvířaty nebo alergiky. Filtrační systém obsahuje předfiltr, který zachycuje větší nečistoty a chlupy, a sběrnou prachovou nádobu. Ale systém MAX Clean nejenže zajišťuje čistotu vašeho domova, ale také zvyšuje kvalitu vzduchu, který dýcháte. Filtrační systém je vybaven filtrem HEPA H13, což je nejvyšší stupeň filtrace. Dokáže zachytit i mikroskopické částice, včetně alergenů, prachu a bakterií, s účinností až 99,97 %. To znamená, že vzduch, který vysavač vypouští zpět do místnosti, je čistý a zdravý pro vás a vaši rodinu.


Speciální úklidové režimy pomohou rychle vyřešit nejčastější situace


Vysavač ION Charles i6 přináší různé režimy čištění, které umožňují přizpůsobit úklid vašim konkrétním potřebám. Automatický režim je univerzální mód pro komplexní úklid celé místnosti. Režim čištění s pevným bodem je určen pro důkladné vyčištění konkrétního místa, zatímco režim pro čištění okrajů je specializovaným programem pro cílený úklid podél stěn a okrajů nábytku.


 


Obsah balení • Roboticky´ vysavacˇ Niceboy ION Charles i6

 • Středový kartáč Animal Brush

 • Univerzální středový kartáč 

 • Nabíjecí základna

 • Postranní štětiny 4x

 • Napájecí adaptér

 • Návod k použití

 • HEPA filtr

 • Duální nádoba

 • Mopovací hadr a suché zipy

 • Čistící štětec


 


Parametry • Rozměry: L310 * W310 * H 76 mm

 • Napětí: DC 11,1 V

 • Sací výkon: 2 500 Pa

 • Kapacita baterie: DC 11,1 V Li-ion 2 600 mAh

 • Objem duální nádoby – prach: 650 ml

 • Objem duální nádoby – voda: 220 ml

 • Doba čištění: až 120 min

 • Doba nabíjení: 300 min

 • Jmenovitý rozsah napětí dokovací stanice: 220–240 V

 • Jmenovitý kmitočet: 50–60 Hz

 • Jmenovité vstupní napětí dokovací stanice: 15 V / 0,8 A

 • Výstupní napětí dokovací stanice: 15 V / 0,8 A


 


Niceboy ION Charles i6 White
Niceboy ION Charles i6 White
4 578 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.