Niceboy ION Charles i9 Plus Black

Niceboy ION Charles i9 Plus Špičkový robotický vysavač Niceboy ION Charles i9 Plus vyniká svým multifunkčním designem 2v1, který kombinuje vysávání... Celý popis
6 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy
7 990 Kč
nebo 4 x 1747 Kč
Podrobnosti o rozložené platbě  najdete zde
Výrobce:
Kód produktu:
charles-i9-plus-black

Detailní popis produktu
Niceboy ION Charles i9 Plus


Špičkový robotický vysavač Niceboy ION Charles i9 Plus vyniká svým multifunkčním designem 2v1, který kombinuje vysávání a pokročilé mopování pro komplexní úklid domova. Díky pokročilému navigačnímu systému LiDAR umí vysavač vytvářet detailní mapy domácnosti, což zajišťuje stoprocentní pokrytí a umožňuje detailní nastavení úklidu přímo v mobilní aplikaci Niceboy ION. Silný sací výkon 2500 Pa a filtrační systém MAX Clean s HEPA H13 filtrem garantují precizní výsledky úklidu a čistotu vašeho domova.


Podlahy precizně vysaje a s inteligentním mopovacím programem i skvěle vytře


Multifunkční design 2v1 robotického vysavače Niceboy ION Charles i9 Plus spojuje vysavač a mop do jednoho těla. Nejenže podlahy precizně vysaje, ale současně i důkladně vytře. Niceboy ION Charles i9 Plus se totiž může pochlubit pokročilým mopovacím systémem pro opravdu vynikající výsledky při vytírání. S technologií AquaDIRECT vám dává kontrolu nad vlhkostí mopu přímo v aplikaci, což vám umožňuje nastavit dávkování vody podle míry znečištění. 


Nekompromisní sací síla spojená s dlouhou životností, úsporností i efektivitou


Robotický vysavač Niceboy ION Charles i9 Plus přináší revoluci v úklidu díky jeho účinnému BLDC motoru s technologií Hurricane PRO. S výkonem 2700 Pa dokonale eliminuje různé druhy nečistot, včetně jemného prachu, vlasů a větších částic. BLDC čili bezkartáčový motor nabízí mnoho výhod - minimalizuje opotřebení, snižuje potřebu údržby a prodlužuje životnost vysavače. Navíc se vyznačuje tichým provozem a nižší spotřebou energie. Kombinace BLDC motoru s technologií Hurricane PRO nejenže garantuje excelentní úklid, ale také přináší výhody v oblasti životnosti, údržby a energetické efektivity.


Velká duální nádoba


Pro současné vysávání a vytírání má vysavač duální nádrž s kapacitou 250 ml pro vodu a 240 ml pro prach. 


 


Výdrž 120 minut


Vysavač vám ušetří desítky minut práce denně. Na jedno nabití zvládne až 120 minut vysávání.


 


Neuvěřitelně jednoduchá údržba


Nepotřebujete žádné výměnné sáčky. Duální nádobu stačí vyjmout a vysypat, a HEPA filtr jednoduše omýt pod tekoucí vodou.


Nejmodernější navigační systém LiDAR dohlédne na úklid opravdu každého místečka 


Niceboy ION Charles i9 Plus využívá pro plánování tras a pohyb v prostoru nejmodernější laserovou navigační technologii LiDAR. Ta pomocí laserových paprsků vytváří detailní mapy vašeho domova a optimalizuje trasy vysavače pro kompletní pokrytí prostoru v co nejkratším čase. Zároveň vám dává plnou kontrolu nad celým procesem úklidu. S mobilní aplikací Niceboy ION můžete snadno nastavit různé režimy úklidu pro jednotlivé místnosti nebo oblasti v domácnosti, takže máte jistotu, že úklid proběhne přesně podle vašich potřeb a představ.


Úklid podle vašich pravidel s interaktivním mapovacím systémem


Niceboy ION Charles i9 Plus vám dává plnou kontrolu nad úklidem díky jeho inovativnímu mapovacímu systému. S detailními mapami vašeho domova si můžete přizpůsobit úklidové režimy pro každou místnost podle vašich potřeb. To znamená možnost nastavit sací výkon na míru, upravit množství vody při mopování nebo definovat zakázané oblasti. Tímto způsobem můžete přizpůsobit úklid vašim potřebám na míru a dosáhnout maximální efektivity a spokojenosti s výsledky.


Nový standard čistoty pro vaši domácnost s filtračním systémem MAX Clean


Niceboy ION Charles i9 Plus je optimální volbou pro domácnosti s alergiky nebo domácími mazlíčky. Jeho inovativní filtrační systém s technologií MAX Clean s předfiltrem, specializovaným na zachytávání větších nečistot a chlupů, spolu s účinnou prachovou nádobou, zajistí bezvadně čisté podlahy bez ohledu na povahu nečistot. Vysavač také přispívá ke zlepšení kvality vzduchu uvnitř vašeho domova. Díky HEPA H13 filtru, s účinností až 99,97 %, dokáže zachytit i ty nejmenší částice, včetně alergenů, prachu a bakterií. To pomáhá vytvořit zdravější prostředí a celkově zlepšovat čistotu vzduchu, který dýcháte.


 


Ovládání hlasem s Google Assistant


Se zabudovanou podporou hlasového asistenta Google Assistant stačí
k perfektnímu úklidu jen pár slov.


Překonání překážek až 2 cm


V cestě za dokonale uklizenou podlahou ho nezastaví ani přechodové lišty, vysavač překoná každou překážku až do výše 2 cm.


 


Nízká hlučnost


S účinným BLDC motorem se sníženou hlučností už úklid nebude narušovat domácí pohodu.


Nejlepší výsledky na všech typech povrchů se specializovanými kartáči


Niceboy Charles i9 Plus přichází s dvojicí specializovaných středových kartáčů, které mu umožňují účinné čištění různých typů povrchů. Hybridní kartáč je navržen pro pečlivé odstranění nečistot z tvrdých podlah i koberců, zatímco kartáč Animal Brush je nenahraditelným spojencem při odstraňování chlupů po domácích mazlíčcích, takže máte jistotu dokonale čistých podlah.


Přivítejte perfektního pomocníka pro majitele domácích mazlíčků


Robotický vysavač Niceboy ION Charles i9 Plus je ideálním společníkem pro majitele domácích mazlíčků. Jeho speciálně tvarovaný centrální kartáč je vyvinut s ohledem na odstranění chuchvalců zvířecích chlupů a dalších typických nečistot, což platí pro všechny druhy podlah.


Plná kontrola nad vaším úklidem v mobilní aplikaci Niceboy ION


Aplikace Niceboy ION nabízí kompletní správu vašeho robotického vysavače Niceboy ION Charles i9 Plus přímo na vašem mobilním telefonu. Plánujte časy úklidu, upravujte úklidové režimy a sledujte průběh úklidu v reálném čase - všechno z jednoho místa. A to není vše: aplikace umožňuje snadnou správu všech vašich chytrých spotřebičů Niceboy ION. I díky podpoře více jazyků, včetně češtiny, slovenštiny a angličtiny, máte dokonalou kontrolu nad vaší chytrou domácností, ať už jste kdekoliv.


Antikolizní senzory RedSENSE ochrání váš nábytek i vysavač


Revoluční technologie RedSENSE s antikolizními senzory zajišťuje bezpečný a spolehlivý provoz robotického vysavače Niceboy ION Charles i9 Plus. Senzory vysavače aktivně identifikují překážky a možná rizika v okolí a účinně jim předcházejí, eliminujíc tak možnost srážek. Vysavač dokáže plynule překonávat překážky s výškou až 2 cm, což mu umožňuje bezproblémový pohyb po vašem domě. 


 


Řada příslušenství


Vše pro pohodlný provoz najdete v jednom balení. Ve výbavě naleznete např. náhradní kartáčky, HEPA filtr nebo čistící štěteček atd.


 


Filtr s účinností 99,97%


HEPA filtr maximální třídy H13 se vyznačuje nejvyšší možnou filtrační účinností (99,97% všech částic až do velikosti 0,06 mikrometrů).


 


Uklidí i pod nábytkem


Nízký profil umožňuje vysavači uklidit i v jinak těžko přístupných místech jako jsou prostory pod pohovkou, postelí či skříní.


Vysavač, který se sám dobije a pokračuje v úklidu tam, kde přestal


Robotický vysavač Niceboy ION Charles i9 Plus vás osvobodí od úklidu. Vysává sám, naprosto bez nutnosti vaší asistence. Když zaznamená nízký stav baterie, automaticky se vrátí do stanice, dobije se a pokračuje v úklidu přesně tam, kde přestal. Na jedno nabití pak vysává až 120 minut. A když dokončí úklid, zase se sám vrátí na nabíjecí stanici. 


Rychlé úklidové režimy pro řešení nejčastějších situací


Niceboy ION Charles i9 Plus přichází s řadou čistících režimů, které přinášejí úplné přizpůsobení úklidu vašim potřebám. Automatický režim se postará o celkové vyčištění místnosti, zatímco režim s pevným bodem cíleně upraví určité oblasti. Díky speciálnímu režimu pro čištění konkrétních místností můžete přesně nastavit, které lokality mají být vyčištěny přednostně, a to přímo prostřednictvím aplikace. Tímto způsobem můžete úklid efektivně zaměřit pouze tam, kde je to potřeba, což vám ušetří čas i úsilí.


 


Obsah balení • Robotický vysavač Niceboy ION Charles i9 Plus

 • Nabíjecí základna

 • Nabíjecí adaptér

 • Přimetací kartáče

 • Čistící štětec

 • HEPA filter

 • Duální nádoba na vodu a prach

 • Návod na použití

 • Mopovací hadr

 • Držák mopu

 • 2x středový kartáč


 


 


Parametry • Rozměry: L320 * W320 * H 92,5 mm

 • Bezdrátový protokol: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n (2412-2472 MHz) 2,4 GHz

 • Napětí: DC 14.4 V

 • Výkon: 42 W

 • Sací výkon: 2 500 Pa

 • Kapacita baterie: DC 14.4 V Li-ion 2600 mAh

 • Objem duální nádoby – prach: 240 ml

 • Objem duální nádoby – voda: 250 ml

 • Doba čištění: až 120 min

 • Doba nabíjení: 300 min

 • Jmenovitý rozsah napětí dokovací stanice: 100–240 V

 • Jmenovitý kmitočet: 50–60 Hz

 • Jmenovité vstupní napětí dokovací stanice: 19 V / 0,6 A

 • Výstupní napětí dokovací stanice: 19 V / 0,6 A


 


Niceboy ION Charles i9 Plus Black
Niceboy ION Charles i9 Plus Black
6 989 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.
clear cache