Niceboy ION Charles i9 white

Niceboy ION Charles i9 Technologický lídr pro dokonalý úklid Špičkový robotický vysavač Niceboy ION Charles i9 v sobě kombinuje nejen účinný vysavač... Celý popis
8 399 Kč
nebo 4 x 2099 Kč
Podrobnosti o rozložené platbě  najdete zde
Výrobce:
Kód produktu:
charles-i9-white

Detailní popis produktu

Niceboy ION Charles i9


Technologický lídr pro dokonalý úklid


Špičkový robotický vysavač Niceboy ION Charles i9 v sobě kombinuje nejen účinný vysavač, ale i mop s inteligentním dávkováním vody AQUA Direct. Vysavač využívá špičkový laserový navigační systém LiDAR pro vytvoření interaktivní mapy uklízených ploch. V mobilní aplikaci Niceboy ION pak můžete nastavit individuální úklid místností a vymezit zakázané zóny. S technologií Red SENSE se vysavač vyhne kolizím s vaším nábytkem nebo pádu ze schodů. Kapacita baterie vydrží na 150 minut úklidu, před vybitím baterie se robot sám přijede dobít do nabíjecí stanice.


Chytrý vysavač s AQUA Direct mopovacím systémem
Niceboy ION Charles i9 vám nabídne ještě vyšší stupeň čistoty. S funkcí mopování vám totiž podlahu nejen vysaje, ale i vytře. Inteligentní mopovací systém AQUA Direct dávkuje množství vody dle potřeby a dokáže si tak poradit i se zaschlými a obtížnými skvrnami. S velkou prachovou nádobou o objemu 450 ml a 450 ml nádobkou na vodu dokáže uklidit i velké plochy bez nutnosti vaší asistence.


Vše ovládáte pomocí jedné mobilní aplikace Niceboy ION
S mobilní aplikací Niceboy ION máte všechny své ION chytré spotřebiče pod palcem. Pomocí vícejazyčné aplikace Niceboy ION (včetně češtiny a slovenštiny) si snadno naplánujete úklid kdykoliv a odkudkoliv budete potřebovat. Vyšlete svého Charlese i9 vysát nebo vytřít na dálku, nastavte si u něj vlastní harmonogram uklízení ve vámi určené časy, to vše včetně podrobných statistik o průběhu vysávání.


Efektivní vysávání a vysoký sací výkon se systémem Hurricane PRO
Niceboy ION Charles i9 je vybaven silným motorem s efektivním systémem nasávání Hurricane PRO s vysokým sacím výkonem 2500 Pa pro opravdu hloubkový úklid. Dvojice bočních kartáčků s centrálním kartáčem Animal Brush efektivně extrahuje nečistoty ze všech typů podlah. Zejména majitelé zvířecích mazlíčků ve svých domácnostech uvítají všestrannou účinnost systému Hurricane PRO.


Interaktivní mapa domácnosti se systémem LiDAR
Maximálně efektivní a bezchybný úklid zajistí špičkový laserový navigační systém LiDAR. Naskenuje vaši domácnost, uloží si vysávané prostory a vytvoří interaktivní mapu, podle které plánuje trasy pro 100% pokrytí. Funkce Multi-room vám pak umožňuje s mapou pracovat a můžete nastavit specifické časy i způsoby úklidu jednotlivých místností.


Účinný třístupňový filtrovací HEPA systém odstraní 99,95% nečistot
Uvnitř robotického vysavače Niceboy ION Charles i9 najdete účinný třístupňový filtrační systém MAX Clean. Primární a sekundární filtr zadrží větší nečistoty a speciální HEPA filtr zatočí i s tím nejjemnějším prachem, alergenními roztoči i zvířecími alergeny. Údržba vysavače je neuvěřitelně jednoduchá. Nepotřebujete žádné výměnné sáčky. Prachovou nádobu lze snadno vyjmout a vysypat. HEPA filtr pak stačí jednoduše omýt pod tekoucí vodou a je hotovo.


Prevence nárazu do překážek a pádu ze schodů s technologií Red SENSE
S vysavačem Niceboy ION Charles i9 se nemusíte obávat o stav svého nábytku nebo o vysavač samotný. ION Charles i9 je totiž vybaven dvaceti šesti infračervenými senzory s inteligentní technologií Red SENSE. S touto technologií se vyhýbá překážkám a zabrání i pádu robota ze schodů nebo jiných vyvýšených prostor.


Speciální kartáč Animal Brush zbaví podlahy zvířecích i jiných nečistot Niceboy ION Charles i9 je perfektní pomocník pro majitele domácích mazlíčků. Speciální design spirálového kartáče Animal Brush totiž v sobě kombinuje jak štětiny pro odstranění nečistot z koberců, tak gumové lamely pro vyčištění tvrdých podlah. Pohodlně si poradí s chuchvalci zvířecích chlupů, stopami a dalšími důvěrně známými nečistotami, a to na všech typech podlah.


Dvě nádoby pro suchý i mokrý úklid - Součástí příslušenství jsou velké nádoby na vodu i prach o objemu 450 ml, dost velké pro úklid i velkých prostor.
Nízký profil 9,9 cm - Slim design umožňuje vysavači uklidit i v jinak těžko přístupných místech jako jsou prostory pod pohovkou, postelí či skříní.
Výdrž až 150 minut - Vysavač vám ušetří desítky minut práce denně. Na jedno nabití zvládne až 150 minut vysávání.


Univerzální vysavač s extra výkonem pro koberce
Robotický vysavač Niceboy ION Charles i9 byl navržen pro perfektní odstranění nečistot a prachu z každé tvrdé podlahy a koberců. S funkcí detekce koberců navíc při najetí na koberec automaticky zvýší výkon. V cestě za dokonale uklizenou podlahou ho nezastaví ani přechodové lišty, ION Charles i9 totiž snadno překoná každou překážku až do výše 1,5 cm.


Ovládání hlasem s podporou hlasových asistentů
Ovládání nejen s mobilní aplikací. Se zabudovanou podporou hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant stačí k perfektnímu úklidu jen pár slov.


Vysoká kapacita baterie a automatické dobíjení
Vysokokapacitní baterie vám zajistí až 150 minut úklidu. Ale výdrž vysavače není třeba hlídat. Po dokončení úklidu se sám automaticky vrátí do stanice. V případě nízké kapacity baterie robotický vysavač Charles i9 přeruší úklid a přijede se dobít do dokovací stanice. Po nabití se vrátí a pokračuje v úklidu přesně tam, kde přestal.


Vysavač s vámi mluví - Pro lepší komunikaci vysavač reaguje česky, slovensky i anglicky. Máte tak vždy jasnou zpětnou vazbu.
Řada příslušenství v balení - V jednom balení najdete vše pro pohodlný provoz. Ve výbavě naleznete např. náhradní kartáčky, HEPA filtr nebo čistící štěteček atd.
Nízká hlučnost 65 decibelů - S účinným motorem se sníženou hlučností už úklid nebude narušovat domácí pohodu.


Vymezte vysavači hranice se zakázanými zónami
Můžete mít v domácnosti místa, kam nechcete, aby vysavač zajížděl. Stačí jen v mobilní aplikaci vymezit vysavači zakázané zóny, vytyčit neviditelné zdi. Takovým místům se vysavač při úklidu vyhne.


Speciální režimy úklidu pro všechny situace
Vysavač ION Charles i9 nabízí pět módů čištění, se kterými vyhoví specifickým nárokům na úklid. Automatický i Zig Zag režim jsou univerzální programy pro komplexní úklid místnosti. Čištění s pevným bodem je zase určené pro důkladné vyčištění jednoho místa a režim pro čištění okrajů je specializovaný program pro detailní úklid podél stěn a okrajů nábytku. Manuální režim pak zvládne všechno ostatní.


Obsah balení


 • Hlavní stroj (včetně baterie)
 • Nabíjecí základna
 • Vysoce účinný filtr
 • Boční kartáč
 • Napájecí adaptér
 • Příručka s návodem
 • Nádrž na vodu
 • Součást hadru
 • Součást s jedním sacím otvorem

Parametry


 • Rozmeˇry: L346*W340*H99mm
 • Hmotnost produktu: 3.1±0.1KG
 • Zpu°sob prˇipojeni´: WiFi
 • Baterie: Lithiova´ baterie, 5000mAH
 • Nameˇrˇene´ napeˇti´: 14.4V
 • Nameˇrˇeny´ vy´kon: 40W
 • Objem vodni´ na´drzˇe: 450 ml
 • Kapacita prachove´ho boxu: 450 ml

Parametry

Ostatní
Kompatibilita GOOGLE ASSISTANT + AMAZON ALEXA
Niceboy ION Charles i9 white
Niceboy ION Charles i9 white
8 399 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.