Niceboy ION Home Security Camera

ION Home Security Camera Váš domov, vaše blízké i vaše domácí mazlíčky spolehlivě ohlídá domácí bezpečnostní Wi-Fi kamera ION Home Security Camera od... Celý popis
898 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy
899 Kč
Výrobce:
Kód produktu:
home-camera

Detailní popis produktu

ION Home Security Camera


Váš domov, vaše blízké i vaše domácí mazlíčky spolehlivě ohlídá domácí bezpečnostní Wi-Fi kamera ION Home Security Camera od značky Niceboy. Má vysoké Full HD rozlišení, noční vidění, umí detekovat pohyb a posílat upozornění na váš mobilní telefon. A díky mikrofonu s reproduktorem můžete přes kameru s členy domácnosti komunikovat.


Zaznamenejte i detaily ve Full HD rozlišení
Chytrá bezpečnostní kamera natáčí živý obraz ve vysoké kvalitě Full HD (1920x1080p), takže si můžete záznam či aktuální obraz prohlédnout do nejmenšího detailu. Její rotační mechanismus vám přinese fantasticky široký záběr – horizontálně 355 ° a vertikálně 90 °. Pokryje tím pádem celý sledovaný prostor, takže získáte nejen dokonalý přehled o dění ve vaší domácnosti, ale také díky tomu můžete včas odhalit nebezpečí a zasáhnout.


S detekcí pohybu i zvuku vás upozorní na podezřelé aktivity
Bezpečnostní kamera Niceboy ION Home Security Camera je vybavena senzorem pro inteligentní detekci pohybu a zvuku. Jakmile kamera zaznamená pohyb nebo hluk, spustí záznam a okamžitě odešle upozornění na váš telefon prostřednictvím aplikace Niceboy ION.


Podpora Google Assistant
S podporou Google Assistant je možné bezpečnostní kameru ovládat hlasem.


Napájení
Napájení probíhá přes napájecí adaptér, který je součástí balení.


Privátní mód
Pro zachování maximálního soukromí stačí zapnout privátní mód, který vypne všechny funkce vyjma napájení.


Ovládejte svou domácnost v jediné aplikaci. Odkudkoliv!
Kamera je stejně jako ostatní zařízení chytré domácnosti ION propojena s mobilní aplikací Niceboy ION. V ní si jednoduše a rychle nastavíte vše, co a jak potřebujete. Můžete kameru ovládat a sledovat v reálném čase dění, které snímá, i si v ní přehrávat starší záznamy. Aplikace vám také bude zasílat upozornění, když se něco změní nebo když kamera vyhodnotí nějakou situaci hodnou zvýšené pozornosti. Na vás už je jen, abyste si vymysleli a stanovili scénáře či časové plány, podle kterých se bude kamera řídit. V aplikaci ION může kameru ovládat i kdokoliv další z rodiny.


Přes kameru můžete i komunikovat
Díky integrovanému mikrofonu i reproduktoru v kameře je zajištěná obousměrná komunikace. Co to znamená? Nejen, že uslyšíte, co se ve vaší domácnosti děje, ale můžete prostřednictvím bezpečnostní kamery komunikovat se členy domácnosti i s domácími mazlíčky. Jak to uděláte? Stačí si otevřít mobilní aplikaci Niceboy ION v telefonu a začít do něj mluvit. Reproduktor v kameře pak pustí váš hlas k vašim nejbližším.


S nočním viděním si na vás zloději nepřijdou
Zhasnutá světla nejsou překážkou k tomu, aby senzory zaznamenaly pohyb v místnosti. Kamera je vybavená pokročilou technologií pro noční vidění, která má dosah až 10 metrů, takže s kamerou Niceboy ION Home Security Camera máte vše pod kontrolou ve dne i v noci.


Jednoduché zapojení, jednoduchý provoz
Kamera se uvádí do provozu velmi snadno a intuitivně. Je vybavená vlastní WiFi, která si pak najde váš telefon či počítač, abyste je mohli propojit. V bezplatné mobilní aplikaci Niceboy ION si pak během několika minut kameru nastavíte a uvedete do provozu. Energii čerpá kamera ze sítě pomocí přiloženého adaptéru, záznamy je možné ukládat na paměťovou kartu microSD (s maximální kapacitou 128 GB). Případně se také nabízí možnost využít placeného cloudového úložiště s podporou šifrování dat.


Parametry

Připojení
Wi-Fi ANO
Niceboy ION Home Security Camera
Niceboy ION Home Security Camera
898 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.