Niceboy ION vysavaź Charles i4 black

Niceboy ION Charles i4 Vysavač 2v1 s funkcí mopování Robotický vysavač Niceboy ION Charles i4 podlahu nejen skvěle vysaje se systémem Hurricane PRO,... Celý popis
4 489 Kč
nebo 4 x 1122 Kč
Podrobnosti o rozložené platbě  najdete zde
Výrobce:
Kód produktu:
charles-i4-black

Detailní popis produktu

Niceboy ION Charles i4


Vysavač 2v1 s funkcí mopování


Robotický vysavač Niceboy ION Charles i4 podlahu nejen skvěle vysaje se systémem Hurricane PRO, ale zároveň i vytře díky funkci mopování. S mobilní aplikací Niceboy ION vyřídíte úklid během vteřiny ze svého mobilního telefonu. Vysavač využívá navigační systém NaviGATE pro stoprocentní pokrytí uklízené plochy a s technologií Red SENSE se vyhne kolizím s vaším nábytkem nebo pádu ze schodů. Kapacita baterie vydrží na 100 minut úklidu, před vybitím baterie se robot sám přijede dobít do nabíjecí stanice.


Chytrý vysavač 2v1 s mokrým i suchým vysáváním
Niceboy ION Charles i4 vám nabídne ještě vyšší stupeň čistoty. S funkcí mopování vám totiž podlahu nejen vysaje, ale zároveň i vytře. Disponuje dvěma zásobníky, na suchý i mokrý úklid. S velkou prachovou nádobou o objemu 600 ml a 180 ml nádobkou na vodu dokáže uklidit i velké plochy bez vaší asistence.


Úklid vyřízen kdykoliv a odkudkoliv s mobilní aplikací
Niceboy ION S mobilní aplikací Niceboy ION máte všechny své chytré spotřebiče ION pod palcem. U vysavače si pomocí aplikace snadno naplánujete úklid kdykoliv a odkudkoliv. Vyšlete svého Charlese i4 vysát nebo vytřít na dálku, nastavte si u něj vlastní harmonogram uklízení ve vámi určené časy, a to vše včetně podrobných statistik o průběhu vysávání.


Vysoký sací výkon se systémem Hurricane PRO
Niceboy ION Charles i4 je vybaven silným motorem s efektivním systémem nasávání Hurricane PRO s vysokým sacím výkonem 2000 Pa pro opravdu hloubkový úklid. S dvojicí antistatických štětinových bočních kartáčků důkladně vyčistí těžko dostupná místa jako rohy, prostory podél stěn či okolo nábytku. Projetý prostor je dokonale zbaven nečistot, protichůdná rotace kartáčů namete všechny nečistoty v dosahu přímo do sacího otvoru.


Nevynechá ani milimetr s inteligentním navigačním systémem NaviGATE
Maximálně efektivní a bezchybný úklid zajistí pokročilý navigační systém NaviGATE. Gyroskopické senzory zmapují uklízený prostor, pomocí dynamických algoritmů vyhodnotí ION Charles i4 uklizenou plochu a naplánuje svou trasu tak, aby bezpečně pokryl 100% vysávané plochy.


Účinný třístupňový filtrovací HEPA systém odstraní 99,95% nečistot


Uvnitř robotického vysavače Niceboy ION Charles i4 najdete účinný třístupňový filtrační systém MAX Clean. Primární a sekundární filtr zadrží větší nečistoty a speciální HEPA filtr zatočí i s tím nejjemnějším prachem, alergenními roztoči i zvířecími alergeny. Údržba vysavače je neuvěřitelně jednoduchá. Nepotřebujete žádné výměnné sáčky. Prachovou nádobu lze snadno vyjmout a vysypat. HEPA filtr pak stačí jednoduše omýt pod tekoucí vodou a je hotovo.


Prevence nárazu do překážek a pádu ze schodů s technologií Red SENSE
S vysavačem Niceboy ION Charles i4 se nemusíte obávat o stav svého nábytku nebo o vysavač samotný. ION Charles i4 je totiž vybaven dvaceti infračervenými senzory s inteligentní technologií Red SENSE. S touto technologií identifikuje překážky v prostoru a elegantně se jim vyhne. S pokročilou orientací v prostoru nespadne ani ze schodů nebo jiných vyvýšených prostor.


Dvě nádoby na suchý i mokrý úklid - Vysavač je vybaven velkou prachovou nádobou o objemu 600 ml a 180 ml nádobou na vodu, dost velkou pro úklid i velkých prostor.
Nízký profil 7,8 cm - Slim design umožňuje vysavači uklidit i v jinak těžko přístupných místech jako jsou prostory pod pohovkou, postelí či skříní.
Výdrž až 100 minut - Vysavač vám ušetří desítky minut práce denně. Na jedno nabití zvládne až 100 minut vysávání.


Univerzální vysavač na všechny typy podlah
Robotický vysavač Niceboy ION Charles i4 byl navržen pro perfektní odstranění nečistot a prachu z každé tvrdé podlahy a nízkých koberců. V cestě za dokonale uklizenou podlahou ho nezastaví ani přechodové lišty, ION Charles i4 totiž snadno překoná každou překážku až do výše 1,5 cm.


Ovládání hlasem s podporou hlasových asistentů
Ovládání nejen s mobilní aplikací nebo dálkovým ovladačem. Se zabudovanou podporou hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant stačí k perfektnímu úklidu jen pár slov.


Automatické dobíjení baterie v dokovací stanici
Vysokokapacitní baterie vám zajistí až 100 minut úklidu. Ale výdrž vysavače není třeba hlídat. Po dokončení úklidu se sám automaticky vrátí do stanice. V případě nízké kapacity baterie robotický vysavač Charles i4 přeruší úklid a dojede se dobít do dokovací stanice. Po nabití se vrátí a pokračuje v úklidu přesně tam, kde přestal.


Jednoduché ovládání s dálkovým ovladačem - Ve výbavě vysavače najdete praktický dálkový ovladač, se kterým vybavíte úklid, aniž byste se museli zvednout z křesla.
Řada příslušenství v balení - Vše pro pohodlný provoz najdete v jednom balení. Ve výbavě naleznete např. náhradní kartáčky, HEPA filtr nebo čistící štěteček atd.
Nízká hlučnost 65 decibelů - S účinným motorem se sníženou hlučností už úklid nebude narušovat domácí pohodu.


Speciální režimy úklidu pro všechny situace
Vysavač Charles i4 nabízí čtyři módy čištění, které vyhoví všem, i specifickým nárokům na úklid. Automatický režim i Zig Zag režimy jsou univerzální režimy pro komplexní úklid místností. Režim čištění s pevným bodem je zase určený pro důkladné vyčištění jednoho místa a režim pro čištění okrajů je specializovaný program pro detailní úklid podél stěn a okrajů nábytku.


Obsah balení


 • Robotický vysavač Niceboy ION Charles i4
 • Nabíjecí dok
 • Dálkový ovladač (bez baterie)
 • Nabíjecí adaptér
 • Manuál
 • Přimetací štětce
 • HEPA filtr
 • Vytírací hadr
 • Vodní nádržka

Parametry


 • Průměr: 320 mm
 • Výška: 78 mm
 • Čistá hmotnost: 2,15 kg
 • Napětí: 7.4 V
 • Baterie: Lithiová baterie 4400mAh
 • Výkon: 15 W
 • Objem sběrače prachu: 600ml
 • Objem vodního rezervoáru: 180 ml
 • Typ nabíjení: Automatické / manuální nabíjení
 • Režim čištění: Zig-Zag čištění, Automatické čištění, čištění s pevným bodem, čištění okrajů
 • Doba do plného nabití: 4-5 hodin
 • Pracovní doba: Přibližně 100 minut

Niceboy ION vysavaź Charles i4 black
Niceboy ION vysavaź Charles i4 black
4 489 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.
clear cache