PlayStation 5 (Slim) + 2x DualSense Wireless Controller

Zahrajte si společně na PS5® Konzole PlayStation®5 - balíček se dvěma bezdrátovými ovladači DualSense™ (slim)* Zahrajte si společně na PS5® K... Celý popis
15 590 Kč
nebo 4 x 3897 Kč
Podrobnosti o rozložené platbě  najdete zde
Výrobce:
Kód produktu:
PS711000042064

Detailní popis produktu


Zahrajte si společně na PS5®
Konzole PlayStation®5 - balíček se dvěma bezdrátovými ovladači DualSense™ (slim)*


Zahrajte si společně na PS5®


Konzole PlayStation®5 - balíček se dvěma bezdrátovými ovladači DualSense™ (slim)* dává hráčům ještě víc možností volby. Popadněte spoluhráče a užijte si společné dobrodružství ve sportovní hře, skákačce nebo některém z mnoha dalších titulů pro více hráčů, které jsou kompatibilní s úžasnými senzorickými funkcemi bezdrátového ovladače DualSense.


Užší provedení
Konzole PS5® přináší hráčům působivý herní výkon v elegantním, kompaktním kabátku.


Úložiště o kapacitě 1 TB
Díky zabudovanému SSD disku s velkorysou kapacitou 1 TB3 si můžete nechat všechny oblíbené hry nainstalované a připravené ke spuštění.


Ultrarychlý SSD disk
Neztraťte ani minutu hry. Nainstalované hry pro PS5® se načtou během pár sekund.


Integrované vstupy a výstupy
Díky integrovanému systému konzole PS5® mohou herní vývojáři získávat data z disku SSD rychleji než kdy dřív a navrhovat hry zcela novým způsobem.


Ray Tracing
Ponořte se do hyperrealistického herního světa, kde je samostatně vykreslený každý paprsek a stíny i odrážené světlo vytváří podívanou k nerozeznání od skutečnosti. RT je k dispozici pro vybrané herní tituly na PS5®.
Hraní na 4K televizi
Zahrajte si své oblíbené hry pro PS5® na parádním televizoru s rozlišením 4K.
Až 120 FPS s frekvencí výstupu 120 Hz
Vychutnejte si dokonale plynulé hraní ve 120 FPS v kompatibilních hrách, s podporou až 120Hz výstupu i pro 4K obrazovky.
Technologie HDR
Na televizoru s podporou HDR se budou kompatibilní hry pro systém PS5® zobrazovat v neuvěřitelně živých a realistických barvách.


Tempest 3D AudioTech
Nechte se vtáhnout do hry zvukem, který vás zcela obklopí. Technologie Tempest 3D AudioTech2 dokáže v podporovaných hrách realisticky rozezvučet celé herní prostředí.


Haptická odezva
Vyzkoušejte haptickou odezvu na bezdrátovém ovladači DualSense® ve vybraných titulech pro PS5®. Pociťte na vlastní kůži dynamickou senzorickou zpětnou vazbu, který vás nechá sáhnout na herní efekty i dozvuky herních akcí.


Adaptivní spouště
Vezměte svou hru do vlastních rukou díky adaptivním spouštím s dynamickým odporem, které realisticky napodobují fyzickou odezvu herního světa ve vybraných titulech pro PS5®.


Součástí také ASTRO'S Playroom
Vyzkoušejte si různé herní styly a všestranné funkce bezdrátového ovladače DualSense® ve čtyřech samostatných světech, které jsou přístupné všem majitelům konzole PS5®.


Kompatibilita s přechozími modely a Game Boost
Na konzoli PS5® si můžete zahrát přes 4 000 her pro systém PS4®. Rychlejší a plynulejší hru si navíc díky funkci Game Boost můžete vychutnat také u nejoblíbenějších titulů vytvořených pro konzole PS4®.


Vertikální stojan není součástí balení.


  • Konzole PS5® (CFI-2000 skupina modelů - slim)
  • *K dispozici, pokud hra funkci podporuje.

23D audio z integrovaných reproduktorů televizoru nebo analogových/USB stereo sluchátek. Je vyžadována instalace a aktualizace poslední verze systémového softwaru.


3Část SSD úložiště je vyhrazena pro systémový software a další funkce. Celková kapacita SSD se proto může lišit.


4Při prvním spuštění konzole PS5® je nutné připojení k internetu, aby se správně dokončilo spárování s diskovou jednotkou.


Okamžité načítání
Využijte superefektivní, specializované CPU, GPU a SSD s integrovanými vstupy a výstupy, které nastavují novou výkonnostní laťku konzolím PlayStation®.


Úchvatné hry
Kochejte se dechberoucí grafikou a novými funkcemi PS5®. Zahrajte si libovolný titul z katalogu podporovaných her pro PS4®.


Maximální pohlcení hrou
Nechte se vtáhnout do hry jako nikdy předtím díky podpoře haptické odezvy, adaptivním spouštím a technologii 3D Audio2.


  • Konzole PS5® (CFI-2000 skupina modelů - slim)

23D audio z integrovaných reproduktorů televizoru nebo analogových/USB stereo sluchátek. Je vyžadována instalace a aktualizace poslední verze systémového softwaru.Parametry

Ostatní
Virtuální realita kompatibilní ANO
Ostatní
Vydavatel SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT
PlayStation 5 (Slim) + 2x DualSense Wireless Controller
PlayStation 5 (Slim) + 2x DualSense Wireless Controller
15 590 Kč
Nahoru

Přihlášení k zasílání novinek

Mějte jistotu, že vám žádný nový produkt neunikne!

Odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle pravidel o ochraně osobních údajů.